USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як відома телеведуча Леся Нікітюк їла їжаків на Волині. Відео

15 Листопада 2020 19:31
Леся Нікітюк у своїй програмі «Ле Маршрутка» розповіла, як гостювала на Любомльщині.

Під час зйомок програми відома телеведуча побувала у пана Миколи в Столинських Смолярах, де вперше в житті спробувала на смак м'ясо їжака, пише Район.Любомль.

Зірку нагодували їжаком та розповіли як його впіймати. Однак, незвичний смаколик не сподобався ведучій.

Фрагмент зі Столинських Смолярів на 8:25.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2020 19:45
Гидоття!!!
скептик Показати IP 15 Листопада 2020 20:13
та полішня з голодухи жере все підряд, а їжаки є носіями багатьох небезпечних хвороб таких як дерматомікоз, жовта лихоманка, сальмонельоз, лептоспіроз, сказ. Серед кліщів і бліх, які живуть на більшості їжаків, нерідко зустрічаються переносники важких захворювань. А те, що ця тварина належить до всеїдних і також живиться падаллю, збільшує ризики в рази.
Лісник до скептик Показати IP 15 Листопада 2020 21:18
Ви думаєте ваші далекі предки свиней вирощували?
Волинянка Показати IP 15 Листопада 2020 20:41
Щоб вам той їжак став посеред горла, вбивці!!!!
Гугнявий Показати IP 15 Листопада 2020 21:33
Ви не переживайте, г*мно до г*мна не пристає. Якби той їжак сам від неї не заразився.
Дарт Вейдер Показати IP 15 Листопада 2020 22:00
Добування їжака, це незаконне вилучення об"єктів тваринного світу із природного середовища. Коли нарешті цю особу притягнуть до відповідальності - адміністративної чи кримінальної. Добування їжака за допомогою собаки, приборів нічного бачення ( як показано по відео), це порушення вимог статтей 12,14,15, 20 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" та Закону України "Про тваринний світ". А за жорстоке поводження із тваринами (осмаження паяльною лампою), до криміналу. НАДІЮСЬ це останнє відео - реклама цього недоумка.
Я Показати IP 15 Листопада 2020 22:21
Фу, ну як так можна їжачка з‘їсти? Ппц(((
Гурман Показати IP 16 Листопада 2020 05:01
На любителя. І дуже жирний.
Qwerty Показати IP 16 Листопада 2020 06:45
Цигани тільки їдять їжаків, а смердоттє яке -на кілометр