USD 27.7 27.9
  • USD 27.7 27.9
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Куди найвигідніше емігрувати українцям

Топ-10 країн, куди найвигідніше емігрувати українцям. Польща, Кіпр, Домініканська республіка можуть стати новим домом для бажаючих змінити країну проживання, інформує ТСН.

США

США - найпопулярніша країна серед жителів України для еміграції. Отримавши дозвіл на проживання (green card), ви отримуєте ті ж права, що й громадяни США, окрім виборчого права.

Найпростіший спосіб отримати вид на проживання - це участь у розіграші лотереї, яка проходить щоосені. Заповнити анкету можна безкоштовно на офіційному сайті;

родинні зв'язки з громадянами США: або за народженням, або шлюб з іноземцем;

навчання в США - довгий процес, але після закінчення вишу можна претендувати на робочу візу, а потім і на вид на проживання;

отримання політичного притулку - для цього необхідні вагомі підстави і докази;

отримання робочої візи;

відкриття власного бізнесу тощо.

Канада

Отримати вид на проживання в Канаді можна кількома способами: одружитися з громадянином цієї країни, попросити політичного притулку, приїхати за програмою професійної імміграції тощо. Найпопулярніший варіант - професійна еміграція.

Кандидат повинен мати вищу освіту, досвід роботи за фахом, добре знати англійську або французьку мови. Освіта і досвід роботи доводяться копіями диплома та трудової книжки. Знання мови - результатами іспитів IELTS або DELF.


Оцінити свої шанси можна на сайті канадської еміграційної служби. За кожні кілька років трудового та освітнього стажу вам нараховують певну кількість балів: 25 - за вищу освіту з науковим ступенем, 4 - за вільне володіння англійською, 21 - за чотирирічний робочий стаж тощо. Якщо сума 67 або більше, ви проходите. Якщо менше, можете заощадити час і пошукати щастя в іншій країні.

Великобританія

Великобританія - одна з найбільш стабільних і благополучних країн світу. За останні півтора десятиліття до цієї країни перебралися понад 200 тисяч вихідців з країн колишнього СРСР. Кандидату, який відбувся в професійному плані, найбільш реально переїхати за однією зі спеціальних програм. Молоді є сенс подумати про отримання освіти у Великобританії.

Наразі діють спеціальні умови в'їзду для:

осіб, які працюють за наймом (для запрошених висококласних фахівців);

одноосібних представників зарубіжної компанії (при відкритті дочірніх підприємств);

забезпечених підприємців;

представників творчих професій - композиторів, письменників, художників (це стосується лише діячів мистецтва, які досягли світового визнання і налаштованих надалі заробляти винятково улюбленою справою).

У всіх згаданих випадках людина може отримати вид на проживання, проживши в країні чотири роки. Ще через рік з'явиться шанс розраховувати на громадянство.

Австралія

Існують різні способи переїзду до цієї країни. Найбільш прийнятним варіантом для людини, що не володіє мільйонними капіталами і не має родичів за кордоном, є незалежна професійна еміграція.

За освітою і біографічними даними кандидат повинен відповідати декільком критеріям:

працездатний і молодий вік (до 44 років);

затребувана професія, що входить до списку професій (Skilled Occupation List) - це затверджений урядом Австралії список спеціальностей, володарі яких можуть претендувати на участь в австралійській програмі професійної еміграції;

відповідну освіту і наявність хоча б мінімального стажу роботи за фахом (у багатьох випадках стаж важливіший, обов'язково працювати за спеціальністю 12 місяців за останні 2 роки);

знання англійської мови, яке визначається за тестом IELTS;

відсутність важких і дорогих в лікуванні хвороб;

відсутність судимостей.

Також буде потрібно пред'явити доказ матеріальної спроможності.

Німеччина

Німеччина - одна з найбільш багатих і благополучних держав, значно випереджає за рівнем життя настільки популярні центри притягання іммігрантів, як Чехія і Словаччина.

