USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Зеленський запросив до своєї команди людей, які не були у політиці

1 Січня 2019 21:28
Лідер «Студії Квартал-95» Володимир Зеленський, який оголосив про намір балотуватись у президенти, закликав українців приєднуватись до своєї команди.

Шоумен розмістив на своїй сторінці у соцмережі посилання на сайт, де можна зареєструватись. У відеозверненні Зеленський озвучив головну вимогу – не бути причетним до політики.

Нагадаємо, у новорічну ніч Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України.

«Я вірю, що змінити країну можна тільки разом з тобою. Не стій осторонь, приєднуйся до моєї команди. Неважлива твоя стать, релігія, освіта, язык на котором ты говоришь. Важливо – ти ніколи не був у політиці. І поки що це – найголовніше», – сказав Зеленський у відеозверненні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Киевлянин Показати IP 1 Січня 2019 21:54
Мы недавно избрали богатого и симпатичного боксера мэром Киева. Сколько рабочих мест создал, сколько классных экономистов привлек симпатяга?
Лучанин Показати IP 1 Січня 2019 22:51
На Волині автоматично стане Губернатором - Монатік
Луч Показати IP 1 Січня 2019 23:28
мені подобається , як на нього накинулись по сценарію, комік не може бути президентом , в барига чи комуняка може? Нехай краще він чим всі хто були до цього!!!
Лучанин до Луч Показати IP 2 Січня 2019 10:04
Питання не в тому комік чи не комік, а в досвідові і наявності своїє команди. Навіть найчесніша, найпорядніша людина без досіду управління, а тим паче без задатків до такої діяльності приречена на провал. Уявіть, наприклад, чесного столяра, який не вміє робити мебель. Важко уявити. Важко уявити сантехніка, який не вміє замінити крана. Але чомусь легко уявляється президент, який не був ні керівником підприємства, ні заводу, який не організував жодного виробництва, більше того, який, навіть, нормально критикувати та аналізувати діяльність політиків не може. Може варто почати політичну кар"єру хоча б із посади депутата місцевого рівня, здобути досвіду, показати на що здатний(навіть для себе це питання вияснити), а тоді вже висувати кандидатуру на вищі державні посади.
Сергій до Лучанин Показати IP 2 Січня 2019 11:57
Зеленський - успішний шоумен, це не досвід?
Наталія до Сергій Показати IP 4 Січня 2019 14:19
Це все неважливо. Головне бажання!!!! А гірше ніж є - уже точно не буде. Принаймні спробуємо)) щоб потім не шкодувати.
Лучанка до Лучанин Показати IP 3 Січня 2019 16:16
Почати політичну кар'єру з посади місцевого депутата це безглуздо, тому що це геть різні управлінські системи. Всі забувають, що обов'язки президента взагалі не схожі на депутатські, тому говорити про те чого не розумієте не варто. Зеленський не просто шоумен, це людина котра має свою успішну справу, а отже й має чудові управлінські навички. Він юрист за освітою, а отже, знає закони, права і обов'язки. Може домовитись із багатьма впливовими людьми і зважаючи на великий медіаресурс котрим керує Володимир ці люди можуть побоятись щось йому заподіяти. Хіба це погано? Незаангажована людина яка спробує діяти проти системи. Це погано? Чи ви бажаєте, пробачте за метафору, й надалі з гімна вибирати те, що менше смердить?
Михайло до Лучанин Показати IP 3 Березня 2019 00:05
Ви шановний помиляєтесь, керівник вже діючого заводу це не будівництво заводу з нуля. А Зеленський роками будував свій медіа бізнес з нуля.
Олег Показати IP 3 Січня 2019 10:37
Я хочю в твою команду!
Віталій Показати IP 3 Січня 2019 15:27
Як приєднатися до вашої команди.
Анонім до Віталій Показати IP 3 Січня 2019 19:58
вийди на майдан, вилізь на стовпчика і прокукурікай три рази
Ольга Показати IP 3 Січня 2019 19:11
После нашумевшего Заявления Зеленского, Сотни бойцов "Шоколадного Фронта" были подняты по Тревоге. Два дня Подряд, ребята без Сна и Отдыха стучат по клавиатурам, набирая гневные Посты и Комментарии. Тысячи публикаций разлетелись по Сети. И все с одним Посылом – Актер, Шоумен и "Клоун" не может быть Политиком, а тем более Президентом. А я хочу развенчать этот Миф, созданный в одном из Неприметных кабинетов, на улице Банковой. Вот лишь небольшая часть Успешных людей из мира Кино, Искусства и Шоу-бизнеса, которые проявили себя в Политике: - Президент США Рональд Рейган, популярный Актер. - Губернатор штата Калифорния Арнольд Шварценеггер, мегапопулярный Актер. - Президент Гватемалы Джимми Моралес, основатель Популярной комедийной Телепрограммы. - Президент Польши Лех Качиньский, Актёр. - Президент Чехии Вацлав Гавел, Писатель и Драматург. - Премьер-министр Словении Марьян Шварц, Комик. - Актер Клинт Иствуд, был Мэром города Кармел. - Губернатор Миннесоты Джесси Вентура, Профессиональный рестлер, Актер, Ведущий. - Конгрессмен Хелен Гаган Дуглас, Американская актриса. - Конгрессмен Сонни Боно выступал вместе со своей женой Шер. - Актриса Ширли Темпл была представителем США на 24-й сессии Генеральной Ассамблеи ООН, послом США в Гане и Чехословакии, а также стала первой женщиной Руководителем протокола США. Более чем Достойные примеры. Ведь недаром же говорят: Талантливый человек – Талантлив во всем. А Вове я хочу пожелать Удачи и Терпения. "Собака лает, а Караван идёт".
