USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Маршрутку, що збила рекламний щит, відвозять з місця ДТП. ФОТОФАКТ

21 Травня 2016 17:04
Засіб громадського транспорту, що зазнав пошкоджень внаслідок ДТП у Луцьку, наразі відвозять з місця пригоди на евакуаторі.

Нагадаємо, сьогодні близько 14 години біля гіпермаркету Там Там маршрутка №47 в’їхала в стовп зовнішньої реклами і збила його. Рекламний щит упав на маршрутку з людьми. ФОТО

Внаслідок аварії травмовано водія, його забрала швидка, і близько 10 пасажирів.

Фото, на якому видно маршрутку на евакуаторі, зробив очевидець події близько 16:30.

Наразі з'ясовується обставини ДТП, а також, чи із забезпеченням усіх вимог був встановлений борд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
хі Показати IP 21 Травня 2016 17:13
якийсь дурний щит-взяв і впав з доброго дива.може п"яний був? чи просто вирішив прилягти!
О борт Показати IP 21 Травня 2016 17:13
Це жертва міскового аборту влади.
не лучанин Показати IP 21 Травня 2016 17:16
на місці борда негайно потрібно встановити маф!
Ниначул до не лучанин Показати IP 21 Травня 2016 22:08
Для цього працівники муніципальної поліції і звільняли це місце.
АС Показати IP 21 Травня 2016 17:16
Романюка вивезіть з міськоїради д*біл поставив бігборди посеред вулиці,а водія маршрутки на 10 років до тюрьми маньяк якийсь на поламаному автобусі їхати паморок
Анонім до АС Показати IP 21 Травня 2016 22:05
Треба гнати двох його д*більних заступника. Невже Романюк не бачить,що два Яко іГриго риють йому поліітичну могилу.
Лех Показати IP 21 Травня 2016 18:28
Зламана маршрутка втратила керованість. Водій ***** *******
Олег до Лех Показати IP 22 Травня 2016 00:10
Як водій, знаючи про неправність, набирав і перевозив пасажирів. Ще в районі вулиці Набережної водій комусь телефонував і говорив про несправність сцеплення...
Лучанин Показати IP 21 Травня 2016 19:24
Навіть, якщо підрізали - треба було бити дурня, а не маршруткою з людьми об стовп. Водій прийняв не найкраще рішення
горожанка Показати IP 21 Травня 2016 22:04
водитель однозначно-урод. думать нужно не только о своих доходах но и о пассажирах. которых перевозишь. это с какой скоростью нужно было отъезжать от остановки. чтобы напрочь свалить борд. и не съезжать на то. что кто-то подрезал. тем более. что маршрутка ехала неисправной уже из центра. но пассажиров пересадить водитель не удосужился
леха Показати IP 21 Травня 2016 22:25
Я за маршрутчика, який в умовах війни в країні годує сімю, свою і своїх батьків, які не відомо де і як проживають. А ви ситі пенсіонери пробзділи що так сталось. Тішитеся чужими проблемами. Що добре живеться в країні, яка воює і на вас *уй ложить......
Олег до леха Показати IP 22 Травня 2016 00:17
Я входжу в будь-яке положення, розумію фінансову скруту і важке матеріальне становище водія, але як він, знаючи про несправність автотранспорту, набирав і перевозив пасажирів? В тій маршрутці їхали мої батьки-пенсіонери. З місця ДТП їх забрала швидка. Ще в районі вулиці Набережної водій комусь телефонував і повідомляв про несправність сцеплення.... Я вважаю, що це - злочинна недбалість!!!!!!!!!!!!!
Аааа до леха Показати IP 22 Травня 2016 02:51
Ти алень не пиши дурниць
Бандера до леха Показати IP 22 Травня 2016 10:27
Лєха ти напевно сам маршрутчик? Бо таку уйню може написати тільки собутильнік! Я особисто знаю людей які виходять на маршрут з добрячого будуна а про несправні авто я вже навіть говорити не хочу. Всі тендери проходять заочно, якщо правильніше за бабло! На дорогах мотлох а не транспорт для перевезення пасажирів. І той мотлох ще й їздить як йому захочеться. Винен в любому випадку водій а не обставини які заставили ого ризикувати своїм життям і життям пасажирів.
Волинянка до леха Показати IP 22 Травня 2016 15:30
Їхала 22 маршруткою від ЦУМу до Фуршету - водій 17 разів порушив правила! Теж когось годує?! Не вміє добре їздити - нехай працює на землі, а не ризикує пасажирами! Людина платить за проїзд і має бути впевнена, що живою-здоровою доїде до місця призначення, а не калікою чи трупом, бо в когось важке фінансове становище!