USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Звільнили заступника голови Волинської ОДА

4 Квітня 2022 16:53
Заступника голови Волинської ОДА (тепер – військової адміністрації) Андрія Ярмольського звільнили. Це рішення може бути пов'язане зі скандалом навколо збагачення на гуманітарній допомозі.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про інцидент, коли на територію луцького складу, де зберігалася гуманітарна допомога Волинської військової адміністрації, не допускали бійців батальйону «Луцьк», які отримали наказ взяти об'єкт під охорону. Власника складу, який погрожував бійцям зарядженою зброєю, приїхав виручати такий собі Тарас Дембіцький, який є давнім товаришем Андрія Ярмольського.
Андрій Ярмольський і Тарас Дембіцький
Андрій Ярмольський і Тарас Дембіцький
Як відомо, Ярмольський працював заступником голови ОДА з вересня 2021 року. На Волинь він прийшов працювати з Івано-Франківської ОДА, де обіймав посаду першого заступника голови. Як повідомляли ЗМІ, Ярмольський був представником інтересів кума путіна – Віктора Медведчука, який зараз зник і переховується.

«Служити Медведчуку на Прикарпатті прийшли надійні «бійці» Андрій Ярмольський та Едуард Греков. Зауважимо, що Андрій Ярмольський та Едуард Греков спільно є засновниками щонайменше ТзОВ «Юридична компанія «Фінкорд Інтелідженс», власником якої є Андрій Ярмольський. «Фінкорд» відіграє не останню роль в отриманні незаконних судових рішень на користь Медведчука у його нафто-газових оборудках», – повідомляло видання «Місто».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Іван Показати IP 4 Квітня 2022 17:14
Очевидно, ярмольський - засранець? Якщо так, то так і пишіть: "...звільнив свого заступника, засранця ярмольського". Що тут приховувати, та й ще в такий важкий час?
Анонім Показати IP 4 Квітня 2022 17:25
Якщо звільнили, то зразу повістку
волиняночка Показати IP 4 Квітня 2022 17:28
Таки трохи бандюків від влади порозганяємо ! воно чмо думало нагріти брудні лапи на своіх і це у війну ! зганьбилося , але піде далі барижити ,тому треба слідкувати за ним пильно!
Ір Показати IP 4 Квітня 2022 17:30
О, то виходить правда що були якісь проблеми в тій гумунітарці. Грекова і Ярмольського допитати! Хто лобіював призначення на таку посаду таких шмаркачів!
Аксіома Показати IP 4 Квітня 2022 17:37
Яка хата - такий тин, який тато - такий син !
Ізя Показати IP 4 Квітня 2022 18:06
Не довго музика грала........
санітар Показати IP 4 Квітня 2022 18:30
Звільнили ворога України, ворога волинян. Ярмольський - дуже каламутна "особистість".
Ігррич Показати IP 4 Квітня 2022 18:54
Цей ярмольський брав30 $ з одного броніка ,куратор внього нач СБУ у Волинській області пан Микола !вся гуманітарка ішла через них , всі брендові речі ішли під виглядом барахолки на Київ , а ще є один працівник СБУ якого поновили під час війни , який не пройшов люстрацію ,за свою посаду він дав ярмолі 200000$ , правильно зробив Погуляйко що звільнив цю собаку яка наживалася на гумонітарці
Петро Показати IP 4 Квітня 2022 19:01
це все гумка
Й Показати IP 4 Квітня 2022 19:37
Нездалий як і татусік
Клон Показати IP 4 Квітня 2022 20:50
Теж покарання, звільнили... а далі?
Ірина Показати IP 4 Квітня 2022 21:03
Батько(Ігор Ярмольський) розпродав всю Маяківську сільраду, Андрійко хотів розпродати з Погуляйком всю область(засвітився,тому й прибрали). Ото сімейний бізнес-влада! Страшно уявити, з якими думками внуки Ігорка будуть рватись до влади...
БВ Показати IP 5 Квітня 2022 07:29
На фронт цього гівнюка
І. Показати IP 5 Квітня 2022 09:50
мда....неочікувано
УКРАІНЦІ Показати IP 5 Квітня 2022 11:46
ВИМАГАЄМО: Конфіскувати все майно і на фронт!!! Або за грати!!!!!
Анонім Показати IP 5 Квітня 2022 21:09
Якщо ми хочемо відбудувати Україну, нам потрібно очистити державу від наших внутрішніх грабіжників: припинити продавати посади за гроші; гнати з посад держслужбовців, прокурорів, СБУ, митників, які працюють ПРОТИ інтересів держави... І зробити так, щоб страшно було красти в держави.
Волинянин Показати IP 6 Квітня 2022 18:00
За такий короткий термін перебування на посаді стільки нагадити....Зразу ж було видно гниле нутро цього хлопчика. А тепер що, на передову!!!!
луцьк Показати IP 6 Квітня 2022 18:05
На передову-зрозуміло, але якщо крав з війни, то за грати! Треба обов'язково перевірити! Наказати по повній!
Стоп Показати IP 26 Травня 2022 19:19
Хто просунув його на посаду зам губернатора і хто зараз пробує прив’язати його до губернатора