USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За кермом BMW, яке перекинулося на Волині, міг бути луцький адвокат

19 Березня 2019 15:47
За кермом BMW, який потрапив у ДТП у Дачному, міг бути відомий луцький адвокат.

Нагадаємо, у селі Дачне Ківерцівського району перекинувся автомобіль BMW на литовській реєстрації. Водій втік з місця ДТП.

З власних джерел ВолиньPost'а стало відомо, що за кермом автомобіля міг перебувати луцький адвокат Олесь Ніколаєнко, який раніше вже скоював аварії, до того ж – у стані алкогольного сп’яніння. У понівеченій BMW знайшли подяку від Ради адвокатів Волинської області на ім’я Ніколаєнка Олеся Андрійовича.

Коментар від самого адвоката отримати поки не вдалося.

До слова, у жовтні 2018 року, адвокат скоїв ДТП на повороті з вулиці Дубнівської на Глушець у Луцьку. Тоді він намагався втекти від поліції, залишивши авто. Проте, не зміг оскільки був дуже п’яний. До того ж, у грудні 2016 року Ніколаєнко скоїв аварію поблизу Жидичина. Тоді він теж ледве тримався на ногах, а згодом експертиза показала 1,8 проміле алкоголю в крові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
лучанин Показати IP 19 Березня 2019 15:51
Відбитки пальців зняти слабо , це для нових поліцейських, щоб потім не було непорозумінь, а де саме спитайте бувших міліціонерів.
Анонім до лучанин Показати IP 19 Березня 2019 17:07
відбитки пальців по адмінці? ого. професійно
33-ій до Анонім Показати IP 19 Березня 2019 20:57
От він - красавчік https://www.volynnews.com/news/extreme/lutskyy-advokat-vdruhe-skoyiv-pianu-dtp-podrobytsi/
Тор Показати IP 19 Березня 2019 16:10
Ніколаєнко скаже що його напередодні пограбували і забрали грамоту. Якщо рада адвокатів області ще й дякує таким адвокатам, злісним порушникам, можна уявити які люди там працюють.
кіт до Тор Показати IP 19 Березня 2019 21:28
а писок мабуть побитий. тому до вкраденої грамоти необхідно дофантазувати хуліганку.
Євробидло Показати IP 19 Березня 2019 16:34
Йопрст, ми всі прекрасно розуміємо - що зараз почнеться - не я за кермом, авто вкрали, грамоту підкинули, це Путін диверсію зробив, п*ята колона, масонська змова....
Алекс Показати IP 19 Березня 2019 16:40
Жесть. Оце вичворяють. Всьо чотко. Гуляємо!
Любі свині Показати IP 19 Березня 2019 17:08
Цей ушльо*** міг людям біди наробити... Коли воно вже самоліквідується?
Че Показати IP 19 Березня 2019 17:45
А чим він відомий крім сінькі?
луцьк до Че Показати IP 19 Березня 2019 21:13
Ще вживанням наркотиків...
123 Показати IP 19 Березня 2019 19:52
А може за кермом був президент Польщі, бо номера польскі???
Ттт Показати IP 19 Березня 2019 20:19
Не мав грошей на розмитнення, а через два місяці всерівно забрали б. От і покатався п'яний наостанок.
луцьк до Ттт Показати IP 19 Березня 2019 21:15
А як же Танька (прокурорша), що не допоможе???
Свідок Показати IP 19 Березня 2019 21:10
Вже це опудало не відчуває добра, розбиті машини це тільки початок, поки шо везе...
Анонім Показати IP 19 Березня 2019 21:34
Не впорався, перекинувся, травмувався, а інший водій- дістав його ушкодженого, завіз до лікарні, спас. Зараз, вдячні, або добрі люди, або православні - починають обзвонювати усі лікарні, куди мандарини нести. ЧОМУ ??? нема такої версії? Хто ми???
луцьк до Анонім Показати IP 20 Березня 2019 07:58
Тому що це Олесь... Яка особистість, такі і версіїї.
123 Показати IP 20 Березня 2019 02:07
Дорожній знак, який збив попередній раз на з'їзді від Дубнівської до Глушець так і не відновив!!!!!!!!
знаюча Показати IP 20 Березня 2019 07:34
коментар було видалено
Хіба Показати IP 20 Березня 2019 20:16
А хіба за керування авто в стані сп'яніння не позбавляють прав на керування?
до Олеся Показати IP 21 Березня 2019 12:45
точно був цей полуд****!!! сховався в дома у с. Дачному під лісом .