USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

У Луцьку через забіг Миколаїв частково перекриють рух. Де саме

3 Грудня 2023 08:41
У Луцьку в неділю, 3 грудня, з 11 до 15 години відбудеться спортивно-благодійний захід «Миколайчики, біжіть». У зв’язку з цим на кількох вулицях тимчасово зупинять рух.

Про це інформує міськрада.

Забіг відбудеться за маршрутом: права частина проспекту Соборності від ТРЦ «Порт Сіті» до перехрестя з проспектом Молоді.

На зазначеній ділянці дороги з 11.30 до 14.30 буде тимчасово зупинено рух транспорту.

Читати ще: 700 Миколаїв бігали Луцьком заради допомоги дітям. Фоторепортаж
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Маннергейм Показати IP 27 Листопада 2023 16:11
А таки багато ше в нас кого оминула війна та ато
Quo vadis ? Показати IP 27 Листопада 2023 16:58
А звідки взялась отака традиція бігати Миколаям ? В історії і традиціях такого ніколи не бачили і не було ! Він за кимось біжить, чи когось доганяє ? Чого дітям в голови вкладаєте якісь непояснимі заморочки, придумані в чиновницьких кабінетах ? Виростає молоде покоління з бігаючими по проспектах Миколаями і велопробігах у вишиванках !
Анонім до Quo vadis ? Показати IP 27 Листопада 2023 21:39
Хіпстери-с
Представник ТЦКСП Показати IP 27 Листопада 2023 17:16
З проспекту Молоді вже досить недалеко добігати до одного цікавого закладу, де забезпечать регулярні пробіжки ;)
парковий бігун Показати IP 27 Листопада 2023 18:21
Тоді треба влаштувати пробіги чоловіків з іншими іменами. Чи не так? А то буде виглядати як "дискримінація". Наприклад, забіг Йосипів,Трохимів, Климів, Пантелеймонів, Едіків і т.п. Щоб не було кривди. І так будемо бігати, щодень, якщо не кілька разів на день.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 27 Листопада 2023 19:39
Щось ранувато Миколаї бігати стали
Роман Показати IP 3 Грудня 2023 13:15
В когось є в голові мозок, що влаштовувати масові збори людей під час війни та ракетних ударів!!!!
Макс Показати IP 3 Грудня 2023 13:40
Є ж стадіон,біжіть хоть добу
Ромашка Показати IP 3 Грудня 2023 14:47
Хтось може підказати організаторам, що у воєнний стан заборонено масові зібрання?