Збирали гроші для ЗСУ: в ліцеї біля Луцька під час ярмарку продавали солодощі
Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України днями відбувся у Боголюбському ліцеї. Батьки учнів молодших класів продавали солодощі, які приготували вдома.
Про це розповіла Суспільному директорка ліцею Ольга Довгальова.
З її слів, ярмарок організували з ініціативи батьків учнів Боголюбського ліцею. Він триватиме впродовж двох тижнів. Цього разу продукцію реалізовували діти початкових класів, наступного тижня – старшокласники.
«Благодійні ярмарки у школі відбуваються впродовж останніх п’яти років», – каже мама Тетяна Грішалова. Тут продали чимало солодощів оздоблених в патріотичній тематиці.
«Солодощі розпродали менше ніж годину», – додає директорка ліцею Олена Довгальова.Школяр Михайло Терпелюк розповідає: купив на ярмарку, що хотів, та залишив гроші на підтримку ЗСУ.
Читати ще: На Волині дві сестрички зібрали майже 18 тисяч на ЗСУ, співаючи патріотичні пісні
Дотримуючись безпекових заходів, продаж солодощів облаштували в укритті навчального закладу.«Під час заходу вдалося вторгувати 15 тисяч гривень. Усі вторговані гроші передадуть військовим», – каже Олена Довгальова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному директорка ліцею Ольга Довгальова.
З її слів, ярмарок організували з ініціативи батьків учнів Боголюбського ліцею. Він триватиме впродовж двох тижнів. Цього разу продукцію реалізовували діти початкових класів, наступного тижня – старшокласники.
«Благодійні ярмарки у школі відбуваються впродовж останніх п’яти років», – каже мама Тетяна Грішалова. Тут продали чимало солодощів оздоблених в патріотичній тематиці.
«Солодощі розпродали менше ніж годину», – додає директорка ліцею Олена Довгальова.Школяр Михайло Терпелюк розповідає: купив на ярмарку, що хотів, та залишив гроші на підтримку ЗСУ.
Читати ще: На Волині дві сестрички зібрали майже 18 тисяч на ЗСУ, співаючи патріотичні пісні
Дотримуючись безпекових заходів, продаж солодощів облаштували в укритті навчального закладу.«Під час заходу вдалося вторгувати 15 тисяч гривень. Усі вторговані гроші передадуть військовим», – каже Олена Довгальова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Двічі обирали депутатом: п’яний волинянин «замінував» ресторан і дав хабар патрульним
Сьогодні 22:12
Сьогодні 22:12
У нацпарку на Волині зникає реліктова червонокнижна рослина
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Зупинилося серце Захисника з Камінь-Каширщини Богдана Пасика
Сьогодні 21:35
Сьогодні 21:35
На Хмельниччині розбився український Су-24, екіпаж загинув
Сьогодні 21:16
Сьогодні 21:16
Помер екснардеп трьох скликань ВР Сергій Осика
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Росіяни вдарили по дорозі у Нікополі та обстріляли Донеччину, Херсонщину й Запоріжжя, є загиблі
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
У «Дії» оберуть ескіз марки до Дня Незалежності
Сьогодні 20:00
Сьогодні 20:00
У Берестечку попрощалися з Героєм Віталієм Борилюком
Сьогодні 19:22
Сьогодні 19:22
Поліцейські за наркоторгівлю розшукують уродженця Чернігова
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.