USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку маркуватимуть російські товари

11 Серпня 2014 18:52
Відтепер у торговельних закладах Луцька товари російського походження матимуть відповідне маркування.

Міський голова Микола Романюк підписав розпорядження «Про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника». Відповідно до нього, суб’єктам господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність на території Луцька, рекомендовано вжити заходів для спеціального інформування споживачів про товари російського походження шляхом запровадження помітного маркування товарів позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та/або зазначенням цієї інформації на цінниках, а також розміщення таких товарів на окремих полицях.

«Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації», – зазначено у документі.

Управлінню розвитку підприємництва та реклами міської ради доручили проводити моніторинг об’єктів торгівлі на предмет виконання вимог цього розпорядження, а комунальному підприємству «Луцькреклама» – виготовити та розмістити соціальну рекламу щодо підтримки українського виробника з метою зростання попиту на вітчизняні товари.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 93
Заря Показати IP 11 Серпня 2014 18:54
коли дивлюсь на це все неподобство - мені так і хочеться купити цей товар
Анонім до Заря Показати IP 11 Серпня 2014 18:57
Диви не втравись матрешка
Русский до Заря Показати IP 11 Серпня 2014 19:01
Значит ты настоящий хохол, а не украинец, как большинство твоих сограждан. Стыдоба!
Ленын до Заря Показати IP 11 Серпня 2014 19:10
коментар було видалено
Бібіп до Ленын Показати IP 11 Серпня 2014 19:12
твій примітивний інтелект більше ніщо не здатен розумніше запропонувати?
анонімус Показати IP 11 Серпня 2014 19:00
вже давно є помітки
Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2014 19:17
поставте російский прапорець на газовій трубі в хаті і закрутить вентиль
485 до Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2014 19:39
В нас все на електриці йолупе...
Дончанин до 485 Показати IP 11 Серпня 2014 20:53
Которая вырабатывается либо российским газом либо российскими твелами.
304 до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2014 01:47
а также выдовать "бiйцям АТО"вместо калаша шаблю..
баба параска до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2014 07:57
Ти собі той аквафрешний прапорець у дупу засунь і прокрути пару раз може газ і піде
лев Показати IP 11 Серпня 2014 19:18
тепер буду геть усе російське купувати. маркуйте, хлопці!
485 до лев Показати IP 11 Серпня 2014 19:34
на щастя таких клоунів, як ти дуже мало) купуй на здоровя...)
Андрей Воронов до 485 Показати IP 11 Серпня 2014 20:13
ти помиляєшся
босяк до Андрей Воронов Показати IP 12 Серпня 2014 05:28
ти йолопе можешь прямо в касабіі все це купляти-чемодан -вокзал парашка зустріну і взнаю хто ти-грохну
Андрей Воронов до босяк Показати IP 12 Серпня 2014 12:54
до зустрічі
Микола до 485 Показати IP 12 Серпня 2014 09:29
Дійсно, і це добре ))
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:24
і ще кожному москалю від народження тату на лобі! що б зразу було видно кого де і від кого треба захищати,а то мало як там далі все повернеться!
1234 Показати IP 11 Серпня 2014 19:33
коментар було видалено
Анонім до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 19:36
Насмішив якісніші.Чому ж тоді малолетні кацапські вибризки російським пивом травляться)))))
7513 до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:37
чого ти так погано про своїх дітей відвиваєшся?
Анонім до 7513 Показати IP 11 Серпня 2014 19:39
Були би в мене діти кацапами втопив би в кастрюлі)))))
Психіатр до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:41
синдром навязливих станів і параноя - на лице
Олег до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:43
В кацапів діти з пелюшок вже алкоголіками виглядають, гени не виправиш
бонд до Олег Показати IP 11 Серпня 2014 19:46
В тебе батько напевно росіянином був? Нацизмом попахує
Лучанин до Олег Показати IP 11 Серпня 2014 19:48
Це дійсно так .До мене свинородичі з Норільська приїжали.Так пацан 12 років схожий на запухшого 50літнього бомжика.Оце Бог ріднею наказав
ююю до Лучанин Показати IP 11 Серпня 2014 19:49
гени то така штука - дивись, щоб у твоїх дітях не прокинулися
Анонім до ююю Показати IP 11 Серпня 2014 19:53
Не дай Боже в сімї кацапа))))
485 до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 19:38
А росіяни укр. товари не купують навпаки, навіть ввозити не дозволяють. І чому ми маємо замерзнути? Для потреб населення вистачає власного газу, то хай олігархи кономити починають...
