USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

З’ясували, кому належить вантажівка, з якої вночі у Луцьку зливали нечистоти

16 Грудня 2021 12:06
Стало відомо, кому належить автомобіль MAN із цистерною Trailor, з якої у Луцьку в рів зливали невідому речовину із їдким запахом.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як з’ясувалося, тягач і причіп належать Клевцю Володимиру Омеляновичу 1980 року народження. Місцем його проживання вказано місто Коломия вулиця Бортнянського, що на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, вночі на вулиці Гущанській патрульні помітили автомобіль MAN із цистерною Trailor. Біля якої 40-річний чоловік змотував шланги, які йшли в канаву поблизу дороги. На місці стояв їдкий запах, який, ймовірно, йшов від рідини зеленого кольору, що витікала із цистерни.

На питання, що перебуває у цистерні і чому він зливає цю речовину у канал, чоловік відповісти не зміг. Натомість запропонував 12 тисяч гривень, аби зам’яти справу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
17 Показати IP 16 Грудня 2021 12:21
Треба було ту паскуду, напоїти тією рідиною.
З языка до 17 Показати IP 16 Грудня 2021 16:01
Зняв, або притопити трохи.
Укрпенс Показати IP 16 Грудня 2021 13:19
А я чув ,що на 40-А кварталі вночі воняло ,думав ,що це автобусний парк по вул.Наливайка30-А,там палять відпрацьованими масляними фільтрами,вєтошью,шинами з автобусів..
В. Показати IP 16 Грудня 2021 17:20
Всё собрать за его щет и ему водвор или в квартиру.бизнисмен мать его
Толянич Показати IP 16 Грудня 2021 18:41
Судячи з фото в інтернеті , то злив залишки брудної води щоб не замерзла в шлангах, Думаю з такої цистерни як би зливав то ріку з космосу видно було. Да не правильно зробив , тай поліції гроші давати ????, просто поясни поліцейским що злив воду , чи сцяки , з шлангів бо замерзне вночі , вони самі би сказали дай 200грв на брата .
123 до Толянич Показати IP 16 Грудня 2021 19:13
Йди гайки крути, радник всраний
Толянич до 123 Показати IP 19 Грудня 2021 10:42
Сам ти всраний, йди сип саліту на бульби бо весною не вроде, що продавати будеш
Лучанин до Толянич Показати IP 16 Грудня 2021 20:20
То вам з Коляничом дають по 200 грн на брата після того як загрузите. Щоб мали за що піти накатити.
Толянич до Лучанин Показати IP 19 Грудня 2021 11:16
Там в коментарях чоловік пише(16.12.21) що їдкий запах присутній там вже два дні , а водія затримали з підозрою на злив (16.12.21) , тобто що водій не зливав рідинни з запахом ? Нехай там органи розбираються хто і що зливав . Невідомо за що той бурлака давав 12тис (може випив трохи ) і щоб права не забрали.
ABC до Толянич Показати IP 16 Грудня 2021 21:54
А тепер подумай головою. Якби це була звичайна водичка, то навіщо йому було її везти за три з гаком сотні кілометрів, щоб злити? І наскільки вона є небезпечною, що її офіційна утилізація би обійшлася явно дорожче тих 12,000 грн, які водій пропонував як хабар? Думаю, там реально була якась ядерна хімія. Яка з того каналу попаде в Стир, а потім у Дніпро, із якого половина України воду п'є. А потім ми ще й дивуємося, чому Україна по раку займає перші місця серед країн Європи. Саме через от таких "госпідарів", які за копійку готові сусідові хоч в борщ наср@ти.
Толянич до ABC Показати IP 19 Грудня 2021 10:34
Мені по барабану , я за 700 км , просто знаю що як вдарить мороз і вода замерзне в цистерні на задвіжках - все трісне, !!!, але це моя думка , на фото я не бачу шланга з якого витікає , видно машину , видно не великий слід на снігу , видно гроші, простий адвокат докаже що машина не зливалась якщо нема суттєвіших доказів. От за хабар це друге питання
Анонім Показати IP 16 Грудня 2021 20:02
яка вода буде в квартирах, якщо ця речовина потрапить у грунтові води?
Сергій Показати IP 16 Грудня 2021 22:15
Дійсно, другий день проїжджаючи відрізком дорого с.Липини та с. Гуща присутній їдкий запах.
Толянич до Сергій Показати IP 19 Грудня 2021 10:50
Доброго дня , водія затримали 16 грудня Ви 16 грудня в 22.15 написали що вже другий день проїжаєте присутній їдкий запах , тобто можна зробити логічний висновок що сморід був ще задовго до затримання водія мінімум як 2дні , тобто що виходить ??? Водій не зливав смердючої рідини .
Олександр Показати IP 17 Грудня 2021 04:33
Так що зливав? Можливо вже пора знежаражувати було?
007 Показати IP 17 Грудня 2021 11:30
Машину на штрафмайданчик , рідину на експертизу , а водятла напоїти тими нечистотами , директору великий штраф мінімум . І буде вам щастя .