USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Захарченка вбили: ватажка «ДНР» підірвали в кафе «Сепар»

31 Серпня 2018 18:26
Ватажка сепаратистів самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка підірвали в центрі окупованого Донецька в кафе «Сепар».

Про це повідомляють джерела Life.ru з місця подій.

Глава самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко отримав смертельне поранення під час вибуху в кафе на вулиці Пушкіна в Донецьку. Блогер Олександр Барабошко опублікував фото кафе, в якому трапився інцидент.

Згодом видання з місця події повідомило, що Захарченка госпіталізували, але від отриманих травм він помер.

Терористи затримали підозрюваних у вбивстві Захарченка, про що повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на джерело в силових структурах Донецька.

«Затримано кілька людей, українські диверсанти і пов'язані з ними особи», - сказав співрозмовник агентства, уточнивши, що вони перебували в автомобілі.

За станом на 18:50 інформацію про смерть Захарченка офіційно підтвердили в його адміністрації.

О 19:10 факт ліквідації терориста підтвердила УП речник СБУ Олена Гітлянська. «Так, за нашою інформацією, це відповідає дійсності. Ми вважаємо це результатом міжусобних воєн», - сказала вона.
Довідка:

Олександр Захарченко - проросійський терорист, ватажок так званої "ДНР". Під час проросійських виступів на сході України керував донецьким відділенням харківського бійцівського клубу «Оплот».

16 квітня 2014 року очолив групу бойовиків, які зайняли будівлю донецької міської адміністрації. У травні 2014 був призначений «військовим комендантом» захопленого бойовиками Донецька. Згодом призначений на посаду «заступника міністра внутрішніх справ ДНР». У серпні змінив на посаді голову Ради Міністрів «ДНР» Олександра Бородая.

У листопаді 2014 року, після нелегітимних виборів у "ДНР", невизнана ЦВК республіки оголосила, що Захарченко отримав перемогу.

За даними ЗМІ, у 2010 році Олександр Захарченко проходив обстеження в Харківському обласному центрі медико-соціальної експертизи. Там йому була офіційно привласнена II група інвалідності з психічного захворювання. У документі медичного центру наголошується «стійкі незворотні психічні розлади». Йому було призначено лікування в стаціонар Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні № 3.

В довідці також також наголошується, що дії хворого Захарченка «несуть загрозу оточуючим». Роки 2010—2013 були вилучені з офіційної російської біографії Захарченка. Однак 2013 року, якраз після спілкування з лікарями, Захарченко знову з'явився в ЗМІ — вже як активіст харківської проросійської організації «Оплот».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Любі свині Показати IP 31 Серпня 2018 18:35
Що не день то настрій піднімається
Анатоль_ до Любі свині Показати IP 31 Серпня 2018 22:39
Людоньки, я в шоці! Я ж на нього молився, навіть газети з ним зберігаю!
здравомислячий до Любі свині Показати IP 1 Вересня 2018 01:10
Сєпара взірвали в кафе Сєпар!Все логічно!Собаці собача смерть!
Волинянин до Любі свині Показати IP 1 Вересня 2018 01:17
Ця подія неминуче мала статися 100%!тому що сльози матерів і тисячі смертей українських солдат-героїв надаремно не проходять!Закон бумеранга ще ніхто не відміняв!Що посієш те і пожнеш!От він своє і пожав у свої 42 роки!
ВВК Показати IP 31 Серпня 2018 18:36
Вчора кобзон, сьогодні захараст... прям свято якесь!!!
Волиняка Показати IP 31 Серпня 2018 18:36
яке класне закінчення тижня. Спочатку Кобзон , потім Захарченко...
Ага Показати IP 31 Серпня 2018 19:04
Все як по нотах за сценарієм..... гарна постановка.
Fast Artem Показати IP 31 Серпня 2018 19:13
хорошая новость
Степан (Крымчанин) Показати IP 31 Серпня 2018 19:23
Ответка будет. Э сумніви? Тільки потім не скиглити.
Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 31 Серпня 2018 19:25
Стьопа, баюсь чьто у нас нє хватіт баянав на еті атвєтачькі
Українка до Степан (Крымчанин) Показати IP 31 Серпня 2018 22:09
"ОТВЕТКА" вже прийшла. Бумеранг таки його настиг..... і для інших не загорами. Сльози кожної мами, дружини, дитини, батька, сестри, брата даремно не пройдуть нікому. Ми всі під Богом ходимо, видно він вже почав розставляти все на свої місця.... шкода тільки що наших хлопців полягло багато, але вони захищали свою землю.
Реаліст Показати IP 31 Серпня 2018 19:23
Вбили, то й вбили. Тим воно і повинно було закінчитися. Але ж не перегинайтн палку - псих, небезпечний і т.п. На психа він явно не схожий. Якщо так, то і про Парубій такі ж слухи ходять.
Степан (Крымчанин) до Реаліст Показати IP 31 Серпня 2018 20:18
Парубія для суду зберегти треба.
хру-хрушкіну до Степан (Крымчанин) Показати IP 31 Серпня 2018 21:02
твій скелет збережуть як перехідне між пітекантропом і монголо-мордвином
Лучанка Показати IP 31 Серпня 2018 19:56
Чому радієте, дурні? Зараз бойня нова почнеться. Скільки хлопців загине знову... Падіння солдата на параді - це був недобрий знак...
Степан (Крымчанин) до Лучанка Показати IP 31 Серпня 2018 22:16
Бойня почнеться-100%. Приведу одну цітату. Путін заявив що - "... что исполнителям взрыва в центре Донецка не удастся поставить на колени народ Донбасса". Весь світ знає що ВВП ніколи слів на вітер не кидає. Всі добре в цьому переконалися. І ще -"Те, кто выбрал путь террора, насилия, запугивания, не хотят искать мирное, политическое решение конфликта, не хотят вести реальный диалог, а делают опасную ставку на дестабилизацию ситуации". Мені здається всі зрозуміли кого він має на увазі. Яки дії будуть наразі важко зпрогнозувати, але те що це будуть жорстки заходи, сумнівів не має. Київська хунта хоче крові-получить.
Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 1 Вересня 2018 12:55
Вони,русня,путін захопили нашу землю ,понаставляв своїх маріонеток і ти цитуєш тут його,про якийсь тероризм?Ти в свому розумі?Ти ще лякаєш отвєтками?Вони є терористами,захарченкі і інші.Ви вже лякали,що ми зиму не переживемо без вашого газу...живіть в себе,наводьте порядки і цілуйте свого пу,від"біться від нас!!!!
ігор луцький до Лучанка Показати IP 31 Серпня 2018 22:20
Надька Савченко напевно теж зараз сльозами обливається.Вона любила поїхати до сашка попити чаю.
Вася до Лучанка Показати IP 31 Серпня 2018 22:38
Мадам, прошу звернути Вашу дорогоцінну увагу на той очевидний факт, що "бойня" перманентно триває вже роки 4.
1 до Лучанка Показати IP 31 Серпня 2018 22:41
Анатоль, перелогінся ! Не будь шл...хою !
Анонім Показати IP 31 Серпня 2018 20:50
здається, що путін хоче втюхати нам ці днр-лнр назад,а в довісок своїх маріонеток на керівні посади
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2018 22:42
Але ж добре, що ще одне *авно здохло!
Йопрст Показати IP 1 Вересня 2018 01:01
Якраз свято нам на вихідні ,Г:ндон за Г:ндоном здихає,за це треба випити ПАНОВЕ!!!!
123 до Йопрст Показати IP 2 Вересня 2018 16:10
Тільки не в кафе "Сєпар"