USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Все сказане мною – правда», – Олег Твердохліб про інтерв’ю та Лапіна. Відео

7 Квітня 2017 15:13
Ветеран АТО, доброволець батальйону «Айдар» Олег Твердохліб (позивний «Сармат») спростував чутки про те, що, буцімто, інтерв’ю за його участі – вигадка. Чоловік каже, що попри важку хворобу, він чудово пам’ятає події війни: бої, втрати побратимів, а також ганебні військові злочини, мародерство та «військовий туризм» народного депутата від Луцька Ігоря Лапіна.

Нещодавно на сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини з’явилось інтерв’ю «Сармата», в якому воїн «Айдару» розповідає про свій бойовий шлях, запеклі бої та смерті побратимів, які він пережив.

Серед іншого, пригадує і військовий злочин айдарівця Ігоря Лапіна, в результаті якого полягло тринадцять кращих воїнів. А також про мародерство майбутнього нардепа, містичну загибель Сергія Троцюка, який, вочевидь, знав про Лапіна набагато більше, ніж мав би, і не мовчав про це.

Шокуюча правда, що розвінчує образ Лапіна-вояки, який для нього старанно ліпили перед виборами 2014 року, не пройшла поза увагою його помічників – ті в соцмережах почали поширювати плітки про те, що Олег Твердохліб, буцімто, через хворобу не може говорити, тому не міг дати інтерв’ю виданню.


А видання «Волинське агентство розслідувань», на яке, відповідно до карти медіавласності, впливає нардеп Лапін, опублікувало допис айдарівця Андрія Омельчука, в якому той розповідає, що він разом з Ігорем Лапіним та іншими побратимами прийшли провідати «Сармата».
В ньому ж Омельчук заявляє, що, буцімто, Олег Твердохліб не давав ніяких інтерв’ю, а інформацію, яка з’являється в соцмережах про «Айдар» та Лапіна зокрема назвав «ударом в спину» (вочевидь, йдеться про серію дописів айдарівця Ігоря Рицка на псевдо «Алмаз», який розповів про бандитські схеми заробітку Лапіна до депутатства, а також раніше невідомі факти з його біографії).

ЧИТАТИ ЩЕ: «НАРДЕП ЧИ САМОЗВАНЕЦЬ «ЛАПА-РЄШАЛА», – ВЕТЕРАН «АЙДАРУ» ПРО ЛАПІНА

ЧИТАТИ ЩЕ: «НАРДЕП ЧИ САМОЗВАНЕЦЬ», - ВЕТЕРАН «АЙДАРУ» ПРО ЛАПІНА. ЧАСТИНА ІІ

ЧИТАТИ ЩЕ: «ГЕРОЙ-ДЕПУТАТ» ЧИ ВСЕ Ж ТАКИ САМОЗВАНЕЦЬ ІГОР ЛАПІН? ЧАСТИНА ІІІ

Проте, аби спростувати чутки, Олег Твердохліб записав разом з автором інтерв’ю Петром Сосницьким відеозвернення, в якому підтвердив, що все, що написане в інтерв’ю – правда.

«Шановні побратими! Хвороба роз’їдає в мене внутрішні органи, а не мозок! Не сподівайтесь, що в мене слабоумство – мізки в мене працюють добре. Я підтверджую, що дійсно казав вищезгадане. Якщо хтось з цим не погоджується – Бог йому суддя. Хай пригадають ті події…», – каже Сармат.



