USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Збірна України програла і не їде на ЧС-2010. ВІДЕО

19 Листопада 2009 09:41
Національна збірна України з футболу на своєму полі програла Греції з рахунком 0:1 і не використала свого шансу пройти на чемпіонат світу 2010 року, інформують «Волинські новини».
Україна - Греція - 0:1.
Гол: Салпінгідіс (31).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
seal Показати IP 19 Листопада 2009 10:05
І знову нашій збірній чогось не хватило. А вибачення Михайличенка не приймаються! У таких випадках йдуть у відставку! Але ж ментальність у нас не та. Поки не виженуть - сам не піду. А, зрештою, спорт є спорт. І перемагає тут сильніший. І греки вчора це переконливо довели. Сьогодні на їх вулиці свято. А так хотілося, щоб було навпаки. Шкода......
alex Показати IP 19 Листопада 2009 10:07
Михайличенко і Суркіс - козли, вибачте за різкість. Але такі слова зараз говорить майже всю Україна. Мати такий шанс і ....
Куратор Показати IP 19 Листопада 2009 11:08
Та я взагалі вчора плакала, коли дивилась як (ЯК!???) наші грали. А останній удар по воротам? Ну скільки треба грати у футлоб, щоб так вдарити і з ТАКОЇ позиції і так промазати. Після гри таке спустошення було...
Фанат Показати IP 19 Листопада 2009 11:52
Янукович відверто нефартовий. Якби він не прийшов, то наші б виграли.
Дмитро Тимощук Показати IP 19 Листопада 2009 11:53
Ми не мали шансів бо хлопці вийшли неорганізовані і не сконцентровані. в них на обличчі було написано що вони не знають що робити, потрібно кардинально міняти склад збірної і Михайличенка у відставку і вигнання а Суркіса під суд за зраду нації
Dmytro Показати IP 19 Листопада 2009 13:59
Чекав, що після матчу Михайличенко зробить гідний вчинок і піде із збірної, нажаль, у нього сміливості та гідності не вистачило!
Vetal Показати IP 19 Листопада 2009 14:10
Михайличенко на післяматчевій конференції сказав: "У меня контракт заканчивается в этом месяце, и если мне поступит предложение продлить его - конечно же, приму".- Де совість. Якщо він залишиться не буду дивитись матчі збірної принципово.
alex Показати IP 19 Листопада 2009 14:32
Миху не залишать, це однозначно. А футболісти в нас непогані, одного-двох замінити і можна грати. Тільки поставити Блохіна і появиться гра, він це показав в 2006 році. Тільки потрібно прибрати Суркіса, тому що під його крило Олег Володимирович не вернеться.
Паша Показати IP 19 Листопада 2009 18:19
Футбол смішний був Шева взагалі 0 його треба віддати нам у Волинь в оренду. Тренера міняти. Суркіса замінити.
MassimoUA Показати IP 22 Листопада 2009 16:20
Наші дійсно перелякані були,настрой був неправильний.
Таня Показати IP 23 Листопада 2009 19:35
Нема кому добивати, це видно не одноразово. Не вистачило голеадора Назаренка. Вся гра сплошний хаос, ні одної награної комбінації. Гра "бей-беги".