USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Я ставлю особисті амбіції вище над інтересом української нації»,– Тягнибок

17 Жовтня 2018 16:58
Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що ставить особисті амбіції вище, ніж інтереси українського народу.

Відео з цитатою Тягнибока вмить розлетілось у мережах.

Користувачі активно коментують обмовку політика, зазначаючи, що "підсвідомість не бреше", "обмовка по Фрейду".

Напередодні, Олег Тягнибок відмовився від участі у президентських виборах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
125 Показати IP 17 Жовтня 2018 17:04
сказав як відрізав
Анатоль_ Показати IP 17 Жовтня 2018 17:30
Та хоч куди хай ставить той тягнибок своi амбицii. Хоч в хлiв, хоч у комору. Всiм то байдуже Олеже. На виборах тобi й так нiчого не светило
21 Показати IP 17 Жовтня 2018 17:46
да хай йде в %%пу та Свобода. продажні хабарники,
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2018 18:16
молодець олежка. успішно "підняв" свій рейтинг
Реаліст Показати IP 17 Жовтня 2018 18:46
Який керівник, така й партія. Що тут ще скажеш?
Я Показати IP 17 Жовтня 2018 19:05
давно тих клоунів розігнати потрібно було. тільки бузять не в тему а Фротман-тягнибок фуфло жене.
Лісник Показати IP 17 Жовтня 2018 19:10
раз вже його відсунули від корита.. а так скакав так скакав... тепер його туди близько не пускають видно...а воно гонорово писка верне - типу він сам не хоче...
123! Показати IP 17 Жовтня 2018 21:18
Бачу вашу злобу... Вона (злоба) буде ще більшою, після виборів в парламент. Патріоти, - і Свобода, і ПС, І АЗОВЦІ, асі вони будуть в парламенті. Бариги і путінососи всім в печінках.
Таки так Показати IP 17 Жовтня 2018 22:06
Згідний - і барига шоколадний, і нацики, і "свобода", і всі інші брехуни народу в печінках. А кого виберемо..... Поживемо - побачимо.....
fy Показати IP 18 Жовтня 2018 10:08
при владі усі ставлять свої інтереси вище інтересів простих людей. Сказа правду. Це не новина. Новина що він це вголос сказав озвучив людям свої пріоритети ..Бо усі ж розпинаються як вони переживають за нас
Пол Манафорт Показати IP 18 Жовтня 2018 21:20
Я он теж ставив, але довелося здати тебе, Олєжка, з потрохами американському правосуддю.
12-34 Показати IP 19 Жовтня 2018 18:37
russian project