USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Опалюється 720 будинків із 769: яка ситуація із подачею тепла в Луцьку

21 Жовтня 2021 14:06
В усі медзаклади та садочки Луцька станом на 21 жовтня вже подали тепло.

Про те, яка наразі ситуація в Луцьку із подачею опалення у заклади та багатоквартирні будинки, повідомив у Фейсбуці міський голова Ігор Поліщук.

Як зазначив мер, у медичні заклади міста та дошкільні заклади опалення вже подане на 100%.

«Школи - подано опалення в усі школи, крім № 4, 18, 22. У 4 та 18 школі опалення буде відновлено протягом дня. У 22 школі ліквідують порив в найближчі дні та подадуть опалення після канікул.

Багатоквартирні будинки - подано опалення в 93,6% будинків (720 з 769, що обслуговуються ДКП «Луцьктепло»).

Запущено в роботу 42 котельні з 43», - йдеться у повідомленні.

Ігор Поліщук також зазначив, що у зв'язку з підвищенням температури повітря сьогодні та завтра, а також з метою зменшення сум в платіжках для лучан вдень та вночі котельні будуть переводитись на мінімальну потужність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Шта??? Показати IP 21 Жовтня 2021 14:14
Весь 40-й і 33-й без тепла і гар.води!
Лучани Показати IP 21 Жовтня 2021 14:47
Так і влада, і тепловики виявляється шо брехали лучанам, ніби вони 100 відсотково готові до опалювального сезону !
лучанка Показати IP 21 Жовтня 2021 14:50
Київський майдан 3 тепла ще не було!!!
лучанка Показати IP 21 Жовтня 2021 14:52
Київський майдан,3 тепла не має!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2021 14:53
Район "ДПЗ" теж без тепла!?
Вася. Показати IP 21 Жовтня 2021 15:12
Тепло Тим хто не вакцинувався подавались не буде!!! Луцьк тепло
Василь Показати IP 21 Жовтня 2021 16:30
"вдень і вночі котельні будуть переводитись на мінімальну потужність.." Вночі це можна зробити,перевести котельні на темп. подачі 35-39град,а от як вдень,коли треба гріти гарячу воду???Щоб нагріти воду до 50град-то потрібен теплоносій не менше 55град.Можна температуру гарячої води зменшити до 45 град-тоді температуру теплоносія можна буде зменшити до 50град.Але все-одно без регуляторів-загальнобудинкових баланс. клапанів не обійтись.Може за 7 років дійде до влади,як і що робити. Хоча до жирафа доходить на 7-й день.
Лучанка Показати IP 21 Жовтня 2021 16:35
Конякіна опалення немає і не було
Саша Показати IP 21 Жовтня 2021 17:24
привокзальний опалення нема
Мій Луцьк Показати IP 21 Жовтня 2021 17:57
На Кравчука теплом і не "пахне". На квартирі холодрига
Січова Показати IP 21 Жовтня 2021 18:02
Січова 2 тепла немає
Правда Показати IP 21 Жовтня 2021 18:03
Василь!Ви для кого пишите,для мене,я і так все це знаю,а іншим по....теплоносій +40-42,а циркуляція води максимальна і відповідно показники"для споживачів",все як завше...
Василь до Правда Показати IP 22 Жовтня 2021 07:26
Все потихеньку стає на свої місця.Якщо людина ознайомлена-значить вона озброєна.І чім більше людей будуть ознайомлені-тим швидше будуть зміни.І ще коли людям припечуть платіжки.І згадають обіцянки тарифів в 2 рази менші.З настанням таких подій міскрада.департамент ЖКГ,Луцьктепло було ознайомлено ще в 16році.На жаль.ніяких змін.
Лучанка Показати IP 21 Жовтня 2021 22:28
Медзаклади, садочи та школи - це дуже добре, а як щод університету на Львівській? Там дуже холодно?!