USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Волинські патрульні на очах у дитини побили водія

21 Березня 2018 12:10
На АЗС "ОККО", яка знаходиться у місті Любомль, патрульні зупинили водія, а згодом побили його на очах у дитини.

Про це повідомляє YouTube канал Police Control, інформує Під прицілом.

"Водій дорікнув в порушенні процедури оформлення адмінматеріалів, на це поліцейський відповів хамством, почав плутатися в законах і нахабно світити в камеру", – пишуть автори ролика.

Після цього патрульний вирішив застосувати спецзасоби та фізичну силу.

На водія оформили два протоколи і збирають матеріали для відкриття справи за статтею 345ККУ.

Детальніше у сюжеті:
У патрульній поліції Волині прокоментували ситуацію, заявивши про агресивну поведінку водія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Bomba Показати IP 21 Березня 2018 12:30
Оцe рeформа... набрали биків бeзграмотних, зато з бородою...
паша до Bomba Показати IP 21 Березня 2018 13:12
кожному поліцейському - по мурашнику. Хто за?
Патрульний та реформ Показати IP 21 Березня 2018 12:33
Як, реформований, я дуже радий рехформі. Я, можу те, що у снах не бачило ДАІ. Тішуся імітацією реформ.
Теремно Показати IP 21 Березня 2018 12:52
Молода сім'я їхала додому, аж раптом пильний поліціянт запримітив на передньому сидінні малолітню дитину (така версія копів). Аби допомогти молодій сім'ї уникнути быди, выдлупили батька, довели до істерики дружину, перелякали, а може і закстудили дитину. Як не поважати після цього поліціянтів?! Адже вони "дбають" за нас!
вбень до Теремно Показати IP 21 Березня 2018 15:37
скажу що у "сім'янина" тактика "зелених чоловічків" - ховатись за жінками і дітьми.
місцевий Показати IP 21 Березня 2018 12:57
Матеріали і заяву в прокуратуру
Dexter Показати IP 21 Березня 2018 12:58
Уважуха патрульному, рідко хто наважиться поставити бидло на місце. Молодець!!!!!!!!!!
Коля до Dexter Показати IP 21 Березня 2018 17:36
Ти УВАЖУХА!!! Такий самий баран, як той патрульний. Чи ти сам собі пишеш
Турист Показати IP 21 Березня 2018 13:06
Водій порушив, посадив дитину на переднє сидіння. вся ситуація, сиди і чекай протоколу, а потім в суді доказуй. Що означає "присутність людини" - 20 см чи 4 м? Водій був присутній, сидів по своїй волі в своєму авто, а коли сказали вийти, то відмовився. Як оцінити присутність??? Цікаво, як цього водія через рік будуть грабувати на цій же трасі чи буде він репетувати - "Поліцейські, не підїжджайте!!! У Вас не включене ближнє світло!!! Не треба!!! Ви порушуєте ПДР!!!" І дитину туди ще втягують, беруть на руки, по туалетах таскають. То хто психологічну травму дитині провокує і дає? Мама, яка примусово заставляє дивитися це все дитині чи поліцейські. які пропонували водію вийти і відійти від машини, щоб з'ясувати обставини і дитина того всього не бачила? Задумайтесь "Бомби" та інші "коментатори"...
7097 до Турист Показати IP 21 Березня 2018 13:22
Турист, є..ть ти дол..єб туп..й!!! Шо ти пишеш.... !?!!!?
Сергій до 7097 Показати IP 21 Березня 2018 19:42
В присутності, це коли ти чуєш звинувачення. Я проти правопорушників, але це неадекватна поведінка поліціі! Де стійкість поліціі? Там нестійкі психічно працівники! Сидіть вдома! Атестація провалилась...
И до Турист Показати IP 21 Березня 2018 13:38
все вірно , ще й дитиною прикриваються.
Коля до Турист Показати IP 21 Березня 2018 17:39
Не тупи. Чи дятел?
Bomba до Турист Показати IP 22 Березня 2018 10:21
Поліційський в даному випадку нe мав права застусовувати фізсилу та спeцзасоби бeз попeрeджeння та хіба там була нeобхідність цe робти? Цeй поліційський далeко підe... Кращe би він боровся із злочинність на нічних вулицях Нововолинска, Луцька...
Влодек Показати IP 21 Березня 2018 13:08
Мало накидали Ланцугу. Чого бикував?
Сем Показати IP 21 Березня 2018 13:11
То вже порушення знайшли.
1 Показати IP 21 Березня 2018 13:11
кон?ений мінтяра. він не мав права бити водія!!!! треба лишати таких значка і притянути п***ра
Турист Показати IP 21 Березня 2018 13:14
Я би цьому півню в жовтій куртці рило начистила тільки за його тон!