до 485 до 485 Показати IP 11 Серпня 2014 19:56
А то ти їм і скажи про це. Почни з Парашенка, а тоді до Бені Коломойського. Якщо дадуть дожити, звичайно.
Мєндєлєєв Показати IP 11 Серпня 2014 19:34
І не забудьтеся відмовитися від ісконно руского продукту - ГОРІЛКИ! Чи тут ви не настільки принципові!
485 до Мєндєлєєв Показати IP 11 Серпня 2014 19:37
А росіяни укр. товари не купують навпаки, навіть ввозити не дозволяють. І чому ми маємо замерзнути? Для потреб населення вистачає власного газу, то хай олігархи кономити починають...
ЦЦЦЦ до Мєндєлєєв Показати IP 11 Серпня 2014 19:38
Горілка український продукт, а паленка, водяра, бормотуха- напій росіян.Не ображайтеся
нарколог до ЦЦЦЦ Показати IP 11 Серпня 2014 19:39
видно, ти у цьому питанні - знавець. Тільки це не комплімент
ЦЦЦЦЦЦ до нарколог Показати IP 11 Серпня 2014 19:41
Від російської бібізяни компліментів не потрібно))))
нарколог до ЦЦЦЦЦЦ Показати IP 11 Серпня 2014 19:42
поклади дзеркало, йолупе)
ЦЦЦЦЦЦЦ до нарколог Показати IP 11 Серпня 2014 19:45
Покладу якщо поцілуєш в дупу мене православний исконно русский человек
б=б=б= до ЦЦЦЦЦЦЦ Показати IP 11 Серпня 2014 19:47
про свої сексуальні фантазії розкажи своїй дівчині (хоча, сумніваюся, що вона є)
ЦЦЦЦЦЦЦЦ до б=б=б= Показати IP 11 Серпня 2014 19:51
коментар було видалено
Красуня до ЦЦЦЦЦЦЦЦ Показати IP 11 Серпня 2014 19:55
Ой-ой-ой, тобі ж написали - розкажи своїй дівчині про інтимні фантазії. Будь-ласка, не треба їх тут усім розповідати. Справжньому чоловіку це не личить
ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ до Красуня Показати IP 11 Серпня 2014 19:57
Справжньому русскому православному чоловіку не личить дівчинкою притворятись.А то якось не по русскі, навіть по гейропейські
Красуня до ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ Показати IP 11 Серпня 2014 20:00
А з чого ти взяв, що я чоловік? Я гарна молода дівчина-росіянка
Емануил Кононович до Красуня Показати IP 11 Серпня 2014 20:03
Точно не Саша чи Міша Кононович ти дівчинко?
Анонім до б=б=б= Показати IP 11 Серпня 2014 19:55
коментар було видалено
Красуня до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:59
На твому напевно ніхто грати не хоче - ось і бісишся ахаххх
1234 до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 20:01
коментар було видалено
Анонім до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:04
коментар було видалено
українець до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 20:04
українки це також практикують
Емануїл Кононович до українець Показати IP 11 Серпня 2014 20:07
А білоруски як .....суть,особливо старші, аж очі вилазять
Вашкодар до Емануїл Кононович Показати IP 11 Серпня 2014 20:13
коментар було видалено
баба параска до Мєндєлєєв Показати IP 11 Серпня 2014 21:25
Не путай уй з пальцем- у кацорилих 'водка', а скорше брага,скломий, одеколон, лосьон, бояришнік тощо. Це у нас ГОРІЛКА...