Для Німеччини характерні свої специфічні способи отримання виду на проживання:

отримання вищої освіти - найбільш універсальний варіант отримання виду на проживання, тим більше, що навчання в Німеччині безкоштовне;

підтвердження німецьких чи єврейських коренів - досить тривалий процес, пов'язаний зі збором доказів. Однак після оформлення всіх паперів і прийняття позитивного рішення громадянство дають одразу;


робоча віза.

Німеччина збільшила квоту з прийняття фахівців медичного профілю. Але це актуально для видатних фахівців і вчених.

Іспанія

Одним із найпопулярніших способів еміграції є придбання нерухомості. Тому, якщо у вас є гроші, то дорога до Іспанії вам відкрита. Цього року уряд планує видавати посвідку на проживання іноземцям, які придбають нерухомість в країні вартістю понад 160 тисяч євро.

Через п'ять років після здійснення покупки власник нерухомості отримує право на постійний вид на проживання, а через 10 років - на іспанське громадянство. До речі, для підтримки виду на проживання необхідно проводити в країні шість місяців на рік, після чого власник нерухомості набуває статусу податкового резидента.

Чехія

Чехія завжди користувалася популярністю в якості вибору нового місця проживання. І вона має право лідирувати через: безкоштовну вищу освіту, легку для вивчення чеську мову, досить високий рівень життя.

Варто виділити кілька способів для еміграції:

найбільш поширеним видом бізнес-еміграції до Чехії є відкриття там юридичної особи - s.r.o., що є аналогом товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Також посвідка на проживання іноземцю надається і в разі ведення ним підприємницької діяльності без утворення юридичної особи. Процедура реєстрації фірми має свої «підводні камені», але в цілому не відрізняється надмірною складністю.

Отримання вищої освіти. Якщо ви шукаєте недорогий варіант навчання в якій-небудь країні Європи, Чехія буде оптимальним варіантом. Навчання в держустановах чеською мовою безкоштовне і для громадян країни, і для іноземців. Оплачуються тільки додаткові послуги, на які потрібна скромна сума.

Латвія

Латвія дає хороші можливості отримати посвідку на проживання, а потім і громадянство. Саме там найнижчий мінімальний поріг вартості нерухомості, при покупці якої видається дозвіл на проживання. При цьому в Ризі і столичному регіоні, Юрмалі і великих містах він становить 140 тисяч євро, а за межами цих територій всього 72 тисячі євро.

Вид на проживання видається інвестору і членам його сім'ї строком на п'ять років. Якщо після закінчення цього терміну нерухомість все ще залишається у його власника, то вид на проживання продовжується на невизначений термін. Це дозволяє вільне переміщення територією країн-учасниць Шенгенської угоди. Громадянство Латвії видається через 10 років після здійснення покупки без необхідності постійного перебування в країні.

Найпопулярнішим варіантом інвестицій в нерухомість Латвії вважається покупка для здачі в оренду. Інша частина нерезидентів купує нерухомість, розглядаючи таку угоду, як довгострокові інвестиції для збереження своїх заощаджень від інфляції.

Ізраїль

Протягом багатьох років в Ізраїлі діє «Закон про повернення». Наразі уряд прийшов до єдиного компромісного визначення поняття «єврей»: «Євреєм вважається той, хто народжений від матері-єврейки і не перейшов до іншого віросповідання, а також особа, яка прийняла іудаїзм». На практиці найчастіше достатньо, щоб один з дідів або бабусь (за материнською лінією) був євреєм.


Решта важливих факторів, що становлять основу для еміграції:

Наявність повного пакету документів (свідоцтва про народження - особисте, а також батьків і дідусів з бабусями);

відсутність судимості;

виразне і чесне розуміння і обґрунтування мотивів переїзду (знадобиться на співбесіді).

Цілком припустимо пояснити, що ви хочете жити в розвиненій країні, чесно платити податки і одержувати якісні державні послуги натомість.

Якщо підтвердження отримано, приймаюча країна оплачує переліт, провезення значного багажу і дає підйомні.

