USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Єдиний народ»: президент Федерації боксу України розписався в любові до Росії. Відео

24 Січня 2022 13:19
Очільник Федерації боксу України (ФБУ) Володимир Продивус та президент Міжнародної асоціації боксу (AIBA) Умар Кремльов вдвох записали відеоролик. У спільному відео спортивні функціонери передають привіт усім мешканцям України та Росії, називаючи їх «єдиним народом».

Про це повідомляє УНІАН.

«Бачите? Росія разом з Україною. Ми тут разом. Всім привіт. Беріть приклад. Ми ж єдиний народ?» – запитує у Продивуса Кремльов, а Володимир погоджується, підкресливши, що українці та росіяни є «єдиними слов’янами, єдиним народом, братами».
Зазначимо, у 2020 році Володимир Продивус підтримав Кремльова на виборах президента AIBA.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 24 Січня 2022 13:29
Мелодець Провдивус, молодець. От тепер кулі від "брацтскіх рассєян" на сході будуть якісь прниємніші, чи що ... Що тут скажеш, оте чмо є де*іл, чи ди*іл, але точно щось одне з двох.
777 Показати IP 24 Січня 2022 13:33
З відбитими мізками
Мешканка Показати IP 24 Січня 2022 14:07
Точно мізків немає. На схід в окопи хай там помахає і побалакає.
скептик до Мешканка Показати IP 24 Січня 2022 17:52
на таймир для воссоєдінєнія з братами
Читач Показати IP 24 Січня 2022 14:16
Ця скотина довела до банкрутства ВАТ "Мостобуд" - в Луцьку Мостозагін №60.
Вікторія Показати IP 24 Січня 2022 14:27
На відміну від інших людина з мізками.......
Анастасія до Вікторія Показати IP 24 Січня 2022 15:06
Тільки от в нього мізки в *опі, нею він і думає.
Віктор до Вікторія Показати IP 24 Січня 2022 15:07
Не повезло вам в житті, якщо людину з пониженим IQ вважаєте "з мізками". Міняйте круг спілкування, чи піднімайте свій освітній рівень, бо то у вас серйозні проблеми ...
Xa-Xa до Віктор Показати IP 24 Січня 2022 17:51
Коли ж ви щирі українці будете розмовляти своєю мовою? "Круг" чи коло?
Віктор до Xa-Xa Показати IP 24 Січня 2022 18:22
Щось посуті є, чушка?
Александр -1 Показати IP 24 Січня 2022 14:39
Бывают и боксеры из ваты..