USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Слава Україні!» кричали у Москві. Як хорвати «підірвали» інтернет

12 Липня 2018 10:47
Після тріумфальної перемоги хорватів над англійцями в чемпіонаті світу з футболу - 2018, хорватські вболівальники в Москві на стадіоні «Лужники» вигукували «Слава Україні!». Це відео швидко розлетілося мережею на набирає сотні тисяч переглядів.

На відео також написано хорватською: "Хорватія додати Україна дорівнює браття".

Така проукраїнська позиція дуже обурила росіян, які в мережі почали обзивати переможці «фашистами» та іншими непристойностями, однак українці таку позицію радо сприйняли та почали писати під відео "Слава Хорватії!" і відгуки подяки, навіть складають віршики: «Від Луганська до Карпат в кожному домі є хорват!».

Зауважимо, що хорвати вперше вийшли у фінал чемпіонату світу, ця подія для них - історична. Наступний поєдинок за чемпіонство буде з французами.


Нагадаємо, раніш через підтримку хорватами України виник інцидент: після їхньої перемоги над росіянами 7 липня, двоє хорватських футболістів екс-гравців київського «Динамо» передали вітання українцям, прокричавши «Слава Україні!». Вони, мовляв, присвятили свою перемогу «Динамо» і Україні.

За це міжнародна федерація футболу винесла попередження для Домагой Віді та Огнена Вукоєвича. А вже 10 липня Вукоєвича звільнили з делегації збірної Хорватії.

Тоді Президент Федерації футболу України Андрій Павелко пообіцяв заплатити Міжнародній федерації футболу штарф замість хорвата Огнена Вукоєвича за підтрмику України.