Польща

Дедалі більше українців хочуть отримати «карту поляка» і виїхати жити до сусідів. За даними польського МЗС, українці лідирують серед всіх іноземців за кількістю отриманих карт з моменту їхнього введення в 2008 році. Інтерес пояснюється просто: документ дає право легально працювати в Польщі без дозволу, бути підприємцем на тих же умовах, що і поляки, мати 37% знижки на залізничний транспорт, право на безкоштовне навчання, відвідування музеїв і навіть екстрену меддопомогу.

Для отримання карти поляка необхідно подати в консульство копію паспорта (внутрішнього або закордонного), фотографію (3,5 x 4,5 сантиметра), а також оригінали і копії документів, що підтверджують польське походження.

Серед таких документів можуть бути видані Польщею документи, що підтверджують особу; акти сімейного стану або виписки з них, свідоцтво про народження, хрещення, шкільні дипломи; документи, що підтверджують службу в польській армії. Всі документи повинні бути перекладені польською.

Угорщина

Отримання угорського громадянства дуже затребуване серед жителів України. Частина українців, які проживають на кордоні з Угорщиною, можуть стати громадянами цієї країни «за правом крові». Відповідна норма міститься в новій угорській Конституції, яка в 2011 році була прийнята парламентом країни і підписана президентом.

Формальних вимог до претендентів на отримання паспорта всього три: володіння угорською мовою, відсутність судимості та угорське походження (з останнім у прикордонних регіонах проблем практично не виникає - треба тільки знайти родича угорця або довести, що хтось з твоїх предків був громадянином Угорщини/Австро-Угорщини до 1920 року або в період Другої світової війни).

Домініканська Республіка

Якщо ви забезпечена людина, то існує спосіб прискорити процес отримання громадянства. Інвестиції в економіку країни дозволяють стати «резидентом-інвестором», а він, своєю чергою, стає своєрідним дозволом на отримання громадянства. Для цього необхідно вкласти від 200 тисяч доларів. При цьому гроші можуть бути вкладені в акції місцевих фірм або в нерухомість.

Після того, як така інвестиція підтверджується, ви отримуєте новий статус. Громадянство Домініканської Республіки дає право безвізового в'їзду в 100 країн світу (включаючи Великобританію) і полегшене отримання статусу резидента в Іспанії, Мексиці, Колумбії та інших країнах.

Кіпр

У цій країні сприятливий еміграційний клімат. Отримати вид на проживання в Кіпрі не так вже й складно, достатньо виконати деякі вимоги.

Легко дають посвідку на проживання на Кіпрі на строк до п'яти років, якщо ви приїжджаєте отримувати освіту на острові. Вартість навчання невисока, але якість освіти хороша. Після отримання диплома ви зможете претендувати на роботу, не виїжджаючи з країни, і отримати вид на проживання на більш довгий час.

Також можна купити нерухомість. Володіючи нерухомістю, великим банківським депозитом (близько 20 000 євро буде достатньо) і постійними прибутковими операціями, можна розраховувати на позитивне рішення про отримання посвідки на проживання.
Загрузка...
Коментарів: 4
Володимир Показати IP 23 Січня 2015 11:13
Європейський Міграційний Центр пропонує послуги отримання громадянства чи ПМЖ в країнах ЄС (Польща, Литва, Німеччина Угорщина, Румунія), офіційний виїзд в Америку, Англію та ін. Також громадянство України. У вас не буде необхідності відмовлятися від громадянства своєї країни. Допомога в отриманні віз. Допомога та юридична підтримка при купівлі нерухомості, готового бізнесу чи відкриття власного за кордоном. Доступно, надійно, легально та з гарантією. Консультація безкоштовна. Для детальнішої інформації телефонуйте: Володимир +38(063)748-71-61
Людмила Показати IP 26 Лютого 2015 13:38
Як можна переїхати на проживання за кордон немаючи підтвердження належності до іншої нації? Ми Українці але ситуація нестабільна куди можна переїхати немаючи багато коштів???
Микола до Людмила Показати IP 7 Грудня 2015 22:46
В країни СНД
юрко Показати IP 8 Січня 2016 17:34
Гарний список країн. Переїзд краще вже довірити професіоналам http://immigrantinvest.com/ - які здатні допомогти обрати країну, виходячи з індивідуальних потреб людини.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.