Яскравий і теплий: луцька школа отримала новий фасад
У луцькій школі № 25 утеплили та пофарбували фасад.
Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив радник міського голови Ігор Поліщук.
«Незважаючи на карантин продовжуємо робити капремонти фасадів, дахів навчальних закладів, міняємо вікна та встановлюємо ІТП за грантові кошти та кошти пільгового кредиту.
Ось так змінюється 25 школа нашого міста. Замість старого радянського обдертого фасаду – новий, утеплений і яскравий», – розповів Ігор Поліщук.
Також він відзначив, що в процесі фарбування фасаду навчально-реабілітаційного центру, а на черзі – художня школа, музична школа № 1, 9, 11 та 16 школи, центральний басейн та ліцей № 28 на вул. Дубнівській.Також Ігор Поліщук розповів, що облаштували заїзд до 25-ї школи. «Ще донедавна заїзд до 25 школи був одним з найгірших в Луцьку, просто суцільна руїна. Проїхати було просто неможливо ні до школи, ні до сусідніх багатоквартирних будинків. Тротуар теж був відсутній.
Тепер же тут – комфортний заїзд із нормальними та безпечними тротуарами.
І учням школи, і їх батькам і мешканцям прилеглих будинків буде комфортно і безпечно і їхати авто і йти пішки».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив радник міського голови Ігор Поліщук.
«Незважаючи на карантин продовжуємо робити капремонти фасадів, дахів навчальних закладів, міняємо вікна та встановлюємо ІТП за грантові кошти та кошти пільгового кредиту.
Ось так змінюється 25 школа нашого міста. Замість старого радянського обдертого фасаду – новий, утеплений і яскравий», – розповів Ігор Поліщук.
Також він відзначив, що в процесі фарбування фасаду навчально-реабілітаційного центру, а на черзі – художня школа, музична школа № 1, 9, 11 та 16 школи, центральний басейн та ліцей № 28 на вул. Дубнівській.Також Ігор Поліщук розповів, що облаштували заїзд до 25-ї школи. «Ще донедавна заїзд до 25 школи був одним з найгірших в Луцьку, просто суцільна руїна. Проїхати було просто неможливо ні до школи, ні до сусідніх багатоквартирних будинків. Тротуар теж був відсутній.
Тепер же тут – комфортний заїзд із нормальними та безпечними тротуарами.
І учням школи, і їх батькам і мешканцям прилеглих будинків буде комфортно і безпечно і їхати авто і йти пішки».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
Zimba
Показати IP
9 Квітня 2020 17:07
А чому оранжево-синій а не жовто-блакитний?
Вітька до Zimba
Показати IP
9 Квітня 2020 17:16
А чому повино бути жовто-блакитне? Чи ви більше кольорів не знаєте?
Zimba до Вітька
Показати IP
9 Квітня 2020 17:20
Ти не патріот! В Україні все має бути жовто-блакитним!
bob
Показати IP
9 Квітня 2020 17:42
Зімбі та плюсуючим не мішало б підлікувати сприйняття кольорів
oggy до bob
Показати IP
9 Квітня 2020 19:09
в них просто монітори не відкалібровані
Зозулька
Показати IP
9 Квітня 2020 19:42
Ой, не впізнати рідну школу!!))
777
Показати IP
10 Квітня 2020 10:18
А слово "радянського" обязательно было вставить? Никак не успокоитесь? При "Радянському" эту школу и построили.
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.