USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Морозний ранок третина Луцька зустріла без тепла: витік на мережі

14 Жовтня 2016 10:05
У місті вдарили перші заморозки, а в оселях лучан – холодні батареї.

Про те, що сьогодні вранці, 14 жовтня, в оселях почало холоднішати, Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили мешканці 33 та 40 кварталів, помешкання яких обслуговує котельня на Карбишева.

Диспетчер ДКП «Луцьктепло» у відповідь на запитання, чому в будинках холодні батареї, відповів, що котельню на Карбишева відключили. Згідно з повідомленням, на мережі стався витік, аварію наразі ліквідовують.

Так, котельню зупинили близько 7 ранку. Коли відновиться теплопостачання - наразі не повідомляють.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
123 Показати IP 14 Жовтня 2016 10:21
котельню відключили о 7 ранку???? А до 7 ранку опалення все одно не було!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2016 10:23
веселих свят!
Романюк Микола до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2016 15:23
Це мої Вам вітання, лучани. Бажаю всім швидше зрозуміти, що Луцьктепло має стати моїм. Тоді й матимете тепло завжди без проблем. І дорого!
Петро до Романюк Микола Показати IP 14 Жовтня 2016 16:23
Відколи теплотраси стали власністю котельні? Якщо там "порив", то котельня мусить продовжувати "гнати" в нього теплоносій? (ХТО цю "послугу" сплатить?) Мережива теплотрас знаходяться у власності КОМУНАЛЬНОГО (чит."колгоспного" підприємства ) Луцьктепло..., а як в кожному "колгоспі" - кожен ва""голова" бере, а винних за борги - зась. (хоч і "колгоспники" сплачують справно) Не здивуюсь, коли "порив" був на "свіжевідремонтованій" теплотрасі (на Кравчука)
осбб Показати IP 14 Жовтня 2016 10:34
все буде добре.
жек до осбб Показати IP 14 Жовтня 2016 11:02
всі замерзнуть
Вася до осбб Показати IP 14 Жовтня 2016 12:52
Добре вже було! )))
Неля Показати IP 14 Жовтня 2016 10:53
То де той Лучко деб...л** що хвалився що в його все супер а в Малютіноі все погано то хай люди побачать хто і як працює .
123 Показати IP 14 Жовтня 2016 11:12
А що вони робили цілий міжопалювальний сезон? Невже не можна було з травня по жовтень підлатати проблемні ділянки.? Все як завжди.
слесарь до 123 Показати IP 14 Жовтня 2016 11:36
А що ми мали робити тож котельня континіума .
Федотов до 123 Показати IP 14 Жовтня 2016 11:57
Чого хар* открив, ми всі працювали три дня..бери людей піднімай о вертайте котельню ту що на карбишева **і буде всім щасттття ато писаки тут одні ..
Петро до 123 Показати IP 14 Жовтня 2016 17:21
Перш за все - "шукали гроші" сплачені Лучанами за послугі, розкрадені "головами колгоспу" (комунального "госпідарства").. Невже штучний "борг" зник, а Луцьктепло спрямувало залишок коштів на зміну зношених теплотрас, та підвищення з-т працівникам? (хотілось би спитати: "Чому тоді нараховуть "авансову" плату за НЕ надані послуги? "Комусь" грошей сильно хочеться"? А як з договорами, де чітко сказано : "оплата нараховується за НАДАНІ послуги", а не за майбутні "пориви" теплотрас, та розкрадені рахунки..
40б Показати IP 14 Жовтня 2016 11:23
День опалення коштує від 50 до 70 грн./день. Як добитись вирахування цієї суми за сьогоднішнвй день? Адже послуга не надається з вини постачальника, чому платити за те чого не має?
неля до 40б Показати IP 14 Жовтня 2016 11:37
Подавайте в суд то котельня континіума.
Степан до неля Показати IP 14 Жовтня 2016 16:09
Поставте тепловий лічильник
Стас до 40б Показати IP 14 Жовтня 2016 11:52
Подайте в суд ,то котельня на карбишева.. континіума ..
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2016 11:30
Чехова теж льодом поростає
Aлла до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2016 12:06
Поставити лічильник - немає тепла -немає оплати !
ОСБб Показати IP 14 Жовтня 2016 11:30
От що таке континіум і його котельня і така там команда..банда править .було б як Луцьктепло то і люди мали б тепло.Слава Украіні
Тетяна. Показати IP 14 Жовтня 2016 11:31
На Кравчука 32 взагалі опалення не включали! Маленькі діти замерзають в тій панелі!!!
ЛУЧАНИН Показати IP 14 Жовтня 2016 11:41
Романюк хай віддасть котельню Луцьктеплу і буде все в шоколаді а то вміють тільки красти.
Світлана. Показати IP 14 Жовтня 2016 11:41
Соборності 26 пів підїзду опалюється а пів ні..... 4 дні дзвонимо на мжк і нічого...... туп*голові к*зли.
дідо Показати IP 14 Жовтня 2016 11:57
У місті 30 мільйонів заборгованість. взагалі всьому місту потрібно виключти опалення,поки не розрахується.
Крук Показати IP 14 Жовтня 2016 12:06
Лесі Українки 67 тепла ще не було
лучанка Показати IP 14 Жовтня 2016 12:08
Тепло виключили ще вчора в обід, а люди вже рекомендований аванс за тепло платять в платіжках. Як вже ті злодії-олігархи дістали.
+25 С Показати IP 14 Жовтня 2016 12:35
Ще не змерзла україна...Тримаймося! Ще тільки жовтень...
лучанка Показати IP 14 Жовтня 2016 15:33
Три дні телефоную до МЖК та аварійну службу - опалення відсутнє!!!! До міськради - недодзвонитись!!! У квартирі - дубар! Хай живуть лучани, найзагартованіші жителі держави!
лучанка Показати IP 14 Жовтня 2016 15:43
Та да, аванс за неіснуюче тепло- то святе
Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2016 16:07
На Соборності, 20 сьогодні тільки перший день тепло включили. Може ми в чорному списку мера??? Ми ж так йому " надоїли з тим будівництвом".
Тепловик Показати IP 14 Жовтня 2016 16:34
Це рекомендований аванс,можете не платити(читайте договір,який ви підписали).Холоду ще не було,потрібно економити,теплоносій зменшити,тиск також,бо попереду зима.А "субсидіянтам" давай багато тепла і відразу,так не буває.Бо грошики,вірніше бумажки ідуть кудись і в нікуди в кращих традиція СССР.
Лучанці,соборності,2 Показати IP 14 Жовтня 2016 16:39
Вам Була котельню на даху змонтує,чи окрему "відгрохає".Він же цю локшину вам вішав.І загальний лічильник (газовий) він вам порекомендував присобачити.Тож тіштесь...
марта Показати IP 14 Жовтня 2016 17:23
...як ми хочемо все і зразу-так наразі не буде,ой тільки не треба мене виховувати,якби ми всі платили своєчасно і,чесно кажчи,менше давали поради-повірте,що все буде добре,буде тепло-не втрачайте тепло в собі
марта Показати IP 14 Жовтня 2016 17:25
...як ми хочемо все і зразу-так наразі не буде,ой тільки не треба мене виховувати,якби ми всі платили своєчасно і,чесно кажчи,менше давали поради-повірте,що все буде добре,буде тепло-не втрачайте тепло в собі
Юра Показати IP 15 Жовтня 2016 09:37
В мене така пропозиція: подати петицію про те, щоб в середині вересня проводити пробний пуск тепломережі (днів так на 5). Ці поломки вже за******* на****.