да-да до баба параска Показати IP 11 Серпня 2014 21:38
про твої алкогольні уподобання все зрозуміло
баба параска до да-да Показати IP 12 Серпня 2014 08:01
Це в твого батька були такі уподобання раз народив такого
Психіатр до баба параска Показати IP 12 Серпня 2014 15:39
З синдромом навязливих станів і делірієм - звертайся, зроблю знижку
баба параска до Психіатр Показати IP 12 Серпня 2014 16:50
Тобы Бог на розум вже знижку дав, так що радуйся
Анонім до Мєндєлєєв Показати IP 11 Серпня 2014 22:34
Дурень ти, а не мєндєлєєв. Горілка - український продукт
Красуня Показати IP 11 Серпня 2014 19:57
Читаю - і жахаюся. Чоловіки - припиніть! Про такі речі адекватний нормальний чоловік розповідати не буде! Займіться справою, киньте усю свою злобну енергію - на щось корисне. Не ведіть тут перепалку, чесне слово
Андрей Воронов до Красуня Показати IP 11 Серпня 2014 20:16
та їм більше немає чим зайнятися, інтелектуальний рівень, так сказати
Красуня до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 20:24
Як їм нема чим зайнятися - хай свій патріотизм не на словах доказують, а на ділі. На Схід - добровольцем. А то тільки язиком чешуть!
Дончанин до Красуня Показати IP 11 Серпня 2014 20:35
"киньте усю свою злобну енергію - на щось корисне" - это и теоретически невозможно. Просто при помощи злобной энергии невозможно сделать что либо полезное. Ибо она всегда порождает разрушение.
1234 Показати IP 11 Серпня 2014 19:59
Гей адміне, не треба видаляти коменти. Особливо викладені в чіткому літературному стилі, але які тобі не подобаються.
1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:06
А до відома присутніх повідомляю, що Адмін видалив комент, де не було ні слова нецензурщини і політики, лише зазначено, що необхідно відмовитись назло москалям від газу і купляти втричя дорожчий америкосовський, який красти не дадуть. Свободи слова вже немає.
Кобзон до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:08
Правильно у свиней не може бути свободи слова.І взагалі по вас біженцям буцегарня плаче
Лектор до Кобзон Показати IP 11 Серпня 2014 20:10
Особливо у русских свиней
Лікар Показати IP 11 Серпня 2014 20:07
Чоловіки, які часто звертаються до андролога-уролога, частіше ображати представників інших націй!
Ольга до Лікар Показати IP 11 Серпня 2014 20:09
Путін мабуть від андролога і не вилазить))))
Інспектор Петренко до Ольга Показати IP 11 Серпня 2014 20:11
а розумне щось написати - слабо?
Ольга до Інспектор Петренко Показати IP 11 Серпня 2014 20:12
Ви дурень молодий чоловіче
баба параска до Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 08:03
інспектор петренко це діагноз
Інспектор Петренко до баба параска Показати IP 12 Серпня 2014 15:42
на розумний комент не сподіваюсь, твій примітивізм - аж зашкалює
баба параска до Інспектор Петренко Показати IP 12 Серпня 2014 17:46
Примітивізм це бути інспектором петренко
1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:13
коментар було видалено
Анонім до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:16
Тут я з Вами погоджуюсь.Кажуть що він з Медведдевим голубими хлопцями були
1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:22
Адмін, а може хватить видаляти коменти, які тобі не подобаються ? з Матюкакми і нецензурщиною чому не видаляєш? До відома всх присутьніх, видалено комент, де Путіна названо нетрадиціоналом. Адмін - москаль, заступається за своїх.
Петя до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:25
А ти не розпалюй національну ворожнечу - і ніхто видаляти нічого не буду
1234 до Петя Показати IP 11 Серпня 2014 20:38
Опа, а мені щось здавалось, що я потрапив на форум своїх, де тільки й паплюжать москалів і розказують, які вони дебіли в Норільську і впиті власним пивом... А, пардон, зрозумів. Вибачте, не зразу дійшло, що не можна те ж саме говорити про америкосів і поляків, бо це не демократично. Звиняйте, паночки, вибачте бідному волинському селюкові.
