USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Тягнибок їде на Волинь. АНОНС

23 Квітня 2014 10:37
24 квітня 2014 року кандидат у Президенти України, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок відвідає Волинь.

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО Свобода»

Зустрічі відбудуться: у Старій Виживці о 12 годині, у місті Ковель о 15 годині, у Володимирі-Волинському о 18:30.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Антифошист Сашко Показати IP 23 Квітня 2014 10:41
А ну комуністи на вихід ,чи герої тільки в коментах?
НЕЛУЧАНИН до Антифошист Сашко Показати IP 23 Квітня 2014 11:28
коментар було видалено
Тягнибок Показати IP 23 Квітня 2014 10:45
Тягнибок - списанный материал... Не интересно...
Антифошист Мишко до Тягнибок Показати IP 23 Квітня 2014 10:49
А ви тепер Яроша боїтеся?
Лучанин до Антифошист Мишко Показати IP 23 Квітня 2014 10:54
Не те слово бояться.Від однієї згадки в штани пудять
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 11:33
кожному комуняці подарувати візитівку Яроша. щоб навалив по самі вуха
Титушко до НЕЛУЧАНИН Показати IP 23 Квітня 2014 19:06
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Тягнибок Показати IP 23 Квітня 2014 11:29
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 23 Квітня 2014 10:53
Готуємо тухлі яйця...
Луцьк до Всезнайко Показати IP 23 Квітня 2014 10:56
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 23 Квітня 2014 11:30
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 23 Квітня 2014 11:34
коментар було видалено
тухлі яйця до Всезнайко Показати IP 23 Квітня 2014 17:11
коментар було видалено
Ігор Показати IP 23 Квітня 2014 10:56
Зеленка і яйця приготовано!
Комуністи ...наністи до Ігор Показати IP 23 Квітня 2014 11:00
Даю 100%,що у вас кішечка слабенька))))
НЕЛУЧАНИН до Ігор Показати IP 23 Квітня 2014 11:31
будеш їх йсти і зеленькою запивати
екскурсовод Показати IP 23 Квітня 2014 10:58
Ще одне **ло приїде, буде басні розказувати, а народ вестись!
Валентина Показати IP 23 Квітня 2014 11:02
Тягнибок шкода втратив свій радикалізм.Луцьк тепер за Яроша.
йовік до Валентина Показати IP 23 Квітня 2014 11:03
Однозначно
хехе до Валентина Показати IP 23 Квітня 2014 13:29
Ви радикалите, а крісла інші займають - де логика?:) Вас розводять як котят!:)))
Волинянин Показати IP 23 Квітня 2014 11:09
Олеже на вас великі надії.
Іван Гонта до Волинянин Показати IP 23 Квітня 2014 16:59
Колись покладалися. А зараз ви обіср...ся по самі вуха і дискредитували як себе, так і партію... Жаль, що ви виявилися лжепатріотом...
Думайте Показати IP 23 Квітня 2014 11:20
http://www.evroukraine.com/poroshenko-ukrainskij-elcin/ А членам партії "Свобода" треба навчітися вести діалог з оппонентами, а не перекрикувати
партия психов Показати IP 23 Квітня 2014 12:50
Кто против Тягни БИКА!!!!!!!.голосуем.
У ПСИХІВ ВИХІДНИЙ до партия психов Показати IP 23 Квітня 2014 13:30
ЗБІР ПСИХІВ - В ЛІПІНАХ
Оно нам треба? Показати IP 23 Квітня 2014 13:28
http://zik.ua/ua/news/2014/04/23/amerykanska_holtec_buduvatyme_bilya_chaes_shovyshche_vidpratsovanogo_yadernogo_palyva_za_37_mlrd_grn_481806
НЕЛУЧАНИН до Оно нам треба? Показати IP 23 Квітня 2014 13:32
ПРИДУРКУ !!!! А ДЕ ЗБЕРІГАТИ ВІДХОДИ АТОМНИХ СТАНЦІЙ ?
Придурок до НЕЛУЧАНИН Показати IP 23 Квітня 2014 17:00
В тебе в дома
НЕЛУЧАНИН до Придурок Показати IP 23 Квітня 2014 17:07
приходь, я тобі місце знайду
Придурок до НЕЛУЧАНИН Показати IP 23 Квітня 2014 17:17
Ти собі спочатку місце займи
Федір Показати IP 23 Квітня 2014 14:15
коментар було видалено
Леонід Булька-З-Носа Показати IP 23 Квітня 2014 14:19
Федоре! Я у вас трактористом був, не памнятаїте? і ми тому одоробалу мнєса не дали! І де то ви Федьку поділися шо вже зу мною кунуплі не нюхаїте? шо, з Олезьом в політику пішли? передавай дружбаняці прівєтік і кісс-кісс!
Людмила Показати IP 23 Квітня 2014 14:25
коментар було видалено
ДУШКА Показати IP 23 Квітня 2014 14:32
Хто це такой взагалі ? ніґди його не бачила.З віду нічьо такой
Леонід Булька-З-Носа Показати IP 23 Квітня 2014 14:35
коментар було видалено
Паннич до Соплі Показати IP 23 Квітня 2014 14:36
ти про сільського парубейка,як чітко виразились ви, помовч. ТЯГНИБОК це НАШЕ МАЙБУТНЄ!!!
Леонід Булька-З-Носа Показати IP 23 Квітня 2014 14:38
ну туж таки да! і початок, і кінець. і сміх і сльози і радість і горе а ти з ним гній виносив шоб таеєвот гувурити?
Паннич до СОПЛІ Показати IP 23 Квітня 2014 14:39
Він нам дороги обіцяв поремонтувати. ось побач як буде він главою держави, то житимуть всі !
Леонід Булька-З-Носа Показати IP 23 Квітня 2014 14:40
коментар було видалено
до СОПЛІ Показати IP 23 Квітня 2014 14:40
коментар було видалено
антитягнибок Показати IP 23 Квітня 2014 15:12
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 17:40
Тягнибок з Дмитром Ярошем найбільше зробили допомоги Путіну по анексії Криму
старий Показати IP 24 Квітня 2014 13:55
А відьма розпатлана Фарійониха з Олежиком приїдуть? Якщо так - піду і послухаю, давно цієї старої к...ви не чув.