USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Януковича госпіталізували в Москві в нерухомому стані, – ЗМІ

18 Листопада 2018 10:26
Екс-президент України Віктор Янукович був госпіталізований в московську клініку імені Скліфосовського. Про це 18 листопада повідомляє газета «Комсомольская правда» з посиланням на джерело.

За даними видання, Янукович поступив в клініку в п'ятницю в знерухомленому стані з підозрою на травму хребта і травму коліна, яку він отримав під час гри в теніс на підмосковному тенісному корті. Звідти Януковича в кареті швидкої допомоги відвезли в лікарню.

Зазначається, що Януковича спочатку помістили в реанімацію, але потім перевезли в приватну клініку.

Інформацію про госпіталізацію Януковича до Інституту швидкої допомоги імені Скліфосовського в Москві підтверджує «РІА Новини» з посиланням на медустанову. За даними агентства, до лікарні Янукович потрапив в п'ятницю, 16 листопада, але відомо про це стало тільки сьогодні.

«Він був, але вже не лежить у нас. Надійшов в п'ятницю, йому була надана медична допомога, відпустили того ж дня», - сказала співрозмовниця агентства.

Також інформацію про травму коліна підтвердило джерело російського П'ятого каналу. За його словами, Янукович впав на тенісному корті. Співрозмовник телеканалу стверджує, що після огляду політика відпустили додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анатоль_ Показати IP 18 Листопада 2018 10:33
Нам то безразлiчно. Вiн вже нi на шо не влiяе. Нi на цiни, нi на субсидiю
пенсіонери до Анатоль_ Показати IP 18 Листопада 2018 16:35
ПРИ "х-ерровому"януковочю я мав пенсію 300доларів при шоколадному субсидійно-пенсійному ганебному крадію петьку порошенку маю мізерні 80доларів пенсії. Ганебного злодія петра порошенка НА НАРИ!!!
ох до пенсіонери Показати IP 18 Листопада 2018 18:36
які проблеми, перебирайся в рашку, там яник і халява, заживеш, ех.......
ага до ох Показати IP 18 Листопада 2018 19:27
ти скоро шоколадний петя-крадій в пенсіонерів з порохобот-бандою на нари переберешся !
123 до пенсіонери Показати IP 19 Листопада 2018 09:37
такий само комент на іншій статті на подібну тему......ПРОВОКАТОР руSSкій!!!!!
Артем Показати IP 18 Листопада 2018 10:43
Бог є
Артем Показати IP 18 Листопада 2018 10:45
Карма
Анонім Показати IP 18 Листопада 2018 11:12
Люди це вам карма, погано жили, тепер живіть радійте!!!
—— Показати IP 18 Листопада 2018 11:29
Якийсь бред сивої кобили... Потрапив у нерухомому стані ... реанімація... а потім воскрес ))) і пішов до дому...
Лучанин до —— Показати IP 18 Листопада 2018 12:50
Це приклад як працюють в москві лікарі, меньше ніж за день людину в нерухомому стані з реанімації відправляють додому своїм ходом
Правда Показати IP 18 Листопада 2018 11:30
Астанавитесь...Не смійтесь."Сегодня смех долой".Все взяв,а пеньки забув.От і колінця не розімяті...
лучанин Показати IP 18 Листопада 2018 11:41
При ньому жилось багатьом краще, і свобод було більше,хай одужує
лучанин до лучанин Показати IP 18 Листопада 2018 12:18
І відчуваю що розкрадали країну меньше
Анатоль_ до лучанин Показати IP 18 Листопада 2018 12:52
Тута я з вами согласний. Жити людям було полегше конешно.
донік до лучанин Показати IP 18 Листопада 2018 16:21
