USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як луцькі підприємці облаштовуються на Новому ринку. Фото

6 Лютого 2020 13:02
На території Нового ринку підприємці зі Старого ринку вже активно облаштовують робочі місця, укладають договори та переїздять на нові торговельні площі.

Також, усупереч заявам групи підприємців, незгодних із перенесенням ринку, на Новому ринку створено належні умови для ведення торгівлі, облаштовано громадські вбиральні, які вже функціонують.

До Нового ринку курсують маршрутні таксі №12 і тролейбуси №1 і №2. Із початком повноцінної роботи ринку до нього курсуватиме також маршрутка №9.

За словами місцевих мешканців, продукція тих підприємців, які вже ведуть діяльність на території Нового ринку, користується попитом, адже поруч із ринком розташовані великі житлові масиви району ЛПЗ, а також завод із кількатисячним колективом. Налагоджено активне транспортне сполучення і зручний доїзд.

Чимало підприємців переконані, що ринок запрацює і стане популярним серед лучан в найближчій перспективі, тому не лише укладають договори про оренду «черепашок», але і викуповують торгові площі та будують нові торговельні точки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
33-ій Показати IP 6 Лютого 2020 13:09
пустота (((
Дед до 33-ій Показати IP 7 Лютого 2020 21:07
Статья на правах рекламы?
Андрій Показати IP 6 Лютого 2020 13:11
А де покупці? Для кого цей базар? Чи автобуси будуть возити покупців безплатно з районів, як і на завод Кромберга возять працівників?
Джек до Андрій Показати IP 6 Лютого 2020 16:52
Треба було переїзати туди місяць назад і все доробити,а не думати шо ви шось відвоюєте.Тепер сидіть чекайте поки все доробиться і підуть люди!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2020 13:22
Наймані працівники дороблюють будку,яку 5 років назад почали,а де підприємці?Накриття вітром здуло?Та скільки ж ви будете дурити нас,лучан!?!?
Оля Показати IP 6 Лютого 2020 13:29
не такий райський як на Старому туалет, де вони обсцикали вугла один одному
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 13:35
Срач з одного місця переносять в інше. Увері найс!
Даша Показати IP 6 Лютого 2020 13:44
Головне туалет є))
Любі свині Показати IP 6 Лютого 2020 13:54
Європа, йопт
Ф Показати IP 6 Лютого 2020 14:04
Головне вражає кількість продавців і покупців:)
Любі свині Показати IP 6 Лютого 2020 15:10
Особливо вразив вінок пластмасовий на останньому фото... Типу зелена зона... Лєтній сад.
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2020 15:14
Через пару років і його знесуть.
Я Показати IP 6 Лютого 2020 15:21
Одні базарніки пишуть
Я Показати IP 6 Лютого 2020 15:47
Принаймні кращий туалет ніж на старому ринку.
Іра Показати IP 6 Лютого 2020 15:51
Принаймні кращий туалет ніж на старому ринку.
ігор луцький Показати IP 6 Лютого 2020 15:51
Чудовий дизайн,дуже сучасно,прекрасна гамма кольорів.В туалеті треба пластмасові квіти повісити.
777 Показати IP 6 Лютого 2020 16:24
А вам кто то что то должен.пидприемци задрипаные?
Джек Показати IP 6 Лютого 2020 16:51
Влада викинула той срач з міста ,дала вам землю-працюйте. Нє,треба було ще замок заняти і парковку біля нього зарати-так краще було б ніж на гпз. Обживете,нічо вам не зробиться.
777 Показати IP 6 Лютого 2020 19:50
Всі на ДПЗ!