USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Винесли 20 мільйонів: у Ковелі обікрали квартиру

16 Жовтня 2020 12:04
У Ковелі невідомі винесли з житлового будинку 20 мільйонів гривень.

Про це пише Конкурент з посиланням на власні джерела.

У четвер, 15 жовтня невідомі особи проникли в квартиру в одному з житлових будинків у Ковелі та викрали звідти гроші в різній валюті – долари, євро, польські злоті – на суму близько 20 мільйонів гривень.

У поліції Волині підтвердили, що інформація прийнята та наразі перевіряється. Відомості належним чином зареєстровані.

Більше інформації згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Тітка Показати IP 16 Жовтня 2020 12:14
МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Але роздайте бідним і немічним!!!
123 до Тітка Показати IP 16 Жовтня 2020 13:08
Розмріялась. Так ті хто виніс, тобі кинулись роздавати всім підряд, ага.
Тітка до 123 Показати IP 16 Жовтня 2020 15:26
Це всього-на-всього_ філософський замисел.
Maха Показати IP 16 Жовтня 2020 12:36
знали куди іти ! так буває
345 Показати IP 16 Жовтня 2020 13:41
А де ж то вони в тій квартирі взялися? Мабуть непосильною вчительською чи медичною працею заробилися.
111 до 345 Показати IP 16 Жовтня 2020 14:17
Не заздри. Працюй!!! Чи чекаєш що тобі хтось щось дасть.
факт до 111 Показати IP 16 Жовтня 2020 15:23
В нашій країні працюй,а получиш_х*й!
111 до факт Показати IP 16 Жовтня 2020 15:32
Проблему не в країні шукай, а в собі. Як працюєш так і маєш.
факт до 111 Показати IP 16 Жовтня 2020 16:01
Працюй ти і в поті чола працюй!Я своє вже відпрацював.
Люда до 111 Показати IP 16 Жовтня 2020 19:14
Мабуть ти такий самий! Чесною працею ніколи стільки не заробиш, розумнику!
Чебурашка Показати IP 16 Жовтня 2020 14:00
Про стільки бабла менти знали і банки...Хто навів, можна здогадуватися...Кошти чесним, непосильною працею, зароблені. Як прийшло, так і пішло...Видать, на вибори бабки тримали...Є, Видать, і на Волині РОБІН ГУДИ.
Школяр Показати IP 16 Жовтня 2020 15:24
Не знаю про походження даних коштів...але в нас такий тупенький,не далекий Народ,що навіть не може уявити,що такі гроші можна заробити...Тому і знають всі мутити пиляти,а щось вартісне створити не підсилу.СУМНО
Я до Школяр Показати IP 16 Жовтня 2020 17:27
заробити як? хоча б 2-3 місця роботи з таким чистим реальним доходом???
Тато Васі Показати IP 16 Жовтня 2020 19:34
Школяр дурний піп тебе хрестив.В Україні немає бізнесу є тільки рєшалово і дерибан. Іди вчись.
Обізнаний Показати IP 16 Жовтня 2020 21:55
Митник, самий звичайний Митник...