USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Соцопитування: якщо Зеленський піде на вибори, у другому турі він стане президентом

23 Листопада 2018 14:28
Якщо Володимир Зеленський піде на вибори, у другому турі він переможе всіх імовірних опонентів. Про це свідчить свіже соцопитування від компанії "Соціополіс", пише ТСН.

Щодо першого туру, то прогнози такі: Юлія Тимошенко набрала б 18,5%, Володимир Зеленський 10,8%, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко – по 7,8%. Соціологи констатують зневіру виборців у нинішніх владоможцях та електоральні надії на нові політичні сили. На думку фахівців, громадяни втомилися обирати між меншим і більшим злом. Відповідно, лідирують у рейтингах саме Тимошенко і Зеленський.



Згідно з настроями у першу половину листопада, чинний президент навіть не проходить у другий тур виборів. У листопаді Порошенко очолив антирейтинг кандидатів в президенти — за нього в жодному разі не проголосували б 50% виборців. А в другому турі глава держави програє практично будь-якому кандидату.

Однак експерти застерігають, що це дані серед тих, хто взяв би участь у голосуванні. Їх можуть відкоригувати ті, хто ще не визначився із власним вибором. У теперішніх розкладах симпатій виявляється, що єдиний кандидат, який може виграти у Тимошенко в другому турі – це Зеленський. Причому він там переміг би не лише її, а й усіх імовірних опонентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКЩО ВИБОРИ НЕ МОЖНА ВИГРАТИ, ЇХ ТРЕБА СКАСУВАТИ? ПЛАН «Б» ПОРОШЕНКА

Антирейтинг Петро Порошенко очолює не перший місяць. Окрім того, на думку політологів, чинний президент України намагатиметься підняти свій рейтинг перед виборами за допомогою провокування різних конфліктів. Однак, кажуть експерти, першою чергою, ці конфлікти будуть спрямовані проти нього самого.

Спробу підняти власний рейтинг за бюджетні кошти засудив і ще один кандидат в президенти Андрій Садовий.

Попри зневіру в спроможності влади нинішньої змінити життя на краще, на дільниці планують піти майже три чверті виборців. Понад 13% опитаних іще не визначилися з уподобаннями, тож їхній вибір, а також рішення Зеленського, вочевидь, стануть вирішальними для результатів президентських перегонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Виборець Показати IP 23 Листопада 2018 14:40
То шо вже не йти на вибори?
))) Показати IP 23 Листопада 2018 14:47
якщо він стане гарантом...то це сприймуть неоднозначно....з одного боку він успішний бізнесмен та талановита людина....з іншого...якщо країну очолить комік...то як це сприймуть на загальному рівні....але думаю гірше бути вже нема куди.
123 до ))) Показати IP 23 Листопада 2018 15:34
Кличко класний боксер, а як політик, то самі бачите який. Може нехай кожен займається своєю справою?
??? до ))) Показати IP 23 Листопада 2018 18:33
А в чому полягає успіх його бізнесу, що він такий успішний?
Старий Показати IP 23 Листопада 2018 14:48
Значить ми того варті. Ганьба!
Підстаркуватий до Старий Показати IP 23 Листопада 2018 18:37
То може варто показати, що ми однак варті чогось кращого? Бо ця ганьба тягнеться від самої хмельниччини...
Корiнний лучанин до Старий Показати IP 23 Листопада 2018 19:05
Без "ганьба"
Стомленийвідбрехунів Показати IP 23 Листопада 2018 15:09
Маячня.
ку Показати IP 23 Листопада 2018 15:19
В даній ситуації гарантом стане той, хто гарантуватиме безпеку наявній системі.
казка Показати IP 23 Листопада 2018 15:19
50% відсотків залежить від кількості вкладених коштів на вибори. В Зеленського стільки нема, в Юльки є. Проте своїм фільмом в березні кілька відсотків електорату забере собі.
Біллі до казка Показати IP 23 Листопада 2018 18:40
Тобто вам вистачить показати кіно, щоб переконати за когось голосувати? Дійсно, це ж дешевше ніж гречка, бо можна оптом!
аяяй Показати IP 23 Листопада 2018 15:30
я би голосував за зеленського
ойой до аяяй Показати IP 23 Листопада 2018 18:35
Я би теж голосував за Зеленського... проте, голосуватиму за Порошенка.
Їван Показати IP 23 Листопада 2018 16:14
Проблєми є. Але не беріть того близько до серця.То всьо мона і не читати. Наступить новий день. І як не ми їх - то вони самі себе .Все стане на свої місця.
гірше не буде Показати IP 23 Листопада 2018 16:44
Краще вже за нього, як за тих злодіїв та бариг, що працюють на олігархів
ги.. до гірше не буде Показати IP 23 Листопада 2018 18:41
А тут пишуть, що він бізнесмен (і працює на ІВК - тільки нікому не кажіть).