USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Перший раз бачу озеро, де люди ходять по воді», – телеведуча Леся Нікітюк засмагає на Світязі. Фото

29 Липня 2020 11:12
Відома телеведуча «Нового каналу» Леся Нікітюк приїхала відпочивати на озеро Світязь. Вона також зізналася, що приїхала сюди вперше.

Про це Леся розповіла на своїй інстаграм-сторінці, інформує Район. Шацьк.

Зірка оселилася у готельному комплексі, вікна якого виходять на берег Світязя.

«З вікна відкривається фантастичний вигляд: Франція, Лазурний берег. Перший раз бачу озеро, де люди ходять по воді...», – каже Леся.

Телеведуча також вказала ціни на смаколики та розваги: кукурудзу Леся купила за 25 гривень, а орендувала шезлонг за 25 гривень на годину. Окрім кукурудзи, ласувала зірка й лохиною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанка Показати IP 29 Липня 2020 11:54
Качан вареної кукурудзи на Чорному морі 20 грн. А тут на озері всі 25. Геть подуріли місцеві, аби тільки грошей побільше здерти!!!
Татарин обрізаний до Лучанка Показати IP 29 Липня 2020 12:22
В чем же тогда смысл бизнеса ???
Лучанин до Лучанка Показати IP 31 Липня 2020 19:26
На Чорному не 20 а 30. Коблеве
Ще одна лучанка до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2020 22:40
Сьогодні в Кирилівці на пляжі кукурудза 45 грн)
Анонім Показати IP 29 Липня 2020 12:04
Позор!
777 Показати IP 29 Липня 2020 12:35
С кукурузой супер фото.сразу видно.вот это ее тема.
111 Показати IP 29 Липня 2020 13:33
Вчора повернувся з затоки і там кукурудза 15грн. ні для кого не секрет, що світязь дорощий у всіх відношеннях.
Лукаш Показати IP 29 Липня 2020 15:35
А той фотогафувальник хоча би курси фоткарів в Трускавці закінчив ? Бо професійний фотограф повинен висвітлити тему, мати поняття в композиції, вміти працювати зі світлом і т. п. Пані Лесю ! А мо йоту тре троха об'єктив начистити ? Таку натуру запоров !
Олена Показати IP 29 Липня 2020 20:39
На Чорному морі кукурудза вже достигла, а на Волині- привозна. Тому така ціна.
коля Показати IP 30 Липня 2020 09:33
Неподобається ціна, не купуй і не п...ди. Бери з собою привозь, буде дешевше. Тільки прибирайте за собою...