Саша до Турист Показати IP 21 Березня 2018 17:41
Ти би начистив, виключай комп, і начисто.
Рома до Турист Показати IP 22 Березня 2018 21:25
Ти можеш начистити тільки на клавіатурі,галіме б*дло яке захищає неуків
123 до Турист Показати IP 23 Березня 2018 00:33
бо ти такий самий бик
Вова Показати IP 21 Березня 2018 13:27
Водій неправий. Рагуль і остання бичара.
а я бы туристу в рот Показати IP 21 Березня 2018 13:30
турист это полицай петух
Каміль Показати IP 21 Березня 2018 13:47
У нас у Польщі поліція після того як цей когут у жовтій кофті вдарив би поліцьянта ,який робив свою роботу, закрила би цю псю крев до буцигарні на років три.До нас коли такі хами приїжджають з України то вони нашим митникам і поліцьянтам готові д?пу наставити....
it doesn't metter до Каміль Показати IP 21 Березня 2018 15:58
Що ти говориш, що ви взагалі говорите люди у цих коментарях. І що означає: "У нас у Польщі"? І ти напевно ні разу не стикався з польськими полісменами і не знаєш ні польського і українського права. Водій був на 99% правий у своїх діях. А полісмени, які відносно не давно вийшли на службу е повинні здійснювати стільки помилок у службі і додатково до цього всього нахабно себе поводити (саме мінімальне, це не світини ліхтариком в очі людині).
Зурік Показати IP 21 Березня 2018 13:48
Щось і селфі з копами вже не хочеться робити!
Місцевий Показати IP 21 Березня 2018 13:53
По ходу тут в коментаторах є багато поліцаїв то звернусь до них - в нормальних країнах поліція створена щоб ловити злочинців і допомагати в разі потреби громадянам....Схоже,що реформи обійшли стороною Україну.І де після цього люди будудуть поважати поліцію?
Лучанин Показати IP 21 Березня 2018 13:54
Да, з села ти виїхати можеш, а чи може тебе лишити село?.. В принципі вони поспілкувалися на рівних, можна і так сказати. Що ті що на мужика наїхали не знають законів і не можуть себе адекватно вести, що "потерпілий" надивися різних відео та кіно, наслухався гасл і вирішив "качати права". Так, люди, свобода вона є і має бути, але не забувайте що в кожній країні вона закінчується там де починається Закон!
1111 Показати IP 21 Березня 2018 14:19
Бидлоття полішуцьке
цікавий Показати IP 21 Березня 2018 14:24
мусор п дар
скептик Показати IP 21 Березня 2018 14:33
паяція - повні відморозки, тупі, наглі і непрофесійні. гнати їх с"аною мітлою. а за порушення майнових прав і безпідстане застосування спецзасобів - притягнути до кримінальної відповідальності.
Німкеня Показати IP 21 Березня 2018 14:50
Панове, тут на лице дві кримінальні справи стосовно працівників поліціянтів, саме поліцаї, ті які були тут в 1939-1944 , поліцейськими їх не можна назвати. По друге те довге бидло-поліцай в дитинстві за брехню і підлість було бите щодня, це невдаха з величезною психологічною травмою, а зараз імбіцил отримав пістолет і може робити , що хочеш. Звільнення імбіцила за перевищення, іншого за сприяння злочину.
закон і порядок Показати IP 21 Березня 2018 15:00
любо молодці копи
111111 Показати IP 21 Березня 2018 15:12
Чому водій не виконав законих вимог поліцейського ? І сам особисто та свідомо провокував . А там де писали в коментах про поліцію в інших країнах це дійсно різниця велика , тому що в іншій країні цей пітушок в жовтій кофтині вже давним давно бувби в буцигарні !!!
Сергій Показати IP 21 Березня 2018 15:14
Вкотре переконуюсь, що реформа поліції в нашій країні не вдалась. Та де б колишньому ментові так бикували? Відгріб би той типок у жовтій кофті по повній. Соромно і водночас боляче на це дивитись. Водій ч?о, бабська підстилка, с?ить вийти з машини, адже є захист, жінчина криклива артилерія. Нє, щоб як мужик, да порушив, шо там і як, давай вийдем, бо дитина в машині, підпишу. Нє, треба за бабою ховатись і дитиною прикриватись. А та мамаша, якби так про дитину думала, то не кричала як дурочка якась, а сказала чоловіку вийди і розбирайся, щоб дитина цього небачила, так ще й роздіту дитину по вулиці і туалетах совала. Я не захищаю копів, ситуації незнаю, але по закону водій порушив, дітям не місце на передньому сидінні, а якщо дитина мала, то взагалі в пристібнутому дитячому кріселку має перебувати. За це, зрозуміло, що бити чи витягувати з авто зовсім і не варто, а от за бикування то рахую, що мало йому наваляли.
