USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі поліцейські оштрафували підполковників міліції та директора ринку

7 Січня 2016 09:37
Впродовж дня – 6 січня - патрульні винесли 52 постанови на водіїв щодо порушень правил дорожнього руху.

Про це йдеться на сторінці луцької поліції у Фейсбуці.

Серед порушників – два підполковники міліції та один директор ринку. Також один транспортний засіб евакуйовано на штрафмайданчик.

Окрім того, поліцейські винесли 117 попереджень про евакуацію. Здебільшого, посилене патрулювання здійснювалось у місцях масового скупчення людей, зокрема біля ринків міста.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, порушників правил паркування у Луцьку попереджають про невідворотність покарання в оригінальний спосіб, залишаючи власникам авто листівки з попередженням. А якщо автомобіль буде знову неправильно припаркований, на нього буде складений адмінматеріал, - кажуть луцькі поліцейські.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 7 Січня 2016 09:43
Молодці. Так тримати.
Ветеран ОВС до дідо Показати IP 7 Січня 2016 14:36
Безтолкова непрофесійна їзда всіх автомобілів з 8-00 ранку коли злочини і порушення громадського порядку не скоюються це марнотрацтво наявного ресурсу. Якщо їхня робота буде зведена до переслідування водіїв які припаркувались біля ринків, де відсутеі сторянки, то кому така поліція потрібна. Громаду цікавить в першу чергу скільки вони попередили і розкрили злочинів, припинили грубих порушень правопаорядку, а не правил паркування. В області значний ріст майнових злочинів, пограбувань,для прикладу розкриття крадіжок з квартир складає всього 8%, кому портрібна показуха, а не професійна робота. Командирам від народу необхідно трохи цікавитись аналітикою і використовувати наявні сили і ресурси там де це потрібно , а не бездарно їздити один за одним цілодобово і без будь якого результату щодо попередження і розкриття злочинів.
Вася до Ветеран ОВС Показати IP 7 Січня 2016 15:22
Краще хай роблять щось, ніж те що було. Дякуємо ветерану за підказку чи настанову ...
Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 09:44
Стоянки зробіть!!!
дідо до Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 09:58
Стоянок вистачає. Важко пройтись 100метрів?
Бос до дідо Показати IP 7 Січня 2016 10:42
Важко !
Ігор до дідо Показати IP 7 Січня 2016 13:15
В тебе машина є?
ага до дідо Показати IP 7 Січня 2016 13:20
дідо - власник стоянок
АС до Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 11:14
Поліцаі не мають робити стоянки
Просто лучанин до Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 11:28
Тобі біля базару Варшавського стоянок мало?
Внук Показати IP 7 Січня 2016 10:43
Дідо, як тільки велике свято, зразу ж вилазить ось це , з хвостом і ріжками і строчить, і строчить.
Анонім Показати IP 7 Січня 2016 10:52
а когда валюччики под цумом перестанут торговать?или очередная показуха-подполковника оштрафовали!тожа мне подвиг!
Ас до Анонім Показати IP 7 Січня 2016 11:17
А чем тебе валюччики мешают жить? А Банки не мешают? В чем разница?
Читач до Анонім Показати IP 7 Січня 2016 11:17
В центрі є 2 обмінники йди і міняй, та й валютники зникнуть
Анонім до Анонім Показати IP 7 Січня 2016 21:40
Тоді, коли перестануть в них міняти! А так - "чего пенять на зеркало, коль рожа кривая".
міша Показати IP 7 Січня 2016 11:04
Де тих стояннок вистачає?ти в полі живеш.
Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 11:10
І що з того, що оштрафували? Такі ж самі люди, як і всі! Раніше те ж саме було, тільки не афішували!
Ас до Лучанин Показати IP 7 Січня 2016 11:20
Іх би параліч розбив якби вони до полковника підійшли шкода що 15 суток відмінили от би побачити полковника міліціі з мітлою на вулиці
СВС Показати IP 7 Січня 2016 11:18
Молодцы......................
Омар Показати IP 7 Січня 2016 12:41
А что в Луцке есть еще милиция. Шо за фейк?
Анонім до Омар Показати IP 7 Січня 2016 16:52
податкова
Анонім Показати IP 7 Січня 2016 13:01
показуха для т*пих і ширма для мафії, яка і надалі керує усіма правоохоронними органами
Крук до Анонім Показати IP 7 Січня 2016 18:23
Або параноя у когось...
Волинський Показати IP 7 Січня 2016 15:16
Як можна оштрафувати міліціонерів, якщо такого органу як міліція, де юре з 07 листопада 2015 року не існує в державі? Скільки можна цих поліцейських на руках носити?
копач Показати IP 7 Січня 2016 22:05
мабуть двох якихось колишніх люстрованих ментів які хтіли відмазатись своїми старими посвідченнями котрих криша вже згнила
Рома Показати IP 7 Січня 2016 23:56
Скільки можна піаритись??? Краще займались би справжньою роботою!!! А то просто їздять та нічого не роблять (витрачають державні кошти на вітер)!!!
Анонімус Показати IP 8 Січня 2016 19:05
Набрали молодих екіпажів,а керівники залишились ті самі не поліція,а полюція.