USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

За волинських майданівців знову взялася міліція

31 Січня 2014 10:06
Правоохоронці розпочинають 2 хвилю політичних репресій, про це свідчить повістки, що надійшли активістам останніми днями, - інформують у прес-службі Батьківщини Молодої. Запрошення до міліції прийшло, зокрема, до голови організації Романа Перванчука.

Цього разу мітингувальників запрошують у якості свідків у справі про заяву депутата від Партії регіонів, щодо погроз життю та здоров’ю. Виявляється, одна з депутатів Волиньради, яка представляє Маневицький район, звернулася до прокуратури з заявою, щодо погроз, які нібито були висловлені невідомими особами до її матері.

Депутат – член Партії регіонів.

Волинська Батьківщина Молода вважає такі справи надуманими і такими, що мають лише залякати незгідних із владною політик.Представники організації вимагають зупинити утиски та щоденні походи активістів до слідчих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ігор Показати IP 31 Січня 2014 10:17
Оце правильно. Звільнимо Волинську землю від фашистсько-бандерівської нечисті!!!
voron до Ігор Показати IP 31 Січня 2014 10:18
Звільніть Волинську землю від себе!!!
Юрист Показати IP 31 Січня 2014 10:44
Видно, що повістку заповнювали на колінах. Спочатку заповнили кому і куди з"явитись, а от дату дописували вже пізніше, та й колір чорнила вже інакший. Так поспішали, що навіть забули записати на яку годину з"явитись.
бу-ба до Юрист Показати IP 31 Січня 2014 10:48
Хомс?)
Юрист до бу-ба Показати IP 31 Січня 2014 11:02
Вастон
Всезнайко Показати IP 31 Січня 2014 11:33
Хороша новина...
Павло Показати IP 31 Січня 2014 13:16
незрозумів якого там члена обідили? членом по лобі???
Рома Показати IP 31 Січня 2014 13:37
http://rutube.ru/video/e0a49821d8144cd2b8e0e3c3b13874a2/
питання Показати IP 31 Січня 2014 13:45
А ті члени що, вже як священні індійські корови стали? Не підійди, в міліцію не викличи, не скажи їм нічого, бо це відразу трактується як переслідування. Хоч візьми напиши з них ікону і молись на них. Дурниці якісь - вони такі ж люди, як і ми всі, і нічого кричати на все горло.
лучанка Показати IP 31 Січня 2014 14:18
За все треба платити - думали безкарні А солдати то теж повмирали МайданДауни