Дєд Показати IP 21 Березня 2018 15:24
Походу мент делал свою работу. А баклана к нам , обучим.
Супер реформований Показати IP 21 Березня 2018 15:37
Згідно закону про поліцію. Ст. 18 Про поліцію в останній чинній редакції від 2 липня 2015 року. Пункт.3. Звертаючись до особи, або у разі звернення особи до поліцейського, поліцейський зобов’язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук . А далі порушення на порушенні. Чого їх та їхніх командирів навчають?
Вдячний до Супер реформований Показати IP 21 Березня 2018 16:09
Дякую Вам, нарешті хороший коментарій, який вартий уваги. І який цілком грамотно написаний, бо майже усі інші показують повне не знання рідної мови своїми ж громадянами. А громадянин який написав: "У нас у Польщі", це взагалі обурливо, тому що це хамство "вище води", тому що ти не є громадянином іншої країни і своєї цураєшся. Це просто ганьба для таких людей.
Сергій до Вдячний Показати IP 21 Березня 2018 17:10
Відразу видно, що писака ота криклива жіночка водія, яка дуже "думає" про свою дитину.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2018 15:51
Шановні! Детально дивіться відео та співставляйте факти, а потім робіть висновки! Згідно даного відео можна зробити наступні висновки. 1. Відео обрізане, і саме в момент конфлікту, що дає підстави ввжати, що автор навмисне укрив моменти, які ймовірно підтверджують його незаконні дії. 2. На відео видно, як у копа тече кров з носу, вірогідно внаслідок нанесеного удару порушником. 3. Неправомірна поведінка порушника та непрофесійність інспектора, який і спровокував конфліктну ситуацію. Висновок: 1. Порушнику в жовтій кофті ч. 2 ст. 345 КК України. 2. Копу - дисциплінарка - мінімум, максимум ч. 1 ст. 125 КК України. Прикро, що у нас більшість людей без правової свідомості!!!
Правдоруб Показати IP 21 Березня 2018 16:09
В даній ситуації рахую, що поліцай безм?зглий і не адекват, що їх там навчапють1. якщо згідно реформи не має плану по порушеннях, то навіщо створювати конфлікт на рівному місці треба було б попередити водія і побажати щасливої дороги і на тому все закінчилося б. 2.якщо відсутні у поліцейського мозги то в даній ситуації раджу водієві довести все до логічного завершення - судової справи за перевищення повноважень поліцаєм порушення Закону Про Національну поліцію і висвітити все в ЗМІ, щоб другим було не повадно.
Підтримую супереформ Показати IP 21 Березня 2018 16:20
Якщо водій вчинив дрібне адміністративне порушення, яке можна усунути на місці, працівники поліції можуть обійтися попередженням!!! Складаючи постанову про адмінпорушення працівники поліції зобов'язані вислухати ймовірного порушника з аргументами на його користь (у державі діє презумпція невинності, а постанова - це закінчена дія з фактом визнання вини порушника). Світити в очі громадянину є приниженням його честі і гідності! У поліцейського при виконанні обов'язків більше ніж прав і він повинен бути стриманим! Самовільне (без згоди водія) відкривання дверей авто, перевірка багажу і тд. це вже не огляд (на який також потрібні підстави, наприклад підозра у вчинені водієм чи пасажирами злочину, але ніяк не дрібного адмінпорушення), а обшук!!! А на це потрібна ухвала слідчого-судді!!! Ну і останнє: астосування спецзасобів можливе лише за умови реальної загрози життю і здоров'ю правоохоронців і громадян!!! ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЩО ДВА БИКИ В ФОРМІ І З ВОГНЕПАЛЬНОЮ ЗБРОЄЮ МОГЛИ МАТИ ЗАГРОЗУ ВІД БЕЗЗБРОЙНОГО ПОПУШНИКА ПДР???? ВИСНОВОК: ВОДІЮ АДМІНКУ ЗА ДИТИНУ НА ПЕРЕДНЬОМУ СИДІННІ, А "поліцейських" НА ПЕРЕДОВУ В АТО!!!!!
уважний до Підтримую супереформ Показати IP 21 Березня 2018 17:27
1. чому дитина на передньому сидінні? чи життя 2річної дитини - це неважливо? 2. світити в лице - це не приниження гідності, а спроба впевнитись в тверезості неадекватно реагуючої людини. 3. в людини яка скоїла порушення ПДР немає обов'язків а є лише права? 4. порушив - нащо знімати копа на відео, щоб спровокувати чи шоб злякати? 5. людину попросили вийти з авто шоб не лякати дитину, шо важко це зробити для блага своєї рідної людини?? 6. хто сказав що немає загрози життю копа, якщо на нього кидається неадекват? можливо він має ножа чи пістолет?
