USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Звільнили керівника волинського геокадастру Володимира Боярчука

20 Квітня 2021 09:55
Очільник Держгеокадастру підписав наказ про звільнення Володимира Боярчука з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Наказ про звільнення Боярчука виконувач обов’язків голови Держгеокадастру Сергій Завадський підписав 20 квітня.

Підставою для звільнення керівника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області стало рішення суду про поновлення попереднього керівника Назара Микичака.
Нагадаємо, на дії Володимира Боярчука неодноразово скаржилися волиняни. Приміром, мешканці колишнього Горохівського району повідомили, що посадові особи Держгеокадастру підготували документи про передачу жителям Київської, Житомирської, Черкаської областей та Автономної республіки Крим 167 ділянок по 2 га під ОСГ. Йдеться про земельні ділянки, які знаходяться на території Горохівської, Берестечківської, Городищенської ОТГ. Згодом стало відомо, що всі заяви на виділення цих ділянок написані однією рукою, і одна і та ж людина представляє інтереси всіх заявників.

Читати ще: Віддають жителям інших областей та Криму: на Волині хочуть роздерибанити землі

Раніше Держгеокадастр на Волині в короткі терміни видав земельні ділянки колишньому депутату райради та його родичам. А напередодні 9 громадян теж отримали фактично за день відповідні дозволи на ділянки в Шацькому районі. Площа кожної – 2 гектари. Місцева громада виступила проти такого рішення, адже на виділених ділянках, ймовірно, знаходяться промислові запаси будівельного піску.

Також керівник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області створив конфлікт між учасниками АТО: дві ділянки на території колишньої Світязької сільради, які вже були виділені одним заявникам, видали іншим.

Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 20 Квітня 2021 10:16
Там чужих нема - там всі "свої", дерибанщики землі української
Василь. Показати IP 20 Квітня 2021 10:25
Як боярчука взагалі можна було призначити !!!!??????
Сервант Показати IP 20 Квітня 2021 10:37
Кінець бєзпрєдєлу, вітаю всіх !!
Луч Показати IP 20 Квітня 2021 10:38
Його не звільнити , його посадити треба !!!
Рома Юхимчук Показати IP 20 Квітня 2021 11:04
А я пацанів привіз з Горохова, щоб попрощатись, а Боярчук взяв і ліг в больнічку
Анонім Показати IP 20 Квітня 2021 11:20
бізнесові розборки
Боярчук Показати IP 20 Квітня 2021 11:34
Спочатку посадять Васю потім львівських потім а рхітектора Білану потім дорожніцу на кріслі за 22 тис а тоді вже дойде черга до боярчука або не дойде а то якщо не по порядку то якось воно неправильно
Коля Показати IP 20 Квітня 2021 13:05
Боярчук В.А. - дійсно корупціонер, знаю зі своєї справи.
Той що знає до Коля Показати IP 20 Квітня 2021 18:56
Так і є , за наказ плати, за витяг плати, за зміну цільового плати ( взяв під особистий контроль усі заявки по області) , за те щоб не заільнили з роботи плати .
Зіна до Той що знає Показати IP 20 Квітня 2021 21:05
В кадастрі прості спеціалісти платили Боярчуку, через учасника ато Труша, по 500$ шоб залишитись на роботі
Фермер Показати IP 20 Квітня 2021 13:37
Самий адекватний чоловік був, як львівяки його не брудом не обливали, а він тримався державницької позиції. Ми, фермери Волині з вами, пан Володимир!
Вона до Фермер Показати IP 20 Квітня 2021 18:51
Це хто адекватний ? І в чому його державницька позиція ?
Клемба до Вона Показати IP 20 Квітня 2021 21:03
Державна земля по штуці за гектар
10 Показати IP 20 Квітня 2021 14:48
Боярчук, не є хорошою, порядною людиною. Прикривається АТО., Як ""працював" в РДА в кабінеті обвісився фото кіборгами. Так поводився ніби, він самий головний герой АТО))) . Любитель шарпанути. Ой, як кажуть немає про кого говорити.Вірне рішення щодо звільнення.
АС Показати IP 20 Квітня 2021 18:58
Дурні волиняни. Призначать Полякова корупціонера з Львова і будуть радіти. Але дурням цього не зрозуміти.
Ольга Зіновіївна до АС Показати IP 20 Квітня 2021 20:42
Дурнів сьогодні звільнили, надіюся все поняли
Асоціація землевпоря Показати IP 20 Квітня 2021 23:44
Боярчук як прийшов з поліцією і мітінгами, так і пішов з поліцією і мітінгами. Справді токсичний, цікаво хто тепер візьме на роботу такого кадра.
Вася до Асоціація землевпоря Показати IP 22 Квітня 2021 14:16
Волинська ягідка