USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Зеленський викликав Порошенка на дебати. Відео

3 Квітня 2019 19:19
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський оголосив, що йде на дебати з чинним президентом Петром Порошенком.

Про це повідомляє Команда Зеленського в Facebook.

«Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, «відморожусь», заховаюсь. Ні, я – це не ви у 2014 році. Я приймаю Ваш виклик», – сказав кандидат у президенти.

Володимир Зеленський висунув низку вимог до майбутніх дебатів. Зокрема, вони мають відбутися на НСК «Олімпійський» і усі канали можуть транслювати їх наживо та будь-хто з журналістів може задати запитання кандидатам.

Окрім того, кандидати повинні пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає алкоголіків і наркоманів.

«У знак поваги як мінімум до третини українців ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватніком, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у Президенти України Володимиром Зеленським. Даю Вам 24 години. Думайте!» – звернувся Володимир Зеленський до Петра Порошенка.
Нагадаємо, у 2014 році Петро Порошенко відмовився брати участь у дебатах із Юлією Тимошенко перед виборами, заявивши, що «не хоче влаштовувати «собачі бої» в умовах, коли Україна на війні». Нині ж у його штабі закликають Володимира Зеленського взяти разом з ним участь у дебатах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Ім'я Показати IP 3 Квітня 2019 19:26
Можна було за 1 кадр записати 1-хвилинне відео
777 Показати IP 3 Квітня 2019 19:40
по честному все.петро,тест пройдешь хотя бы?
777 - не підтримую н до 777 Показати IP 4 Квітня 2019 00:00
Івану, Ви знову не можете розібратися з мовою чи "язиком" писати коментарі. У зелі, що клаустрофобія, що йому потрібний цілий стадіон, з політиками міжнародного рівня він на стадіонах спілкуватися не буде, нехай привикає до закритих приміщень...
123 до 777 - не підтримую н Показати IP 4 Квітня 2019 09:25
Відкрий для себе чарівний світ Т9 в рос розкладці. Ще й нытак напишешь. У "Зелі" є розуміння, що порох не прижене 5000 автобусів, щоб заповнити стадіон людьми-рабами, а значить, буде 15 відсотків скандувати під наглядом свої начальників і директорів "по ро шен ко", а друга 30-ка буде пускати хвилі і скандувати що він №2(виріб). остальні мб нейтральні будуть.
777 проти всіх до 123 Показати IP 4 Квітня 2019 15:11
Я відкрив для себе чарівний світ Т2, хоча стараюся ЗМІ не дивитися. В тому і проблема, що на стадіоні будуть тільки вигуки такі як: "ганьба", "банду геть" та інші, а хочеться глянути та послухати обох в спокої, чого вартий гарант ми знаємо, а от чого вартий претендент буде цікаво подивитися...
777 до 777 - не підтримую н Показати IP 4 Квітня 2019 10:43
А вы. судя по правописанию молдаван.Так что со своим " язиком" я как нибудь без сопливых разберусь.
Дмитро Показати IP 3 Квітня 2019 19:59
Ну красавчік,поставив пєтьку на місце
123 Показати IP 3 Квітня 2019 20:06
Зеля ми за тебе!))) Не підвиди нас!))
ігор луцький Показати IP 3 Квітня 2019 20:22
Так піди на дебати і покажи клас.Для чого стільки ультиматумів?
Жора до ігор луцький Показати IP 3 Квітня 2019 21:14
Ну як Порох вибачиться за свої висловлювання і піде - от тоді клас обох і побачимо! Серце радіє від вигляду молодої і креативної команди Зе!!! Не збавляйте обертів, бо у влади велике бажання всидіти у своїх кріслах і вони підуть на все!
Анонім Показати IP 3 Квітня 2019 20:34
Молодець, ну шо Петро за тобою слово!
ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Квітня 2019 20:42
Все по чесному. НСК "Олімпійський" - ідеальне місце для забезпечення дебатів між кандидатами. Хай прийде якого більше простих виборців, подивляться за цією непересічною подією та вислухають позиції ПО та та ЗЕ стосовно подальшого розвитку країни. . А стосовно забезпечення охорони діючого президента та і , власне, дебатів, - це питання до діючого начальника управління державної охорони, колишнього "українського Манштейна" на прізвище гелетей. До речі, воно збирається приймати парад Перемоги у Севастополі 9 травня поточного року?
виборець до ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Квітня 2019 21:16
Порошенко, з того переляку, вже підписує укази про святкування Дня Перемоги 9 травня і бігає на служби до Турчинова - як це назвати, що це???
волиняка Показати IP 3 Квітня 2019 21:10
