USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинського айдарівця проводили на небо під постріли рушниць. ФОТОРЕПОРТАЖ

17 Серпня 2014 18:15
В останню путь згорьовані рідні та близькі провели загиблого під час виконання завдань АТО волинянина Ігоря Філіпчука. Попрощатися із загиблим героєм прийшло й кілька сотень лучан, представники влади та його товариші-самооборонівці.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що, зі слів командира «волинської» роти батальйону «Айдар», самооборонівця Андрія Омельчука, це був один із найкращих воїнів «Айдару», який знищив у бою ворожий танк.

Прощання із героєм відбулось на Театральному майдані обласного центру, після чого його поховали на алеї Почесних поховань кладовища в селі Гаразджа. Проводили на небо вірного воїна, друга та сина під постріли з рушниць та вигуки «Герої не вмирають!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
віра Показати IP 17 Серпня 2014 18:24
Вічна пам'ять герою!. Коли вже це закінчиться?! Скільки ще смертей маемо оплакати?!
Наталя Показати IP 17 Серпня 2014 18:43
Герої не вмирають! Вічна пам'ять!!!
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 21:14
ничо не пойняв... хто кого знищив: айдаровець танк, чи танк айдаровця? якщо айдаровець танк, то чому ховають не танк?
чому помирають найкр до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 21:31
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 21:37
коментар було видалено
L до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 21:44
Те, що ти "ничо" ніхто і не сумнівається!!! ти, чупирадло, вважаєш себе дуже дотепним?! Ти просто вилупок, зроблений на пяну голову пяними виробниками! Бридоття...
Казак до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 22:07
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 22:09
Ось ваша сущність , мразь. Сегодняшний день ознаменовался очень коварным шагом террористов. Они взяли в плен людей, которых пригласили к себе с целью переговоров.Три офицера Вооруженных Сил Украины без оружия и с белым флагом пришли на место предварительной договоренности. Целью встречи было освобождение пленных украинских волонтеров. Цинизм террористов стал уже привычным делом, а обстрелы домов или минометные расчеты даже на площадках детских садов также никого не удивляют. Тем не менее, парламентариев с белым флагом уважал даже Гитлер, преступления которого до сих пор являются наиболее кровавыми в истории человечества. Террористы планомерно продолжают доказывать, что пришли в Украину только с одной целью - максимально уничтожить инфраструктуру Донецкой и Луганской области. Они минируют дороги, водопроводы, заводы и фабрики. А город Луганск сегодня находится на пороге не только гуманитарной, но и экологической катастрофы, которая создается террористами искусственно Источник: http://censor.net.ua/n298427 Источник: http://censor.net.ua/n298427
Пес Юзік до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 22:14
Прийди , поясню
Misteria до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 00:02
Айдарівець танк. А загинув він не від того танка, а з інших причин
Андрій Показати IP 18 Серпня 2014 08:25
А чого його хоронить не священник, а якийсь пастор? Він що, баптистом був? І чому дві фото несуть?
А К Показати IP 18 Серпня 2014 09:17
Не хоронить священник тому що батьки Ігоря віруючі тому і хоронять за своїми законами. Ігор ніколи не розділяв їхньої віри і на їхні пропоповіді ніколи не ходив....