Проценко Олег Показати IP 3 Січня 2019 20:53
Добрий день. З Новим Роком. Хочу приєднатися до Вашої команди. Чи можливо це?
Теж хочу до вашої ко Показати IP 3 Січня 2019 21:55
Прошу підказати де і як зареєструватися?
володимир Показати IP 5 Січня 2019 17:41
Привет Владимир я хочу в твою команду.
Анонім Показати IP 5 Січня 2019 21:41
Хочу до вашої команди. Де можна приєднатися?
петро Показати IP 7 Січня 2019 16:35
Я хочу допомогти Вам на виборах.....Що я можу зробити?
Павло Показати IP 7 Січня 2019 19:23
Доброго вечора Володимир я б хотів у вашу команду бо надоїло дивитися на це гидотство що вони обіцяють а прості люди кінці з кінцями ледве зводять.
Іва Показати IP 11 Січня 2019 03:58
Я відам голоз за нього і багато друзів моїх будуть голосовати за зеленському дати шанс йому треба виборо в нас не має
Андрій Показати IP 12 Січня 2019 11:07
Привіт.Володя.Хочу в твою команду!!!!
Руслан Показати IP 15 Січня 2019 13:04
Добрий день!!!Хочу бути у вашій команді
Марія Показати IP 18 Січня 2019 13:10
Добрий день! Хочу до вас у команду
Артем Показати IP 25 Січня 2019 13:08
Доброго дня!Хотів би приєднатися до вашої команди.
Тетяна Показати IP 25 Січня 2019 16:52
Добрий день! Хочу до вас у команду
Андрій Показати IP 28 Січня 2019 19:52
Доброго дня,хочеться вашу команду
Олег Шиш Показати IP 29 Січня 2019 13:43
Як приєднатися до вашої команди.
Юрій Показати IP 1 Лютого 2019 23:54
Хочу в команду
василь харламов рівн Показати IP 6 Лютого 2019 08:36
зеленський,я зтобою.якщо треба допомога зроблю що зможу,і примушу інших.з повагою до вас харламов василь костянтинович 0957699364
роман Показати IP 6 Лютого 2019 13:14
Без сомнения это правильная стратегия идти в президенты незапятнаным политикой кандидатом. Народ ненавидит народных депутатов, министров,чиновников и новый человек в политике это надежда хоть на какие то перемены в стране. Думаю Зеленский составит хорошую конкуренцию лидерам и потрепает им нервишки. Хотя уже пытаются всячески очернить его глазах людей, видя в нем конкурента,но опять же не за что зацепиться, так как чиновником, политиком он небыл и важных государсвенных решений не принимал. Что-то прилепить, перекаверкать нечего, поэтому приходится придумывать с потолка - ставленник Коломойского или Кремля.
Степан Показати IP 11 Лютого 2019 23:12
Я і мої друзі з меленького села за Зеленсько чим можна допомогти підскажіть.
Петро Показати IP 24 Лютого 2019 12:34
Хочу в команду зеленського
Роман Показати IP 14 Березня 2019 11:13
Добро Дня Всі пишуть хочу в команду наче це їх основна ціль Я хочу спробувати змінити нашу країну на краще точно знаю що і як сподіваюсь у Зеленського такаж мета
Євгенія Показати IP 31 Березня 2019 20:39
Як приєднатися до Вашою команди?
Наталія Показати IP 3 Квітня 2019 16:25
Я, моя сім'я і мої друзі хочемо до вашої команди.
Зоряна Показати IP 4 Квітня 2019 10:10
Я буду агітувати за вас на виборах у моршині.чи можна у вашу команду.сильних духом.які дали достойну відсіч порошенку.
Вікторія до Зоряна Показати IP 5 Квітня 2019 16:54
Я, та мої друзі підтримували Вас на президенських виборах, в другому турі бажаю бути членом комісії. Де можна подати заяву у нас в Кіровоградській області м.Олександрія
Проста українська се Показати IP 12 Квітня 2019 15:54
Пане Володимире, дивилася ваше шоу в якому приймали участь ваша донька та донька вашого колеги і "заробили" більше, аніж український пенсіонер отримує за рік. Чому шоумени, у нашій країні, більше заробляють, як лікарі, ветеринари, вчителі, трактористи та шахтарі? Невже смішити людей, або підіймати на глум бандитів, важливіше ніж лікування і рятування людей, турбота про сільське господарство країни, освіту наступніх поколінь, ремонт та роботу на сільськогосподарській техніці чи видобування вугілля? Думаю, такі "заробітки", як мінімум, несправедливі. Ви йдете на посаду головнокомандувача нашої країни, будьте добрі, подумайте, щоб пенсіонери у нашій країні могли мати стільки ж, як заробила ваша донька. Дякую.
Чеголя Сергій Показати IP 1 Лютого 2020 17:15
чим я можу Вам допомогти?
Іванина микола Показати IP 10 Серпня 2020 22:41
Хочу помагати лудям????????? Мій номер +380982779144