Супер!!! Але зараз порохоботи почнуть :) В них підгорає зараз не по дитячому :) Але почнуть 100%, що Закон такого не передбачає і т.д. і т.п. от побачите... В соцмережах вже так в унісон і співають :) Не пройде!!!
Андрій Показати IP 3 Квітня 2019 21:11
На дебати або ідуть, або ламають і шукають відмовки. .Телебачення забезпечить можливість усім подивитися дебати. На стадіоні ви щось побачите чи почуєте? Шоумен хоче шоу, але тепер буде мати мільйони глядачів.
Семен до Андрій Показати IP 3 Квітня 2019 21:49
Ти уважно дивився? Мабуть ні! Там сказано, що у присутності ВСІХ телеканалів і ВСІХ можливих журналістів, а не на фінансованому з держбюджету Суспільному яке ніхто і не дивиться, яке розвалив Аласанія і скільки там всього вкрав! Ну виж дивитись і слухати не вмієте у вас все по методичках :)))
Ось Показати IP 3 Квітня 2019 21:17
В якій цивілізованій чи не цивілізованій країні світу проводяться дебати на стадіоні? На стадіоні займаються спортом. Чому не на боксерському рингу чи в цирку? А дебати повинні проводити кандидати 1 на 1 без крикливого натовпу противників чи прихильників. І там вони повинні показати свій інтелект і дати відповідь на важливі для виборців питання.
ще не зовсім свідоми до Ось Показати IP 3 Квітня 2019 21:46
Свинарчук?
Так до Ось Показати IP 3 Квітня 2019 21:51
відповідати на питання проплачених і "кишенькових", провладних журналістів і на провладному каналі, що фінансується з держбюджету? Не смішіть людей!
123 до Ось Показати IP 4 Квітня 2019 09:29
Ми давно вже не живемо в цив.світі. Стадіон покаже хто правий і кого підтримують. Це тобі не на говнопомойці "прямий" жати на кнопки для голосування і хлопати в руці по вказівці редактора. Тут не скажеш 70 тисячам що кричати. Тут будуть справні емоції.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2019 21:30
Не видно обличчя, не чути, що говорить Чого стадіон? Як забезпечити якісний звук, щоб все почути? Це ж не футбол,
3 до Анонім Показати IP 4 Квітня 2019 09:30
Ти на концертах ніколи не був?
Луцьк Показати IP 3 Квітня 2019 21:36
Зеленський молодець!!! Так тримати!!!
ввв Показати IP 3 Квітня 2019 21:44
Який Олімпійський ? Пєтєнька людей боїться, як чорт ладана !!! Що він нового може сказати ? В нього було 5 років , щоб хочаби щось зробити доброго для українського народу.Проте вийшло все тай навпаки - народ в рази побіднішав , а Порох в сотні разів побагатшав !!!
Хряк Показати IP 3 Квітня 2019 21:47
Креативно, потрібно змінювати совкові стереотипи щодо формату проведення дебатів.
Якось так до Хряк Показати IP 3 Квітня 2019 22:49
За совку дебатів не було....
Олександр Показати IP 3 Квітня 2019 22:29
Прикольно , а хто буде представляти інтереси пана Голобородька на Волині??? Ще гіршого президента за Порошенка ,Україна не бачила. Люди схаменіться і будьте толерантними, я знаю одне щоб поважали тебе , потрібно поважати іньших. Половина з цих людей які коментують, на попередніх виборах голосували за Порошенка , а зараз прозріли і кричать в одне горло, шановні громадяни будьте толерантними , ми всі люди а людям властиво помилятись .
Анонім до Олександр Показати IP 4 Квітня 2019 00:06
Так він ще не президент і поганого нічого не зробив,а ти вже кричиш,що він гірший.Ти гадав на кофейній гущі чи бачив хто за кого голосував?Якщо бачив,то ти вже порушив закон і думаю ти гірший ніж кандидат і до чого тут Голобородько?Ти що живеш серіалами?От ти кричиш тут про "потрібно поважати інших" а сам гадиш людину,хто ти після цього?
Анатоль Показати IP 3 Квітня 2019 22:50
Все, Петре, давай досвидання
Лучанин2 Показати IP 4 Квітня 2019 00:48
Порошенко з Тимошенко в 2014 не ходив на дебати... Казав, які дебати коли війна...
Виборець Показати IP 4 Квітня 2019 07:26
А що в 2014 був другий тур?Ні.Є Закон "Про вибори президента".Любителі шоу,хоч щось читайте.
333 до Виборець Показати IP 4 Квітня 2019 09:32
О да.... Начитаний ти наш, обоснуй нам всім тупим що ж в тому законі зараз порушується ? В чому сакральний смисл твого коментаря?
Тутешня Показати IP 4 Квітня 2019 11:04
А закон дозволяє президенту і його оточенню безбожно красти? Як на мене, дебати діючого президенти йшли п'ять років. Що він ще нового нам набреше?
Виборець Показати IP 5 Квітня 2019 16:53
Дія по принципу-сам дурний,це технологія відсталих індивідумів і не більше...Включіть "сіру" речовину,як говорив Пуаро,можливо і щось дійде...