USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Запобіжний захід Порошенку оголосять на Водохреще – засідання перенесли

17 Січня 2022 22:47
Печерський районний суд міста Києва оголосить рішення щодо запобіжного заходу колишньому президенту України, чинному народному депутатові від «Європейської солідарності» Петру Порошенку у середу, 19 січня, о 14.00.

Про це стало відомо із трансляції судового засідання, інформує ТСН.

Як відомо, Петру Порошенку висунули підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у справі про незаконне постачання вугілля з окупованих територій. Спільником п’ятого президента у цій справі обвинувачення вважає нардепа «ОПЗЖ» Віктора Медведчука.

Читати ще: Прихильники Порошенка напали на кореспондента телеканалу «НАШ». Відео

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням заарештувати Порошенка з альтернативою застави 1 млрд гривень, зобов’язати здати паспорти та носити електронний браслет.

Суддя Печерського райсуду Олексій Соколов, який буде оголошувати рішення, був призначений на цю посаду 2017 року самим Порошенком. Водночас він уже виносив обвинувальний вирок директору заводу, який належав експрезиденту.

17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни. Перед приїздом нардеп Порошенко збирав масовку до свого приїзду: погрожуючи працівникам своїх підприємств звільненням, їм наказали прибути в Київ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 17 Січня 2022 23:01
Щось пішло не так!
Сила правди Показати IP 17 Січня 2022 23:35
Два богообраних чубляться, а чуби то в українців тріщать !
Анонім Показати IP 17 Січня 2022 23:48
А встигнуть написати сценарій
До Анонім до Анонім Показати IP 18 Січня 2022 12:07
Встигнуть, але ще більш дебільніший
Читач Показати IP 18 Січня 2022 00:03
То суддя всра...ся ,то свято рокове....Напевне помилують.
Пцусцунець термосний Показати IP 18 Січня 2022 04:27
А щоб не міг в ополонці покупатись! Бо це руська традиція - отже шкідлива.
До до Пцусцунець термосний Показати IP 18 Січня 2022 11:34
Я шось не поняв? Ти шось маєш проти походження Зеленського?
Правда Показати IP 18 Січня 2022 07:19
Чергова "відволікалочка"...вже забули "вагнергейт",шифірів,переворот і інше...всі в магазини,на базари,зиркніть в платежі за ком.послуги...там все написано,а ще курс обміну валют,бензин...
Луч Показати IP 18 Січня 2022 07:59
Я дивився , це був цирк одного актора. (( А ці проплачені співачі за вікном це вже просто смішно !!! Стільки зусиль думаю є йому чого боятись , прийшов у владу мільйонером вийшов мільярдером !
Лучу до Луч Показати IP 18 Січня 2022 11:20
Дивився з балкону державної дачі Зеленського?
Василь Показати IP 18 Січня 2022 08:04
Зарубіжжя трохи вправило мізки Зе.
Лучанин Показати IP 18 Січня 2022 08:11
Шукайте вітра в полі.
1+1 Показати IP 18 Січня 2022 09:19
Україні треба 2 гетьмана
Партизан - зрадник до 1+1 Показати IP 18 Січня 2022 09:39
Навіть 3: для лівого берега, для правого і для Криму-якогось полутурка корінного (як в законі).
де ЖваніяіПортнов? Показати IP 18 Січня 2022 09:36
Такі правдоруби були. Та на їх свідченнях можна було б навіть у поляків екстрадиції вимагати! Не чекавши прильоту.
До де до де ЖваніяіПортнов? Показати IP 18 Січня 2022 13:02
Портнов під американськими санкціями. Йому б живим залишитись. А Жванію готують до санкцій
Стежте Показати IP 18 Січня 2022 10:32
за новинами. Вчора від Зеленського пішов Арестович. Якщо щурі втікають, значить човен Єрмака-Зеленського іде під воду.
лучанка до Стежте Показати IP 18 Січня 2022 22:46
Хто останній бачив Зеленського, він хоч повернувся живий з відпочинку ??????
До Стежте Показати IP 18 Січня 2022 12:22
Все нормально. Агент "Люся", після виконання розвідувального завдання повернувся. Після короткого відпочинку агент Арестович приєднається до Дмитра Гордона. Здобутий ним матеріал становить особливу інформаційну цінність. До кінця лютого цього року громадяни України отримують інформацію про методи роботи Єрмака, Татарова та інших представників недружньої Україні держави.
Стежте за Показати IP 18 Січня 2022 12:58
новинами. 19-го січня до Києва прибуває Блінкен. Порошенка точно згадають.
Луч Показати IP 18 Січня 2022 17:14
Нажаль я з ним особисто не знайомий, а дивився через YouTube. І да зеленського якщо буде за що і буде доведено теж потрібно буде посадити , як і Порошенка якщо він з Медведчуком був в змові все ж так просто!
До до Луч Показати IP 18 Січня 2022 18:03
Даруйте. Ви при пам'яті?