Знесені дороги і затоплені хати: на Закарпатті за дві години випала 20-денна норма дощів. Фото
У неділю, 28 червня, у Міжгірському районі Закарпатської області потужна злива спричинила різке підняття рівнів води та зсуви ґрунту.
Впродовж двох годин випала 20-денна норма дощів, повідомили в Закарпатській облдержадміністрації.
«Із 15:30 до 17:30 зафіксовано активну грозову діяльність, з градом, поривами вітру та зливовими опадами, – йдеться у повідомленні. – За дві години випала 20-денна норма дощів. 119 мм за 2 години».
Зазначається, що у селі Торунь внаслідок зливи «потічок перетворився на повноводну ріку і зніс частину дороги та декілька містків». Тим часом в селі Лопушне попередньо підтоплено новобудову та два житлові будинки.
Як повідомлялося, Західна Україна другий тиждень потерпає від стихії. Через негоду потонула більша частина Франківщини і Буковини, залитий великий шмат Тернопільщини. Зачепило Закарпаття, Львівщину і Вінниччину. А до кінця тижня на межі підтоплень опинилася ще й частина Одещини, що межує із Молдовою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Впродовж двох годин випала 20-денна норма дощів, повідомили в Закарпатській облдержадміністрації.
«Із 15:30 до 17:30 зафіксовано активну грозову діяльність, з градом, поривами вітру та зливовими опадами, – йдеться у повідомленні. – За дві години випала 20-денна норма дощів. 119 мм за 2 години».
Зазначається, що у селі Торунь внаслідок зливи «потічок перетворився на повноводну ріку і зніс частину дороги та декілька містків». Тим часом в селі Лопушне попередньо підтоплено новобудову та два житлові будинки.
Як повідомлялося, Західна Україна другий тиждень потерпає від стихії. Через негоду потонула більша частина Франківщини і Буковини, залитий великий шмат Тернопільщини. Зачепило Закарпаття, Львівщину і Вінниччину. А до кінця тижня на межі підтоплень опинилася ще й частина Одещини, що межує із Молдовою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Просто я
Показати IP
29 Червня 2020 10:08
Молодці ... Рубайте і далі своі дерева .... І буде Вам щастя
Лучанин
Показати IP
29 Червня 2020 10:20
Не можна вирубувати ліси** Ось і наслідки!
111
Показати IP
29 Червня 2020 16:03
Хіба то люди винні то влада краде і за кордон
Народна прокуратура
Показати IP
29 Червня 2020 18:55
До 111. Точно! Сам не раз бачив як Президент, міністри, депутати, судді і поліцейські, вистроївшись рядком, завзято вимахують сокирами, а нещасне місцеве населення стоїть на колінах, плачучи, і просить не рубати дерев.
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: деталі надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34












Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.