USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Нововолинську обрали найгарнішу дівчину року

26 Серпня 2017 15:26

Свято краси «Українська врода» відбулося на Майдані незалежності у шахтарському місті.

Учора, 25 серпня, тут обирали красуню Нововолинська 2017. В конкурсі взяли участь 10 дівчат, віком від 13 до 17 років. Конкурсантки розповідали про себе, демонстрували таланти, дефілювали, танцювали.

Як все відбувалося, і хто переміг - на фото та відео, які опублікував Нововолинський інформаційний портал.

 

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
укроп із дачі Показати IP 26 Серпня 2017 15:39
цікаво про що задумалась мала на дев'ятому фото
123 до укроп із дачі Показати IP 27 Серпня 2017 00:07
Як до*осати чупачупса, а ти про що...
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2017 15:56
Коли ви нарешті перестанете писати маячню? Відколи це Нововолинськ став КНЯЖИМ містом? Його заснували при союзі, побудували шахти і завезли трохи непотребу з донбасу як робочу силу. Перемішалось з місцевими забужанами і все! Князями там і не пахне, то не Володимир! Одні шахтарі і бандюки. Найбільш кримінальне місто області, є статистика((
111 до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2017 18:44
князь Сапожников
Анатоль_ Показати IP 26 Серпня 2017 17:29
Гарнюні! Нововолинськ це місто найгарніших дівчат! А місто наше Новік-княже, бо на його теренах народився Князь Володимир! Отак о! Бо історію тре знати!
123 до Анатоль_ Показати IP 26 Серпня 2017 23:59
Історик, блін, коли Князь Володимир народився, про город наркоманів навіть літописець Нестор придумати такий "бред" не міг.
Воха Показати IP 27 Серпня 2017 02:10
Село воно і Африці село
44 мп Показати IP 27 Серпня 2017 08:51
Олег Бобак -як справи?
Ростов Показати IP 27 Серпня 2017 11:52
Нововолынск основан в 1950г. Про князей - прикольно .