USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку найбільше політичних репресій

13 Січня 2014 22:00
Луцьк – одне з міст України, де відбувається найбільше політичних репресій. Про це заявила голова ВМГО «Національний Альянс» Майя Москвич сьогодні, 13 січня, під час круглого столу євромайданівців.

Активістка розповіла, що зараз у Луцьку щодо 6 мирних протестувальників євромайдану відкриті кримінальні справи, і зараз іде підготовка обвинувальних актів. З її слів, подібна ситуація і в старій столиці більшовицької України, відповідно, Луцьк і Харків - міста найбільш репресовані владою.

Однак здаватися у своїй мирній боротьбі євромайданівці не планують: «Будемо робити тиск, щоб справи щодо політичних в’язнів закрили».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 13 Січня 2014 23:46
спочатку набідокурять,порушуючи закон,а потім віжжять про політичні репресії,деб*** недороб***.
Лучанин Показати IP 14 Січня 2014 02:19
Майя Москвич цікаво характеризує авантюристів, що силою ввірвалися в службові кабінети голів облради і облдержадміністрації мирними протестувальниками з силовими вимогами відставки. Дорослим дядькам і тіткам пора сповна відповідати за свої насильницькі вчинки і в Луцьку і в Києві!
Я Показати IP 14 Січня 2014 06:09
Де тільки її таку відкопали? Треба відповідати за свої вчинки, а не тільки слухатися своїх покровителів.
123 Показати IP 14 Січня 2014 08:16
Зрештою, є Закон і потрібно мати сміливість відповідати згідно з його нормами, а не верещати про якісь "політичні" переслідування.
123 до 123 Показати IP 14 Січня 2014 11:12
А чому ті Закони написані тільки для простого люду, а не для можновлідців, олігархів?
до 123 до 123 Показати IP 14 Січня 2014 16:42
Коли тебе за тим Законом посадять за злочин, який ти не творило, тоді поскігліш. Добре ховатися за монітором і бути героєм. Незрозуміло: ти він чи вона. Значить, воно, гермофродит.
діагноз Показати IP 14 Січня 2014 08:21
Бракує дівці доброго прутня, от і мається всякою фігнею)))
коба Показати IP 14 Січня 2014 09:29
політичний в’язень... це хто? майя? дитино, мені шкода тебе з твоїми "глибокими знаннями" історії україни. і це ти претендуєш на символ луцька... один "символ", він же керівник луцького майдану, знаєш, де? на кіпрі. оце "політичні репресії" великих "політичних діячів Волині". не хотілося б блюзнірствувати, але так і проситься: "героям слава".
Анонім Показати IP 14 Січня 2014 09:40
Таких як вона не можна сприймати як нормальних людей, вони психічно хворі, їх просто треба лікувати як агресивно-неврівноважених, когось треба підшити від горілки, але де кому навіть це не допоможе. На таких гріх ображатися.
Аноніму до Анонім Показати IP 14 Січня 2014 11:17
А як можна сприймати таких людей, як Анонім? Ти ж боїся назвати навіть своє ім"я, І що тобі треба підшити від боягузства?
Луцьк до Аноніму Показати IP 14 Січня 2014 15:40
Може ти вказав своє ім"я?