USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Зірка «Дизель шоу» загинула в ДТП, інші актори - у важкому стані

20 Жовтня 2018 09:54
20 жовтня у ДТП під Києвом загинула Марина Поплавська - акторка відомого українського гумористичного проекту "Дизель шоу".

Про це повідомили на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook.

"Смертельна ДТП під Києвом. Загинула актриса "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Ще 4 акторів отримали важкі травми",– йдеться у повідомленні.

Аварія трапилася близько 7 години ранку поблизу села Мила Києво-Святошинського району на автодорозі Київ – Чоп.

Автобус "Неоплан", у якому їхали актори, в’їхав ззаду у вантажівку DAF.

Окрім того, відомо, що інших постраждалих у ДТП акторів госпіталізували з різними травмами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олег Показати IP 20 Жовтня 2018 11:37
Співчуваю
вет Показати IP 20 Жовтня 2018 12:51
Велика втрата. Рідним і близьким співчуття.
Глядачка Показати IP 20 Жовтня 2018 14:38
Ой-ой!!! Чи не найвідоміша "Девченка из Житомира"(((... Хоч мені не всі жарти "Дизелів" подобалися за якістю й змістом,але Марина завжди тримала марку!
Фанат "Дизель Шоу" Показати IP 20 Жовтня 2018 15:37
Жаль такої людини(( Без Марини "Францовни" "Дизель Шоу" буде вже не тим...
тамара Показати IP 20 Жовтня 2018 17:23
Співчуття рідним! Дуже шкода!!!
Роман Показати IP 20 Жовтня 2018 18:06
Ш,,,О,,,К,,,,,,,,,,,,,
Валерий Показати IP 20 Жовтня 2018 19:17
Просто нет слов.... Остальным пострадавшим скорейшего выздоровления.ф
Анастасія Показати IP 20 Жовтня 2018 19:34
Вся Україна у скурботі,співчуваемо рідним і близьким((((( Нам будет не хватать нашей " Шальной Императрицы"((((
Лучанка Показати IP 20 Жовтня 2018 22:00
Це шок для всіх. Не віриться.!!!! Співчуваємо рідним!