USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

За три дні з України вилетіли 60 чартерів, переважно з представниками ОПЗЖ, – депутатка

21 Лютого 2022 08:15
За три дні з України вилетіли 60 чартерних рейсів, левову частку пасажирів яких становили члени фракції «Опозиційна платформа – За життя» та їхні родичі.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі написала депутатка від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

«60 чартерних рейсів, левову частку яких наповнили представники фракції ОПЗЖ та їхні родини, вилетіли з України протягом останніх трьох діб», – зазначила вона.

Депутатка нагадала, що днями СБУ ускладнила процес отримання дозволів на виліт приватними бортами – тепер він займає сім діб, а не три. «Інакше б вилетіла вся фракція ОПЗЖ», – зауважила Василевська-Смаглюк.

За її словами, представники інших політичних сил переважно залишаються в Україні «разом з родинами та дітьми».

Читати ще: Дружина Медведчука Оксана Марченко виїхала у Білорусь, – ЗМІ

Як повідомлялося, у ЗМІ з’явилася інформація про відліт з України чартерними рейсами деяких політиків і бізнесменів.

Читати ще: Гордон зізнався, що літаком Ахметова вивіз з Києва родину. Відео

15 лютого на реєстрацію у Верховній Раді передали законопроєкт, яким пропонується запровадити заборону виїзду за кордон деяким категоріям осіб на період воєнного стану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
В . Показати IP 21 Лютого 2022 08:19
Анулировать гражданство, имущество в фонд обороны!!!назад в Украину не пускать!!!
скептик до В . Показати IP 21 Лютого 2022 10:40
встановити плату за вїзд - 1 млрд доларів
Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 08:25
Щасливої дороги Гниди України
ДіЯ до Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 09:47
Так просто прощатися і прощати?! Заморозити активи і виплату зарплати як депутату і негайно це робити, не панькатися і не відкладати! Вони за наші гроші зраджують Україну!!!
лучанка Показати IP 21 Лютого 2022 08:27
Сімя президента теж покинула Україну
Швілігогі Показати IP 21 Лютого 2022 09:34
А це все від того,що не засудили партію регіонів і її членів,дякуючи Петру Олексійовичу спас своїх колишніх однопартійців.ОПЗЖ то ті самі риги.
українець Показати IP 21 Лютого 2022 09:45
Треба заборонити відліт таких депутатів! Як таке може бути? Одне діло бізнесмени, а це ті, хто вирішує і приймає закони вскраїні і вони у такий час «на лижі»?! Так мандат відразу відбирати, зарплату не платити! Це зрада Держави! Куди всі дивляться і відпускають таких?!
ВІРУС Показати IP 21 Лютого 2022 09:45
ТАК ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ЇХ З ХЛІБОМ СІЛЬЮ ЗУСТРІЧАТИ БУДУТЬ.
Катя Показати IP 21 Лютого 2022 09:57
Нехай бачать виборці ОПЖД кого вони вибрали! Це 5-та колона Кремля, зрадники і продажні шкури!
До Катя Показати IP 21 Лютого 2022 10:34
А їхні виборці то хто? та ж сама п'ята колона, нажаль...