1111т до уважний Показати IP 21 Березня 2018 17:58
Шо ти несеш! Ти сам адекватний?
007 до 1111т Показати IP 21 Березня 2018 18:10
Цілком правильно, в даному випадку це не поліція, а поліцаї які були тут в 1939-1944р. Я не захищаю водія, але з такими авакоцями ми ідемо в НІКУДИ!
Справедливий Показати IP 21 Березня 2018 22:31
Хдопець порушив, але вирішив прощупати поліцая на знання законів. Поліцай почав городити всяку ахінею. Пацер поняв слабінку і його в куражі понесло. Поліцай в силу своєї неграмотності почав псіхувати і застосовувати силу. Сумно, але мораль в цій басні така: реформа провалилася.
реформатору до Справедливий Показати IP 22 Березня 2018 09:15
шо ти квокчеш? провалилась провалилась.. ти згадай чи даїшніка міг би ти взагалі зняти на камеру? чи міг би ти з ним спорити? якби отак кинувся на дайця - він би тобі ногу прострелив.. реформа не провалилася, вона в правильному напрямку але ще не до кінця проведена. бо люди користуючись тим шо копам дали мінімальні повноваження цькують їх і провокують. люди в нас - ще те г*мно!
скептик до реформатору Показати IP 22 Березня 2018 10:30
спокуха. знімав і ці г"ндони стояли і не шевелились. і після 5 хвилин розмови чемно бажали щасливої дороги. і ні одне ч?о не дозволяло собі нагло відкрити двері машини і світити в очі. та в техасі той коп дістав би кулю між очі
євробляхи Показати IP 22 Березня 2018 20:22
Є ОДИН ВИХІД.....ТРЕБА ПРОСТО ЩОБ ХТОСЬ РОЗСТРІЛЯВ ПАРУ ЕКІПАЖІВ ЧИ СПАЛИВ ЇХ АВТО ЦЕ НАШИХ НОВИ КОПІВ ГА....Н....В ПРИРІЗАТИ ОДНОГО ДРУГОГО ТОДІ ПОПУСТЯТЬСЯ
Пл до євробляхи Показати IP 22 Березня 2018 21:59
Ні вбивати нікого не потрібно але після служби чоловіку розяснити всі ми люди сьогодні привласті завтра бомж
Сергей Показати IP 23 Березня 2018 07:09
Аваков,что творят твои деб*лы? И это полиция для людей.
Володя Показати IP 24 Березня 2018 19:54
Це наслідок псевдореформи та непрофесійності набору кадрів, такі особи в погона це ганьба для мундира поліції в цілому, Було безліч варіантів уникнення конфліктної ситуації, Водій не зважаючи на свої зауваження щодо процедури складання постанови, її підписав та повернув. - ДЛЯ ЧОГО та на якій підставі були спрямовані дії на силове проникнення в приватне авто де перебуває неповнолітня дитина? -Якщо виникла будь-яка підозра, чому не викликав та не дочекався СОГ, відповідального по підрозділу чи інших колег а намагався самостійно здійснити затримання водія ? Мета цього затримання ? -на якій підставі застосовувались спецзасоби?
Юрист Показати IP 26 Березня 2018 01:29
1.Согласно ч.3 ст. 18 ЗУ «О Национальной полиции» при обращении сотрудник полиции обязан назвать свою фамилию, должность, специальное звание, предъявить на ваше требование служебное удостоверение и предоставить возможность с ним ознакомиться, не выпуская удостоверение из рук. Также вам обязательно должны сообщить о причине остановки. 2.Требование отдать документы также является незаконным, о чем важно всегда помнить. Если же полицейский настаивает на этом, при этом употребляя угрозы и оскорбления или используя пренебрежительный тон – это является еще одним правонарушением, которое предусмотрено в п. 17.2. Приказа 111. 3.Согласно подпункта “в” пункта 2.4. ПДД полицейский может осмотреть транспортное средство при наличии законных оснований в порядке, предусмотренном законодательством. 4.ст. 63 Конституции Украины и ст. 268 КУоАП, права которые должни сотрудники разъяснить(что он не сделал) И кто виноват тогда???Вы должны знать свои права, чтобы такое с вами не случалось !!!
Вася Показати IP 12 Травня 2018 11:47
Ну и наглота мусора не миняються и на цеми вси дивимось и в коментах тупо замусорених багато пише фууу!!!
777 Показати IP 29 Квітня 2020 08:38
Нет слов "кон*еные" из за таких гнабят норм полицейских