USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Завтра на Волинь прибуде Зеленський: програма візиту

29 Листопада 2021 13:33
Президент України Володимир Зеленський прибуде з робочим візитом на Волинь завтра, 30 листопада.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Наразі немає інформації, чи буде Володимир Зеленський безпосередньо в Луцьку, адже мета візиту – перевірка ситуації на кордоні з Білоруссю в зв’язку з навалою мігрантів та скупченням військ Росії на території Білорусі.

Читати ще: Волинські силовики повідомили деталі спецоперації на кордоні та чи пов’язують її з військами РФ

Президент планує відвідати пропускний пункт в селі Дольськ, що на Любешівщині. Також у планах відвідати навчання з територіальної оборони.

Зазначимо, що офіційної інформації про візит поки немає, подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Станиславский Показати IP 29 Листопада 2021 13:48
Не верю! Вэлыкэ Будивныцтво ещё не завершено. Летающее пианино в стадии разработки. Как и вакцина. А может по Волыни на волах?
33 квартал до Станиславский Показати IP 29 Листопада 2021 14:46
а ти нешановний що зробив для великого будівництва?Тільки звиздіти мастак....
ботоксШМЯК до 33 квартал Показати IP 29 Листопада 2021 17:48
Ха ха ха. Він так як і ти проголосував. Добре хоч прозрів зараз.
Andrij до Станиславский Показати IP 29 Листопада 2021 22:57
Володя, давай до нас , до Луцька … там дуже добре шо аж весело!!!!!
ABC Показати IP 29 Листопада 2021 14:20
Менше за все хочеться його тут бачити. Зеля go home!
лучани Показати IP 29 Листопада 2021 14:53
Волинь вітає свого улюбленного президента.
жлл до лучани Показати IP 29 Листопада 2021 15:17
він мені не улюблений!
Пэця до жлл Показати IP 29 Листопада 2021 15:39
рошенки - більше любиш?
Анонім до Пэця Показати IP 29 Листопада 2021 17:49
Да, тепер ще більше полюбив. І всім рекомендую.
До жлл до жлл Показати IP 29 Листопада 2021 18:49
І навіть не Вован
лучанин Показати IP 29 Листопада 2021 15:12
хліба і солі прихопіть і вітайте а ще з піснями
лучани Показати IP 29 Листопада 2021 15:44
64 % волинян голосували за Зеленського, ннехай всі приходять вітати найкращого лідера нації.
Ааа до лучани Показати IP 29 Листопада 2021 18:28
Ахахахаха. Ха ха.
Иван Показати IP 29 Листопада 2021 16:21
приедет? ну и пусть себе приедет.....
лучанин Показати IP 29 Листопада 2021 16:35
а де афіша 86 району?
лучанам Показати IP 29 Листопада 2021 16:41
було б цікаво побачити цей натовп, але адмінресурсу не вистачить, "шуткувати" вова вже не зможе, то на кого іти за так?
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2021 16:47
Янукович перед усуненням приїздив на Волинь і Зеленський перед 01 грудня сюди зазбирався???
Аут до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2021 17:49
Хороший знак, що не кажи...
Виборець Показати IP 29 Листопада 2021 19:18
Так ПП Дольськ-Мохро закритий. Що він там буде робити?
Виборцю до Виборець Показати IP 29 Листопада 2021 20:16
Це треба було в нього запитати в 2019-му, перед тим, як за нього проголосувати. Що він буде робити в Україні і з Україною? А тепер йому можна тільки побажати вдало виступити перед прикордонниками і не облажатись, як перед журналістами.
Вася Показати IP 29 Листопада 2021 20:05
Хоче повеселити Волинь
Миротворець Показати IP 29 Листопада 2021 21:33
Ти тупо лузєр
Всезнайко Показати IP 29 Листопада 2021 22:03
Радості повні штани. А хоча б одного мігранта приготували показати?
73 Показати IP 29 Листопада 2021 22:09
Та скільки тут не гавкайте, всеодно Зеленський кращий за вашого Пітьку бандита, і ще раз проголосуєм і на другий термін виберем
73-му до 73 Показати IP 29 Листопада 2021 22:28
Де?
Сергій до 73 Показати IP 29 Листопада 2021 22:49
Ніхто вже за нього не голосуватиме... На жаль, він не Голобородько, а міг би увійти файно в історію.
Олексій до 73 Показати IP 30 Листопада 2021 08:11
Ідіотизм не виліковний.
Анонім до 73 Показати IP 30 Листопада 2021 09:11
Ти в бреду. Иди проспись.
Эх, вы Показати IP 29 Листопада 2021 22:53
Спугнули гарантика. Уже никто никуда не едет. И не летит. И зря каравай испекли. С солью йодированной...
лучани Показати IP 30 Листопада 2021 09:48
зустріч буде у філармонії?
лучанам Показати IP 30 Листопада 2021 11:18
"гарант" не приїде. Передумав. Чи переконали