USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк попрощався із волинянином-айдарівцем, який знищив ворожий танк

17 Серпня 2014 14:31
Лучани провели у останню путь загиблого під час виконання завдань АТО волинянина Ігоря Філіпчука.

Нагадаємо, у зв'язку з похоронами та на знак скорботи в обласному центрі приспустили Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях: міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста. Тож сьогоднішній деь оголосили Днем жалоби.

Так, громадянська панахида на Театральному майдані міста відбулась сьогодні, 17 серпня, о 14:00 годині.
Під час жалобного дійства Луцький міський голова Микола Романюк подякував зажуреним батькам за сина-партріота і висловив родині загиблого власні співчуття.
А військовий комісар Луцького об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник Василь Худик наголосив, що Ігор Філіпчук вірив у перемогу до останнього. Він подякував лучанам, які прийшли провести героя в останню путь, за небайдужість до горя інших.

Зі сльозами на очах, затамувавши подих, лучани слухали молитву за Україну «Боже Великий, Єдиний» у виконанні хору.
Разом з тим, командир «волинської» роти батальйону «Айдар», самооборонівець Андрій Омельчук розповів лучанам, що лише нещодавно дізнався про подробиці смерті бійця АТО. Він зазначив, що це був один із найкращих воїнів «Айдару», який знищив у бою ворожий танк.

Вкотре на Театральному майдані обласного центру луналоло тужливе «Пливе кача». Ця пісня уже давно стала реквіємом для загиблих патріотів Вітчизни.

Поховали волинського героя на алеї Почесних похованнь кладовища в селі Гаразджа.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ВОНО Показати IP 17 Серпня 2014 14:49
пацан з *Айдару* знищив ворожий танк, Романюк молодший знищив *Буратіно*. Одному могила другому *Карабас Барабас*
лучанин Показати IP 17 Серпня 2014 15:02
ВН може всатаки краще не друкувати такі коменти
ВОНО до лучанин Показати IP 17 Серпня 2014 15:05
я збрехав? чи правда в очі коле????
Анонім до ВОНО Показати IP 17 Серпня 2014 15:12
збрехав
босяк до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 05:35
анонім-це романюк молодший щоб ніс того буратіна в тебе з горлянки виліз
Оля Показати IP 17 Серпня 2014 15:18
Велике горе батькам. Краще б не друкувати стільки фоток, коу воно потрібно.Не бачу страждань на обличчях людей. Людям байдуже, чи вже привикли, Хоронять ха хоронять,просто жах.А горе рідним.
Душман до Оля Показати IP 17 Серпня 2014 16:11
Звикаємо . Як почалася війна і перші вбиті - це була трагедія ! Зараз просто хроніка бойових дій і кількість загиблих .
Misteria до Оля Показати IP 17 Серпня 2014 19:17
Вас, читачів, не зрозуміти: то "не друкуй фото", то "чому не витриманий баланс білого на фото?". Зауважте, останній коментар також був під статтею з громадської панахиди.
Люда до Оля Показати IP 16 Лютого 2015 10:53
це неправда, нікому там не було байдуже, для всіх це трагедія -- і для рідних, і для друзів і просто знайомих. Ігор був дуже хорошим. І всі, хто його знали, не могли не сумувати в той день. а те, що ніхто драматично не ридав на камеру, чи то камера не вишукувала самі "театральні" кадри -- то вже вибачайте, не спектакль для вас. бачу тут багато розумників пишуть, яким аби критиканути, і байдуже кого.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 16:09
Он ще герой у вишиваній сорочці. Руку до грудей приклав,правдоборець.Сидить в кабінеті гроші в АТО його і автомата в руки. А діти гинуть за таких владців
Душман до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 16:16
Ще великий революціонер " гусь " , що міліцію руйнував , також зашився на Київській площі ! На схід не їде ! Без нього Волинь пропаде .
Андрій Показати IP 17 Серпня 2014 16:54
Вічна пам'ять Герою! Щирі співчуття рідним і близьким.А воно,душманам і анонімам краплинку людяності.
Душман до Андрій Показати IP 17 Серпня 2014 18:09
Сам не пробував в добровольці записатись ???
Андрій до Душман Показати IP 18 Серпня 2014 08:38
Ставлячи таке запитання,я думаю,що Ви строчите свої коменти з передової?Щодо до записатися,вже не дозволяє вік.
тетяна Показати IP 17 Серпня 2014 21:31
А пан ГРИГОРЕНКО міг би також на АТО. Звичайно бути патріотом легше на сцені. Все гарно розказав і у кабінет....
думка до тетяна Показати IP 17 Серпня 2014 21:59
І Пустовіта нехай з собою забере, якраз призовного, військового віку той Пустовіт! Слабо, на вибори готується? Ганьба!!!
Люда до тетяна Показати IP 16 Лютого 2015 10:57
Григоренко багато волонтерить для ато, і з власної кишені також немало віддає. якщо треба, і в ато піде. навіщо стільки критики на всіх підряд? самі-то ви з окопа певно пишете?
Роман Показати IP 18 Серпня 2014 01:50
Зараз в військоматах грибутю все і всіх, скоро всі "прості смертні" будуть там... А діти цих напищаних індиків катаються як сир в маслі... Соромно за таку владу... Ганьба...