Викладачі Лесиного вишу в рамках проєкту ERASMUS+ представили університет в Литві
Програму академічної мобільності ERASMUS+ вважають найуспішнішим освітнім проєктом Європейського Союзу. 25–29 вересня 2023 року завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії ВНУ імені Лесі Українки Ольга Андрійчук і доцент кафедри обліку і оподаткування Юлія Грудзевич взяли участь у 19-му Міжнародному тижні «Добробут працівників вищої освіти», організованому Klaipėdos Valstybinė Kolegija (Литовська Республіка).
Про це повідомляє відділ інформаційної політики вишу.
Науковці презентували Університет й успіхи наукової спільноти ЗВО в контексті міжнародної діяльності.
У структурі литовської вищої навчальної інституції три факультети – бізнесу, технологій і медицини. Презентації кожного з них був присвячений один день тижня. Учасники мали змогу ознайомитися зі структурою, організацією навчального процесу, відвідати навчальні лабораторії та центри практики.Усі заходи об’єднувала спільна тематика – ментальне здоров’я працівників закладів вищої освіти. Учасникам запропонували відвідати різноманітні заходи у контексті програми: арттерапія, йога, дихальні практики, тренінг із емоційного інтелекту.Проте основною метою поїздки була, власне, викладацька діяльність. Ольга Андрійчук і Юлія Грудзевич мали змогу провести лекції студентам за тематикою, яка цікава та корисна здобувачам освіти, незалежно від країни, у якій вони живуть і навчаються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє відділ інформаційної політики вишу.
Науковці презентували Університет й успіхи наукової спільноти ЗВО в контексті міжнародної діяльності.
У структурі литовської вищої навчальної інституції три факультети – бізнесу, технологій і медицини. Презентації кожного з них був присвячений один день тижня. Учасники мали змогу ознайомитися зі структурою, організацією навчального процесу, відвідати навчальні лабораторії та центри практики.Усі заходи об’єднувала спільна тематика – ментальне здоров’я працівників закладів вищої освіти. Учасникам запропонували відвідати різноманітні заходи у контексті програми: арттерапія, йога, дихальні практики, тренінг із емоційного інтелекту.Проте основною метою поїздки була, власне, викладацька діяльність. Ольга Андрійчук і Юлія Грудзевич мали змогу провести лекції студентам за тематикою, яка цікава та корисна здобувачам освіти, незалежно від країни, у якій вони живуть і навчаються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00








Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.