USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«За жодних обставин»: президентський антирейтинг очолив Порошенко

27 Липня 2021 14:58
Президентський антирейтинг очолює п’ятий глава держави Петро Порошенко, за ним – експрем’єрка Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведене 23-25 липня 2021 року, пише УП.

«Антирейтинг очолює Петро Порошенко: 46% не проголосували б за нього за жодних обставин. 36% не проголосували б за Юлію Тимошенко (ВО «Батьківщина» – ред.), 34% – Юрія Бойка (ОПЗЖ), 29% – Володимира Зеленського (чинний президент України), 26% – Олега Ляшка (Радикальна партія), кожен п’ятий не проголосував б за жодних обставин за Арсенія Яценюка (експрем’єр), Олега Тягнибока (ВО «Свобода»).
Дослідження проводилося 23-25 липня серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера).

На основі випадкової вибірки мобільних номерів соціологи опитали 2500 респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження не більше 2%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Ну ну Показати IP 27 Липня 2021 15:24
Значіт харошіє сапогі, надо брать
Анонім до Ну ну Показати IP 27 Липня 2021 15:44
і я так думаю
Так до Ну ну Показати IP 27 Липня 2021 17:53
Так і буде. Ці всі замовні рейтинги до *упи. Народ зелені наївся, і думаю все поняв.
Ісса Ндойє Показати IP 27 Липня 2021 15:43
Не стыдно ему свое рыло совать в камеру каждый день и абрикосы возить на передовую ...
турбо режим до Ісса Ндойє Показати IP 27 Липня 2021 17:08
не рви рубаху. Зе надолго.ЗЕ навсегда.
Микола Показати IP 27 Липня 2021 16:01
Поки дебільний народ буде голосувати за клоунів-брехунів, так і будемо жити. А антирейтинг винуватця всіх бід і провалів останніх 2-х років лише 29%. Люди, у вас є клепка???
ABC до Микола Показати IP 27 Липня 2021 16:24
Критичне мислення в наших людей відсутнє повністю. Телевізор повністю керує свідомістю народу. Страшно жити в такій країні.
так таки так! до Микола Показати IP 27 Липня 2021 16:59
якби була клепка .а не канал з 95 кварталом та голобородьком( не дивився жодноі серіі)- то цих 73% в нормальному суспільстві просто не могло б бути.
Замовний до Микола Показати IP 27 Липня 2021 17:54
Цей рейтинг замовний. Всіма способами оберігають зе від катастрофи. Але вже пізно ...
Мипедро твій вирок.. Показати IP 27 Липня 2021 16:33
Це хіба новина. Про цєлую - обнємаю не знав. Хотілося потримати цеє ребро на псевдо гімном особисто в руцях, щоб обісралося наприкінці... Але врешті народ оголосив йому вирок...
Лучанин Показати IP 27 Липня 2021 17:00
Контрольний в голову особливо упоротим настане восени, коли вони получать платіжки за комуналку. Може тоді до них дойде, що таке голосувати папріколу...хоча сумніваюсь.
73% до Лучанин Показати IP 27 Липня 2021 17:56
а нам і платіжки будуть по приколу! як не платили так і не будем платити!
О! до Лучанин Показати IP 27 Липня 2021 17:57
Вони на субсидію надіються і на безплатне телебачення з серіалом "Свати"...
Із Зміїнця до Лучанин Показати IP 27 Липня 2021 22:46
Особо упоротих у нас більшість, так і хочеться згадати пісеньку Віні-Пуха-в голові моїй опілки, да, да, да!!
Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Липня 2021 17:04
И при этом, Украина опустилась на 47 место.
Ахаха до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Липня 2021 17:56
а шо там Расєя? встайот с калєн?
Да уж до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Липня 2021 19:01
Степане, що ти тут робиш? Вам же пиняход намалював "план польоту", - втаваніє с калєн, ривок, прорив і в рай... Біжи Стьопа, біжи!
Ми того варті Показати IP 27 Липня 2021 17:26
За порося не голосував, бо пам'ятаю його сварку з юлькою. За кльоуна не голосував, бо кіна не бачив і квартал давно став заказушним, і плоскі шутки нижче пояса. Але підтримую ідею посадити всіх. Як в Південній Кореї.
О! до Ми того варті Показати IP 27 Липня 2021 17:55
А кого оставити, після того як посадити всіх? Апять новиє літсца? Ні, такий фокус вж ене пройде, хватить!
Всезнайко Показати IP 27 Липня 2021 19:22
Верніть Януковича!
Лучанин до Всезнайко Показати IP 27 Липня 2021 20:04
Тобі психіатра треба повернути.
55 до Лучанин Показати IP 27 Липня 2021 22:47
Напевно, що тобі, раз не поняв, що відбулось у 2014
Анонім до 55 Показати IP 28 Липня 2021 08:39
Пєрєварот і наколотиє апєльсінкі? Хахаха, м*дило просто ПНХ.
шо тут скажеш до 55 Показати IP 28 Липня 2021 09:19
та не розуміють. скачуть далі..проскакали вже усе що мали . майже.
369 до шо тут скажеш Показати IP 28 Липня 2021 11:19
янночка то була царь, хоть і законтачена но конкретна...