Також після цього українці влаштували флешмоб на підтримку футболістів в Facebook: на сторінці FIFA писали «Слава Украине!» та понижали рейтинг сторінки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Ага Показати IP 12 Липня 2018 11:00
Віда вже встиг полизати д..пу раші , он читайте і не носіться з ним, як героєм "Я сделал ошибку: Вида извинился за свой поступок в эфире российского канала iSport.ua, Сегодня, 06:25 Я сделал ошибку: Вида извинился за свой поступок в эфире российского канала Экс-игрока Динамо Домагою Виду освистывали весь матч с Англией. Защитник сборной Хорватии Домагой Вида в эфире российского канала извинился за свое видео со "Слава Украине", из-за которого его освистывали с трибун в полуфинале ЧМ-2018. "Когда я говорил слова на камеру, делал это с горячей головой. Не хотел никаких провокаций, не хотел никого обидеть. Меня неправильно поняли. Не смутило ли то, что кто-то свистел на трибунах? Нет, я сделал ошибку. Хочу еще раз извиниться перед русскими людьми. Извините, это жизнь, надо учиться на ошибках", – сказал Вида."
скептик до Ага Показати IP 12 Липня 2018 11:14
просто серед гоблінів важко щось говорити те, що їм не подобається
Та до Ага Показати IP 12 Липня 2018 11:54
мінусуйте скільки влізе, але він таки це сказав, що після всього виглядає абсолютно не красиво по відношенню до України. Не фіг ховати голови в пісок, як страуси, аби не бачити того, що неприємно, мовляв "ну й що тут такого". А йому пістолет до скроні не приставили, що в нього "бідненького" вибору не було, окрім як морозити таку х...ню, так що ніякі виправдання тут не суттєві. К..рва продажна ваш Віда, або тупий, як двері.
УГУ до Ага Показати IP 12 Липня 2018 13:26
Ви всім російським новинам вірите? Там перекладають як хоч . Ти ж не шариш шо він переклпадає. Чі правду чі він н*ху того журналіста послав чі взяли відео і наклали слова
Ага до УГУ Показати IP 12 Липня 2018 14:17
якщо ти шариш, то знайди в оригіналі, переклади і просвіти тут всіх, а не домисли "а може він такого не казав" "а може не так переклали" "а може його під тортурами заставили" Казав, ще й як, і цим самим клав на всіх місцевих захоплених його героїзмом, бо йому так вигідно і безпечно.
Гера Показати IP 12 Липня 2018 11:02
У нас настала точка невозврата,дедов своих спросите о войне, не слава Украине нет ребята,позор моей взбесившеся стране.
123 до Гера Показати IP 12 Липня 2018 11:34
точка невозврата стала тогда, когда к власти пришли красние терористи и замутили репрессии и вторую мировую войну
Гера до 123 Показати IP 12 Липня 2018 12:27
Нацизма в Украине точно нет?????????????????
saa до Гера Показати IP 12 Липня 2018 13:20
"фашизм не пройдет" - кричали русские нацики и расширяли ворота в кремле для въезда путина...
Миколай до Гера Показати IP 15 Липня 2018 09:02
Гера для того аби писати про нацизм спочатку поцікався в енциклопедії що це таке? Не будь лохом, не повторюй побрехеньки за політичними пройдисвітами!
Вася Показати IP 12 Липня 2018 11:08
Не зависимо от того что крикнул Вида, хорваты обыграли англичан по делу. Они реально играли лучше.. Только я не пойму, какое отношение украинцы имеют к футболу ? В лучшем случае керлинг со швабрами в польском сортире и то всё прос...ут.
Анонім до Вася Показати IP 12 Липня 2018 11:18
Як ти все чітко знаєш!!! Напевно прибираєш там. Так?!! Васильку!!!
скептик до Вася Показати IP 12 Липня 2018 11:19
українські футболісти грають у відомих командах світу , а рашитські тільки допінг приймають
777 до скептик Показати IP 12 Липня 2018 11:46
А на чемпионат не поехали из патриотизма и любови к неньке?
Житель Показати IP 12 Липня 2018 11:20
Може бути тільки Слава Богу, а в усіх країнах викрикують Хай живе ......
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 11:31
Домагой. Його звати Домагой Віда. Редактори - двійочники
Кума Показати IP 12 Липня 2018 11:38
Василько, ти де тут взявся??? Ану брись ....
Проти Показати IP 12 Липня 2018 11:51
Яка слава? Позор такій країні, а ще більший - владі. І взагалі, футбол і естрада мають бути позаполітикою.
123 до Проти Показати IP 12 Липня 2018 12:07
скажи путіну і його стаду
Проти до 123 Показати IP 12 Липня 2018 12:27
Я Путлера не виправдовую. Війна - це самий край, цивілізовані люди мають вміти домовлятися. А так маємо те, що маємо. Захотіли в Європу - ось вам і результат.
здравомислячий до Проти Показати IP 12 Липня 2018 13:27
До чого тут захотіли в Європу???Україна вже є у Європі-тому що знаходиться в самому центрі Європи!
Проти до здравомислячий Показати IP 12 Липня 2018 13:46
Териториально може й так. Але жити як в Європі нам точно не світить.
О до Проти Показати IP 12 Липня 2018 12:07
да, всі поза політикою, окім хлопців яких вбивають і калічать на передовій, а всі решта "прості люди", "позаполітикою" в парашу в найми "бо ж тра сім"ю кормити" і "вообще наша хата з краю"((
Миколай до Проти Показати IP 15 Липня 2018 09:19
Людина яка живе у будь якій країні не може існувати поза політики, це лише звіри і птахи поза політики. Коли ворог хазяйнує у твоєму будинку то що, нормально що твої діти будуть співати у ворога, чи грати у футбол? Ганьба таким дітям! Не було б в Україні голодоморів і репресій якби не були таких хатоскраїв як ти що пишешся "Проти". За участю таких і робляться злочини у світі.
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 12:14
спроба перекроїти політичну карту завжди породжує війну і смерті, думалось, що ми досягли після 2 світових воєн такого розвитку суспільства, коли держава, яка робить такі дії повинна зустрітися з жорсткою позицією і протидією збоку інших країн, в реальності виявилось зовсім по-іншому. Теперішнім світовим елітам,як і колишнім, людські страждання, смерті, каліцтва зовсім байдужі. Усім світом править вигода.
Миколай до Анонім Показати IP 15 Липня 2018 09:50
А чому у деяких країнах війни майже ніколи не було? Війну можно попередити якщо народ має РОЗУМ. Чому країни балтії не мають сьогодні війну? Чому багато років на своїй землі немають війни країни Скандінавії? Війна це наслідки нерозумних дій народу. Невже було не видно ворожих дій московії по відношенню до усіх сусідів??? Хіба кримське "питання" постало лише у 2014 році? Хто заважав українцям створити СИЛЬНУ армію, або вступити в НАТО? ДУРЬ заважала! Чому обирали у владу масово тих хто здавав національні інтереси (розвалювали армію, проводили агітацію проти вступу до НАТО). І сьогодні у владі, завдяки обраними людьми, присутні ті, хто готовий торгувати благополуччам ціх самих "людей" і територією держави. Так що війна є наслідком дій народа а не дій тих самих еліт. Коли не вистача розуму у народу шукають винних на стороні.
Юзік Показати IP 12 Липня 2018 12:36
Радуюсь тому, что никогда не болел за хорватов, потому что они всегда были предателями нашего славянского мира.
Руский до Юзік Показати IP 12 Липня 2018 13:56
Нету славянского мира, есть Киевская Русь и окраина Руси - Маломосковия.
Анонім до Юзік Показати IP 12 Липня 2018 14:55
'русский мир' попустили, на арену вийшов 'словянский мир', що далі ?
ПУП Показати IP 12 Липня 2018 15:55
Це фейкове відео, нічого там не кричали
аа до ПУП Показати IP 13 Липня 2018 08:56
Лінь читати шо в каментах писали, но відео дійсно фейкове) На відео наклали звукову дорожку з іншого відео. Вже знайдено докази) Хорватам пофіг)))