тобі може і краще, а спитай думку в тих, в кого віджали бізнес при ньому.
Анонім до донік Показати IP 18 Листопада 2018 17:42
Скажи в кого бізнес віджали? І як?
яя... Показати IP 18 Листопада 2018 16:43
злочинця-крадія пенсій-субсидій вальцмана-порошенка на НАРИ!!!!
ну ну Показати IP 18 Листопада 2018 18:22
Петя нам зробив безвіз, а Яник шо зробив? Вон Петя вже майже виконав передвиборну обіцянку - веде переговори про продаж свого бізнесу в Україні і ніби хоче закрити угоду до 1 березня. А Яник яку обіцянку виконав? Слава Порошенку!
777 до ну ну Показати IP 19 Листопада 2018 09:27
Він зробив не безвіз а, по суті, відмінив 35 євро, які ця віза коштувала. Незадохр*на ми платимо зараз за відміну 35 євро для 2млн. українців?
пенсіонери Показати IP 18 Листопада 2018 19:03
а в чім винні голодаючо-вимираючі пенсіонери з ганебно оСУЧЯСНЕНИМИ ажж в 1500гр.пенсіями фашистом-крадієм кровавим президентом петром порошенком на які неможливо сплачувати ком. платежі ,оплачувати лікарям-розбійникам багатотисячне лікування в лікарнях і купувати наддорогущі ліки (без яких пенсіонери помирають немаючи за що купити), нормально повноцінно харчуватися бо фашист-кат пенсіонерів з подєльником ревою познімали із всих НЕВИННИХ Пенсіонерів Субсидії по різних причинах (А ПРИЧІМ ТУТ ПЕНСІОНЕРИ? що через безробітних приписаних дітей які немають свого житла ПОРОШЕНІВСЬКА БАНДА КАРАЄ І УСПІШНО ЩОДНЯ ВБИВАЄ ПЕНСІОНЕРІВ ВКРАВШИ НАВІТЬ СУБСИДІЇ І НЕДАЮЧИ НОРМАЛЬНІ ПЕНСІЇ??? Чому повинні страждати невинні пенсіонери!!! вимираючим голодаючим без належного лікування адресно персонально Пенсіонерам незалежно від працюючих чи непрацюючих дітей за любих обставин необхідно надавати нормально-реально прожиткові пенсії або субсидії на прожиття і безкоштовні ліки, а порошенівська банда цього не робить і винищує ,як фашисти, всих пенсіонерів!!! ПЕТРО ПОРОШЕНКО КАТА ПЕНСІОНЕРІВ! ФАШИСТА ПЕТРА ПОРОШЕНКА НА НАРИ!!!
123 до пенсіонери Показати IP 18 Листопада 2018 20:01
Тебе на нари, провокатора. Ми йдемо до Європи і треба трохи потерпіти, ніхто не обіцяв тобі золоту гору на другий день президентства Петра Олексійовича. Дітей виписуй і нехай їдуть працють за кордон, не скигли.
пенсіонери до 123 Показати IP 19 Листопада 2018 00:42
ти то порохобот з банди не терпиш! а ти проживи-потерпи поки не здохнеш з голоду без лікуванняі тоді покукурікаєш по іншому на 1500гр конаючи! Ти ситий кнур-порохобот голодного нерозумієш! Злочинця-крадія пенсій-субсидій порошенка на НАРИ!!!!
123 Показати IP 18 Листопада 2018 21:21
То і не дивно... він і від яйця яке в нього попало в реанімації лежав
яник вернись Показати IP 19 Листопада 2018 10:43
блин да яныка скинули подставили , Юля яценюк порошенко кличко , просто сделали провокацию с кульой, помните куля в лоб то куля в лоб они только и ждали ету кулю но не было куль а потом своих снайперов выставили чтобы подосрать яника и всё пришлось бежать ему, ни кто его не остановил когда он ехал в рашку, с деньгами , все дали зеленый свет едь только не возвращайся бери что хочеш только отдай нам место !!!! одумайтесь на!"№;уй мне без виз если можно спокойно сделать визу, и работать нормально легально !!! сейчас планируют сделать еще 30 % податка для заробитчан ето нормально ?