Волинські медики увійшли до першої в Україні верифікованої команди медицини катастроф

23 Червня 2026 21:22
Двоє волинських медиків потрапили до складу першої в Україні верифікованої команди медицини катастроф міжнародного рівня.

Про це повідомили у Волинському обласному центрі екстреної меддопомоги та медицини катастроф.

До команди увійшли Анатолій Каленюк і Вікторія Винарська. Разом з іншими колегами вони пройшли міжнародну верифікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я та отримали класифікацію EMT Type 1 Fixed та EMT Type 1 Mobile.

Читати ще: Луцький Центр ментального здоров’я виграв грант для допомоги дітям з РАС та РДУГ

«Тепер наша команда медицини катастроф офіційно є частиною Emergency Medical Teams ВООЗ та Механізму цивільного захисту Євросоюзу. Це новий, набагато вищий рівень безпеки та захисту і для нашої країни, і для всього світу», – йдеться у повідомленні.

До цього медики пройшли навчання і польові розгортання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus