USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Винесли ванну й унітаз: на Волині представники УПЦ МП звільнили парафіяльну хату

5 Лютого 2023 13:28
У селі Сокіл Рожищенської громади після тривалих непорозумінь представники УПЦ МП звільнили будинок, який належить парафії храму Святої Трійці Православної церкви України.

Як розповіли у селі, меблі, сантехніку та інші речі вивозили протягом тижня, пише Район.Рожище.

За словами жителів Сокола, із хати демонтували усю сантехніку, включаючи ванну та унітаз.

Публікують і відео з будинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Закон Показати IP 5 Лютого 2023 15:00
Якщо вони самі її (сантехніку) встановили, то вони її і забрали. В чому тут проблема? Чи священик ліжко і штани з трусами мав би залишит
Читач до Закон Показати IP 5 Лютого 2023 16:04
Скрепно!
Іван до Закон Показати IP 5 Лютого 2023 16:05
Попівська хата - це відомче житло церкви. Всі ці "зручності" були встановлені за гроші прихожан. В цьому випадку "руцкій мір" в с. Сокіл виявився банальним мародером. Як і, до речі, скрізь. Це я тобі, долбодятлу, дуже популярно пояснюю, бо інакше ти не зрозумієш.
Волиняка до Іван Показати IP 5 Лютого 2023 19:40
Припустимо, я живу у відомчій квартирі. Відомство платить мені зарплату, за яку я живу і облаштовую житло. Мене звільняють і просять покинути квартиру. Це означає, що я маю залишити в квартирі все, що я купив, бо відомство мені платило? Вмикайте мізки, перш ніж писати всяку дурню
Іван до Волиняка Показати IP 6 Лютого 2023 06:25
Якщо парафія будує квартиру попу, то це робиться "під ключ" - в комплексі. Тобто - разом з ванною і унітазом. Я не думаю, що попу запропонували житло, а там немає цих зручностей і пописько закочує руками і облаштовує все сам. Ось, якось так. А мізки свої не включай, їх в тебе немає. Замість них - рідкий кал.
дідо Показати IP 5 Лютого 2023 15:31
руZZкій мір....добре хоч батареї залишили,чи може не встигли..
Суспільство до дідо Показати IP 6 Лютого 2023 11:12
Дура
Поп Ірод до дідо Показати IP 7 Лютого 2023 07:40
Я ще повернуся!
Олексій Хімарс Показати IP 6 Лютого 2023 13:04
"культурна Zпорідненість"
666 Показати IP 7 Лютого 2023 07:43
Певно, цей служитель культу намилився в парашку нести свого гадського божка в маси, а там фаянс у дефіциті. Простіте батюшку - він не зі зла, така корпоративна етика!!