Роман до 1234 Показати IP 11 Серпня 2014 20:40
Всі ж коменти не можуть видалити. Твій потрапив у список банених. Таке життя
1234 до Роман Показати IP 11 Серпня 2014 20:48
Та згоден. В цьому нещасному світі справедливості немає і не буде. Закон про боротьбу з корупцією та й інші діють лише проти нещасних сільських голів та службовців найнижчого рангу. А новий Президент чи Коломойський, хоч і державні службовці найвищих категорій, за суміщення діяльності з державною службою ну ніяк не хочуть відповідати. Цезарю - все, свиням - стійло. Ви збирайте по копійці на АТО, а мільярдери по 19 тисяч броники продають. Не кажучи про мільярд, який у тоїж нещасної Неньки вкрали, хом по по десятку мільйонів скинулись, Простіше чесати по вухах, які москалі погані, як їх погано при Путіну, бо не дозволяють підарам одружуватись.
штрих-код Показати IP 11 Серпня 2014 21:46
А Романюк вже все в місті переробив, що - залишилось лише таке підписувати?! Стидоба!!! Ну куплю я те що мені подобається і не дівлючись на маркування і що - не продадуть, зарештують...?! Помаркуйте американське, щоб краще продавалось!:)))
штрих-коду Показати IP 11 Серпня 2014 22:06
До чого тут Романюк? Йому сказали і він зробив.
Анонім до штрих-коду Показати IP 11 Серпня 2014 22:11
Треба йому сказати, щоб раком став. Нехай освоює нові демократичні цінності.
Коля Показати IP 11 Серпня 2014 22:16
а в підмосков'і українське пиво яке виробляеться російскими заводами і досі продаєтся в магазинах (чернігевське, приватна броварня). також є на полках липецький рошен. а в білорусі наприклад в деяких магазинах давно прапорцями маркирують товар, людина сама приймає рішення чіє купувати
Дончанин Показати IP 11 Серпня 2014 22:40
1)Россия реально готовит гуманитарный конвой: https://www.youtube.com/watch?v=X72AmOyFN-M Обратите внимание на слово "конвой" 2)Сегодня наш премьер - министр заявил, что операция зачистки от сил АТО начнется через два - три дня. Из того, что я слышу собственными ушами, а находясь на балконе могу определить и направления, - он явным образом оказался "соврамши".
Микола Показати IP 12 Серпня 2014 09:30
Активно тролі проплачені взялися за цю тему, бояться ватніки ))
У-ух! Показати IP 12 Серпня 2014 10:12
Російські товари треба не тільки маркувати та ставити на окремі полички але ще й продавати вдвічи дешевше щоб росіяни менше грошей заробляли...
vova Показати IP 12 Серпня 2014 10:49
Почую російську мову - буду бити як гаманів, сволота московська
гість Показати IP 12 Серпня 2014 11:31
Боже, які страсті. А не простіше просто не імпортувати гімно-товари з вельминешановної расєйської п...ції?
Юхим Показати IP 12 Серпня 2014 11:33
До кацапцьких тролей - їжте вашу продукцію, їжте, звикайте, бо скоро тільки її на полицях і бачитимете, а потім і вона зникне, бо в кожному вашому паршивому роті по декілька десятків зубів, то на всіх не вистачить.
Дід Панас до Юхим Показати IP 12 Серпня 2014 12:16
ви не зможете купити їх зовсім
сірий вовк Показати IP 13 Серпня 2014 08:43
Прочитав коменти і жахнувся - яка ж ми все-таки ница і підла нація. Нічого, крім обгадити і обізвати ближнього не можемо (чи не хочемо). Мат, приниження, погрози на кожному кроці. Обплювати, обізвати, нахамити навіть незнайомим людям, які мають дещо різні думки - ми тут перші. Про яку Європу може йти мова, нам місце на задвірках Європи у резервації, доки не поміняються мізки у багатьх таких, які строчать тут коментарі.
У-ух! до сірий вовк Показати IP 19 Серпня 2014 10:51
Так,Вовче,одні свині в лісі...треба наводити порядок...