USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Підприємцям Старого базару пропонують переселитися на ЛПЗ з вигідними умовами

19 Листопада 2019 13:13
Сьогодні відбулася зустріч з ініціативною групою підприємців з Центрального (Старого) ринку з приводу його перенесення.

Про це у фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

З його слів, станом на сьогодні єдиним облаштованим, побудованим згідно норм ДБН та найбільш перспективним місцем для переносу ринку є «Новий ринок» поруч з мікрорайоном ДПЗ, земельна ділянка якого складає близько 6 га.

На ринку облаштовано парковку площею 0,81 га, громадські вбиральні, в тому числі й для людей з інвалідністю.

Поруч з ринком курсують такі маршрутні таксі: №12, 26, 27а та тролейбуси 1 та 2.

На Новому ринку є 406 торгових місць, крім того кількість вільної площі дає можливість розмістити понад 2000 об‘єктів торгівлі.

Більше того, власники Нового ринку готові прийняти підприємців із власниками металоконструкцій. Також є можливість розміщення місць для торгівлі продукцією тваринництва, торгівлі з автомобілів.

На ринку є власна трансформаторна підстанція потужністю 1200 кВт, три пожежні гідранти, пожежна водойма, територія ринку освітлюється, здійснюється охорона.

Новий ринок може функціонувати в цілодобовому режимі, є можливість організувати торгівлю в нічний час.

Для максимально зручного та комфортного переселення підприємців зі Старого ринку за наполяганням міської влади на Новому ринку власники готові надати наступні пільгові умови:

- вартість оренди торгового місця 90 грн/м2 (облспоживспілка стягує від 115 грн/м2);

- перші 3 місяці після переселення підприємці будуть звільнені від сплати за торгове місце;

- наступні 3 місяці - 40% вартості оренди торгового місця;

- наступні 3 місяці - 70% вартості оренди торгового місця;

- наступні 3 місяці - 85% вартості оренди торгового місця.

Зі свого боку міська рада готова максимально сприяти транспортному сполученню та внести зміни в схему руху існуючих маршрутів, запровадити нові та працювати над змінами в приміські маршрути. Деталі таких змін вказані в проекті меморандуму.

Окрім того, підприємець Любомир Пахолко, який є співвласником Нового ринку та одночасно орендарем частини земельної ділянки на Центральному ринку (0,33 га) готовий перенести торгові точки з Центрального на Новий ринок одночасно зі всіма іншими підприємцями.

Також разом із всіма підприємцями готове перенести й торгові місця зі Старого ринку на «Новий ринок» КП «Луцькі ринки».

