USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

З Нового року подешевшає розмитнення авто

4 Грудня 2017 17:16
Мінекономрозвитку опублікувало таблицю, яка регламентує рівень ставок ввізного мита України, тобто розмитнення автомобілів. Ці норми будуть застосовуватися в 2018 році до імпорту товарів з Європейського союзу, в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Для легкових автомобілів Угодою передбачено перехідний період тривалістю сім років. За цей час ставки ввізного мита поступово знижуватимуться до нуля, повідомляє 24 канал.

Зазначимо, що з 2018 року в Україні буде неможливо розмитнити автомобіль, який не відповідає екологічному стандарту Євро-6. А це - автомобілі приблизно 2012 року випуску і молодші

У 2018 році ставки ввізного мита для нових легкових автомобілів походженням з країн Євросоюзу встановлюються в такому обсязі:

Бензинові:

З робочим об'ємом не більше 1000 см3 – 6,3% від митної вартості.

З робочим об'ємом понад 1000 см3, але не більш як 1500 см3 – 7,3% від митної вартості.

З робочим об'ємом понад 1500 см3, але не більше 2 200 см3 – 5% від митної вартості.

З робочим об'ємом більше 2 200 см3, але не більше 3000 см3 – 5% від митної вартості.

З робочим об'ємом понад 3000 см3 – 5% від митної вартості.

Дизельні:

З робочим об'ємом циліндрів двигуна не більш як 1500 см3 – 7,3% від митної вартості.

З робочим об'ємом понад 1500 см3, але не більше 2500 см3 – 7,3% від митної вартості.

З робочим об'ємом циліндрів двигуна понад 2500 см3 – 6,3% від митної вартості.

Електромобілі:

Транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами (одним або декількома) – 0% від митної вартості.

Для нових автомобілів з інших країн діє більш високе мито (зазвичай 10%) від митної вартості машини. Крім мита, при розмитненні легкового автомобіля треба заплатити акциз (залежить від об'єму двигуна) і ПДВ (20%).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
777 Показати IP 4 Грудня 2017 17:48
Агов, бляхуни, - де ганебні коментарі?
111 до 777 Показати IP 4 Грудня 2017 18:33
Дай 15000 долларів на таке авто яке підпадає під дані вимоги, тоді їх не буде.
Анонім до 777 Показати IP 4 Грудня 2017 19:06
кожен скрутив фігуру з трьох пальців
Valik Показати IP 4 Грудня 2017 18:33
777 що ти маєш на увазі? і що хочеш сказати у простих пересічних українців є гроші аби купити авто 2012 року вартістю від 8000$і заплатити 3000$ ще за розмитнення??? Знову роблять все тільки для багатіїв...хто хотів купити крузака то купить його ще дешевше а прості люди такі далі будуть або на бляхах або на маршрутках...
пішохід до Valik Показати IP 4 Грудня 2017 22:02
А я за чисте повітря
Свідомий Показати IP 4 Грудня 2017 19:21
По-перше, стандарт Евро 5 буде дійсний до кінця 2019 року. По-друге, зменшення мита в кінцевому результаті дасть невелике зменшення розмитнення. Наприклад, купується Шкода Октавія в простій комплектації 2010 року приблизно за 5000 евро, то мито складатиме 365 евро замість 500 евро. Різниця 135 евро. А враховуючи всі інші платежі (акциз, пдв, сертифікацію, побори, постановка на облік, брокера, пенсійний фонд), ми всерівно матимемо неадекватну ціну на авто!
Марина до Свідомий Показати IP 4 Грудня 2017 19:56
Ви так говорите, ніби у кожного українця в панчосі є 170 000 гривень. І це як мінімум. Боюсь, при такій "щедрості" на всіх бажаючих не вистачить Шкод ))
Свідомий до Марина Показати IP 4 Грудня 2017 20:15
Марина, я пишу такий приклад, оскільки, по нашому чудовому законодавству можна загнати авто тільки з 2010 року плюс це авто є популярним серед вживаних авто. А журналістська стаття наголошує, що розмитнення подешевшає, що є брехнею Також до прикладу, європеєць, має можливість їздити на Шкоді октавії Тур 1999-2008 року за 1500-3000 евро. А українець таке авто взагалі права розмитнити немає.
Тьотка Показати IP 4 Грудня 2017 19:50
П@зд@ць... Яник, вернись (())
Чувак з Волині Показати IP 4 Грудня 2017 20:57
І я за Яника))))))
ен. Показати IP 4 Грудня 2017 22:00
Які хворі люди... хто за яника - на вашій совісті СМЕРТЬ дітей на майдані та на війні, пам*ятайте це!
Тьотка до ен. Показати IP 5 Грудня 2017 22:19
Заспокойтесь, докторе без диплому. Це сарказм. Кров на совісті лідерів, які організували майдан та прийшли на крові до власті. Моя совість чиста. Я ні за Яника, ні за Пороха не голосувала. Та визнаю, що чотири роки назад жити було краще. Можете мені скільки хоч мозолити про патріотизм і т.п. Скоро прозрієте.
Всі прочитав Показати IP 5 Грудня 2017 08:25
"Жить стало хорошо жить стало лучше."Тільки карман пусті.
Добряк Показати IP 6 Грудня 2017 02:27
Це не влада це ур*ди