USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Власники «євроблях» перекривають дороги по всій країні

5 Листопада 2020 17:35
Власники «євроблях» перешли до рішучих дій – перекривають дороги по всій країні: вимагають доступного розмитнення.

Про це повідомляє 24 Авто.

Схоже, терпець у власників авто на іноземній реєстрації увірвався. Після кількох днів протестів у центрі Києва, який не дав результатів, вони вдались до рішучих дій. Готуються перекривати дороги по всій країні.

Головною вимогою є прийняття законопроєкту № 3704 про доступне розмитнення авто.
Нагадаємо, що зараз розмитнення вживаного автомобіля іноді сягає 250-650% від його вартості. Таке положення цілком влаштовує чиновників і навряд чи зміниться найближчим часом, хоча власники авто на єврономерах вже третій день страйкують за доступне розмитнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучанка Показати IP 5 Листопада 2020 17:46
Ви це публікуєте, щоб ще наші хитрожопі власники "Антилоп-гну" не давали людям нормально проїхати? Співчуваєте?
Alex Показати IP 5 Листопада 2020 17:49
От сказав би щось на рахунок "цих", але одні емоції......
Вах Показати IP 5 Листопада 2020 17:58
От уроди..
яя до Вах Показати IP 14 Грудня 2020 19:56
а с нового года свет 2,50 будете ждать покращення...
Всім Показати IP 5 Листопада 2020 18:18
Лукашенка треба запросити. Він цих даунів раком швидко поставить
Радувець Ларіса Показати IP 5 Листопада 2020 18:20
Гівно-бляхери, влада повна шмата!
Шкода Показати IP 5 Листопада 2020 18:22
Піночета на тих хитроду.... немає. Він би швиденько їм кисень перекрив.... Звикли все на шару.
Анонім Показати IP 5 Листопада 2020 18:34
наглота задовбала
Хто наступний Показати IP 5 Листопада 2020 19:09
Хитрожопим власникам нерозмитнених айфонів приготуватись. Ви будете наступними мітингувальниками.
Виборець Показати IP 5 Листопада 2020 19:19
Засадіть і штрафаніть кількох розумах, а інші розбіжаться
Лучанин до Виборець Показати IP 5 Листопада 2020 23:57
Наприклад їхнього головного,той шо на алкаша схожий!
Юрій Показати IP 5 Листопада 2020 19:21
Проплачена стаття, та й годі. Ті "водії" так їздять, що залишається бажати кращого... покидають машини після ДТП. Держава надавала достатньо часу для узаконення транспортних засобів. Залишились самі хитро зроблені...
Ганьба! Показати IP 5 Листопада 2020 19:36
Бляхарям штрафи, а їхні бляхи в утилізацію!
Реально Показати IP 5 Листопада 2020 19:44
дебіли! Я їду на Київ, буду стояти, бо вони перекрили трасу. А в чому моя вина? Коли закінчиться цей бардак????? Дістало!
Пасажир в автомобілі Показати IP 5 Листопада 2020 20:28
А прості люди, прості автомобілісти чого мають страждати із-за хитровимаханих автобляхохєрів ? Вони напросяться, шо наша поліція разом з народом їм навішає таких звіздюлєй, шо мало не покажеться ! Голодовку, блін, оголосити слабо, бо через годину жерти захочуть і сили волі нема ! Ви чого закослухняних громадян в заложники берете ? Сама свиня пліт дере і сама квичить ! Бачили очі, шо купували, а тепер їжте аж повилізайте !
Яким Показати IP 5 Листопада 2020 22:18
Задовбали хттрожопі. Хочуть купити машини під дипи по 3-5 тис доларів і іздити як мудаки без правил. А як пошкодчть комусь машину в 10 раз дорожчу то як розраховуватимуться???? Машина - це не лише засіб перевезення задниці, а й відповідальність та немалі витрати. Як нема фінансовоі подушки- громадським транспортом імногами нехай іздять.
Патріот Показати IP 5 Листопада 2020 22:35
В мене таврія,хто хоче обмінятися.
Луцьк Показати IP 5 Листопада 2020 22:57
Ви вже дістали зі своїми махінаціями. У самого було авто на єврономерах, але як тільки дозволили розмитнення, я його розмитнив. Я так розумію, що учасники євробляха акцій хочуть щоб їм ще доплатили за розмитнення?!!
123 Показати IP 6 Листопада 2020 15:05
б**ло-бляхери
Олег Показати IP 20 Листопада 2020 02:30
В Европе нет ни одного такси на украинских номерах,зато в Украине на евробляхах десятки тысяч.Ездят без регистрации,сертификации и тому подобного разрешения, ещё и под крылом местных таксопарков.И никто ими не занимается, правильно пусть их штрафуют да полной и с конфискацией авто.А то уж сильно раскудахались.
михаил Показати IP 20 Листопада 2020 21:55
вожу грузовой транспорт 47лет, такого бардака... такое количество идиотов за рулём заставляет ненавидеть эту шоблу с "китайскими" номерами!., не перевелись идиоты и в Раде!.
Жигулист Показати IP 24 Листопада 2020 22:29
Езжу на жигулях всю свою нормальную жизнь!И вы не выделывайтесь!У нас работяг горбом и руками не заработаешь столько даже на евробляху несчастную!приходишь домой и падаешь спать!Вот и всё!