Перенесення ринку дасть можливість звільнити більшість території площі перед Замком, а незабаром управлінням архітектури буде оголошено загальноукраїнський конкурс на кращу архітектурну концепцію, яка й буде там реалізовуватись.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанин Показати IP 19 Листопада 2019 13:34
За двадцять років нічого не змінилось в цьому кабінеті...
Лучанин Показати IP 19 Листопада 2019 13:46
Так такий нюанс, Новий ринок за 2 роки простою перетворився на іржаве звалище металобрухту.
Давно треба Показати IP 19 Листопада 2019 13:51
Давно пора перенести цей смітник від єдиної в місті цікавинки для туристів. Бо то ж позор, людям нема що показати
Анонім до Давно треба Показати IP 19 Листопада 2019 14:04
Зміни пластинку,цікавинка для туристів.Ти сам своїми словами позориш наше місто,в той час і правду говориш,єдине місце цікаве,а все інше ні,бо страшно глянути
42 до Анонім Показати IP 19 Листопада 2019 15:26
Людина яка ратує за благоустрій ганьбить місто? Не ті люди, які його на смітник схожим роблать, серйозно?
Анонім до 42 Показати IP 19 Листопада 2019 17:31
Ще раз,тільки по українськи.
Анонім Показати IP 19 Листопада 2019 14:00
Відремонтуйте вулицю Б.Хмельницького.Скоро дома будуть падати,цегла гола,без штукатурки,дорога в ямах,перед самим носом горіла хата стоїть.
Андрій Показати IP 19 Листопада 2019 14:03
БІЛЬШІСТЬ КОНСТРУКЦІЙ НА ЛПЗ З МОМЕНТУ ВІДКРИТТЯ БУЛО ВИКУПЛЕНО ПРОДАВЦЯМИ З ЦЕНТРАЛЬНОГО РИНКУ??? всі ці роки а це більше 10 за попередньої влади і тепер за вашої ці люди (ЯКІ ІНВЕСТУВАЛИ ЗНАЧНІ СВОЇ КОШТИ) чекали від вас підтримки, що Ви організуєте транспортне сполучення, що там зявляться покупці?????? ДЕ ЦЕ ВСЕ?????? ЧОМУ РАНІШЕ НЕ ЗМОГЛИ А ЗАРАЗ ЗМОЖЕТЕ????? ЩО ВАМ ЗАРАЗ ЗАВАЖАЄ??? ОРганізовуйте, якщо там будуть люди то і підприємці туди підуть БЕЗ ВАШИХ ПРОХАНЬ!!!!
Думка Показати IP 19 Листопада 2019 14:19
Район ДПЗ - не торгове місце. Хто туди поїде??? Мені простіше буде їхати на Варшавський ринок скуплятись ніж на ДПЗ. По Набережній будинків набудували, можна було б там зробити ринок. А ще біля річки Стир по вул. Ковельській біля мосту добру ділянку вимощують, і відстань до річки не заважає!
42 до Думка Показати IP 19 Листопада 2019 15:27
Кому треба - той поїде. На набережній не варто будувати ні ринок, ні будинки, з огляду на різні причини
Анонім до 42 Показати IP 19 Листопада 2019 17:35
А будинки будують і розчищають площу,на якій ринок,чи ти віриш що це ради тебе роблять?Очі розкрий 42й.
Укрпошта Показати IP 19 Листопада 2019 14:20
Пропонуй не пропонуй всерівно получиш *****. Хто дихати тим смородом туди поїде?
Люди Показати IP 19 Листопада 2019 14:29
Чомусь хаотично все будують і нічого не продумують. Будинки будують без нормальної парковки, без зеленої зони, немає біля новобудов шкіл, садочків, паркову зону забудовують. В нас в місті є нормальний архітектор?
777 Показати IP 19 Листопада 2019 14:42
Да не на гпз а в чистое поле.там все равно уже давно барыги одни торгуют. Ато еще захотят на театральную переехать.
Народна прокуратура Показати IP 19 Листопада 2019 15:08
Дописувач Думка має рацію 100 %! Який сенс їхати фактично за місто і зайво тратити свій час, якщо є значно зручніші місця для купівлі товарів?
ннн Показати IP 19 Листопада 2019 15:08
історично ринки виникали в найбільш зручному місці, як для продавців так і для покупців! а влада навпаки пропонує запхати ринок до чорта на кулічки, замість того щоб впорядкувати територію і будівлі на вже діючому ринку, відповідно до вимог часу по інфраструктурі та з історичним колоритом в архітентурі ...
Анонім до ннн Показати IP 19 Листопада 2019 17:38
Оце 100%!!!Багатьом людям зручний той ринок,привести його до порядку і все.
крапка Показати IP 19 Листопада 2019 15:20
Спекулянтам і баригам не місце у місті і немає чого їх підприємцями називати! Що вони виробляють? Перепродують те, що десь дешевше купили!!!
Анонім до крапка Показати IP 19 Листопада 2019 17:42
Чуєш,крапка,в портсіті теж бариги і спекулянти,в магазині,в секондхенді бариги реальні,що скажеш?Ти ж в них купуєш і мовчиш.
ннн до Анонім Показати IP 20 Листопада 2019 14:24
якраз на старому ринку багато продавців- сільгоспвиробників: селяни та дачники, що продають свої надлишки. потрібно зробити їм цивілізовану зону торгівлі за невелику плату. бо тільки ще в них можна купити біль-менш натуральні продукти харчування по доступних цінах без всяких Е... та ГМО. звичайно якість усіх продуктів на ринку мають перевіряти відповідні санітарні служби.
Анонім до ннн Показати IP 21 Листопада 2019 13:41
Я тільки ЗА,хочу щоб той ринок існував,тільки зробити його гарнішим,оновити,туалет гарний щоб був і хай люди торгують,то нашій владі він заважає,а людям потрібний.
Народ України Показати IP 20 Листопада 2019 09:19
По-перше, якби не бариги, то хто б Вам продавав товари? По-друге, в багатьох міста Вашої улюбленої Європи ринки знаходяться в центрі міста, і навіть в історичних частинах. Я думаю всі розуміють чому. Старий ринок влада б краще упорядкувала, очевидно, що ніхто на ЛПЗ не поїде, є Варшавка та купа супермаркетів.
Луцьк Показати IP 21 Листопада 2019 09:16
Прибрати Шанхай з центру.Це не ринок- це клоака:ні парковок.ні проїзду.А торгувати можна і на ЛПЗ.Срач давно пора розігнати.А торгашики що пишуть хто нам буде продавати самі собі відповідають.та ще й такий "високоякісний" товар.не дурість людей старий ринок біля замку потрібен тільки споживспілці яка вже себе пережила.на вас вона нас наживається...
Анонім до Луцьк Показати IP 21 Листопада 2019 13:47
В тебе температура?В тебе болюче місце"клоака"?Там хороший товаря там купую продукти і одежу,а те що ти пишеш говорить про те,що ти далекий від ринку і тобі вигідно його перенесення,підбурюєш народ,якому до дупи такі як ти і твої слова.Луцький їдь назад в своє село.
Коля Показати IP 21 Листопада 2019 15:47
Я був десятки раз на ринках Європи і Росії. Так от, всі вони на околиці міст!!! Тільки в Луцьку дибілізм. В нас і так транспортний колапс.
Народ України до Коля Показати IP 21 Листопада 2019 23:49
Варшава, Краків, Прага, Люблін там ринки далеко не на околиці, хто не вірить гугл в допомогу.