Також Олег Твердохліб каже, що він не пустив в будинок Ігоря Лапіна, Андрія Омельчука та Юрія Бубенчикова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
123 Показати IP 7 Квітня 2017 16:20
"4 тижні не розмовляє" - але це не стало перепоною журналістам ВН взяти інтерв'ю тиждень тому...)
123 Показати IP 7 Квітня 2017 16:33
Оце нежданчик для Лапіна.Чи ВАР напише,що фотошоп! ;)
Айдар Показати IP 7 Квітня 2017 17:24
Я так зрозумів вони на розбірки до Твердохліба їздили? Так от, не рекомендую, Олегові вірить кожен поважаючий себе айдарівець
Волинянин до Айдар Показати IP 7 Квітня 2017 18:23
Йому вірять не тільки Айдарівці, йому вірять всі хто знає Олега, всі його побратими
Анонім до Айдар Показати IP 7 Квітня 2017 19:50
Вірити одне,а от пресануть жінку...
Тарас до Анонім Показати IP 7 Квітня 2017 22:24
А жінка тут до чого? Ви думаєте справжні айдарівці це дозволять?
ВАРУ Показати IP 7 Квітня 2017 17:25
Оце так, як ви могли таке писати, не можу знайти слів як Вас назвати
АТовці Показати IP 7 Квітня 2017 17:26
Олег тримайся, ми з тобою івіримо кожному твоєму слову...
Знаючий Показати IP 7 Квітня 2017 17:28
Ну то що ще хтось вірить Лапіну, він не гребує нічим заради власної вигоди аби тільки шкуру свою врятувати
до Твердохліба Показати IP 7 Квітня 2017 17:28
Тримайся Олег, ми з тобою, ми тобі віримо
Сосницькому Показати IP 7 Квітня 2017 17:30
Подавай в суд на пролапінське видання за наклеп і ти виграєш, а громада підтримає
Фіма до Сосницькому Показати IP 7 Квітня 2017 20:23
А от мені цікаво під ким ВН лежить......мо скажете....
Таля до Фіма Показати IP 7 Квітня 2017 22:26
Волинські новини опублікували те, на що ненаважився жоден сайт
Оксана. Показати IP 7 Квітня 2017 17:32
Бачу на фото поряд з Лапіним порядних хлопців з Айдару, Корейця і інших. не вірю що вони підписались на цю брудну провокацію, їх використали в темну
Сотнику Показати IP 7 Квітня 2017 17:49
Де ти? Що тепер скажеш, води в рот набрав. Буде тобі суд, якщо не людський то Божий, бо ти посмів спекулювати на цьому
Лариса Показати IP 7 Квітня 2017 17:57
Я з самого початку знала що це правда, бо дуже вже все було детально описано,де лапінські собаки, чому не гавкають
Окуліст Показати IP 7 Квітня 2017 18:03
Запамятайте всіх, хто на фото поряд з Лапіним, громада повинна знати своїх "героїв". А тим в кого ще залишилась краплина гідності слід вибачитись перед Олегом Твердохлібом
Анонім до Окуліст Показати IP 7 Квітня 2017 19:55
А назвати їх,мало знов в депутати попруть,в іх сімох
Мати Показати IP 7 Квітня 2017 18:29
Тримайся хлопче,видужуй.А цей піарщик перед Богом і тими погиблими дітьми відповість.
скополамін до Мати Показати IP 7 Квітня 2017 20:44
Цей "піарщик", має залізні яй...я. Кинув виклик доволі небезпечній організації, на чолі з лапіним. багато кому зняв рожеві окуляри і доніс людям правду.Більше б таких реальних матеріалів, перестали б ми дивитися у криві дзеркала
Мати до скополамін Показати IP 7 Квітня 2017 21:13
Служи,далі своєму брудному Лапіну.
скополамін до Мати Показати IP 7 Квітня 2017 23:24
ми не зрозуміли один одного .ескьюзмі. ядумав піарщик це ви про журналіста
Скополамін до Мати Показати IP 7 Квітня 2017 23:39
А в реале из—за малой оперативки мог бы и спину шмальнуть.
Воїн Показати IP 7 Квітня 2017 19:26
А хто б сумнівався в істинності слів Твердохліба, а щод Лапіна то сором нам, лучанам, які його вибрали
Анонім до Воїн Показати IP 7 Квітня 2017 21:17
Більш не буде,хто здоровий,той має страх за себе і близьких,.Олег не один.були воіни шо хотіли розказати, але така жисть що їх находили в петлях
Вітя К Показати IP 7 Квітня 2017 19:46
а що тут робить голова Молодих регіонів? Став патріотом великим?
Олег до Вітя К Показати IP 7 Квітня 2017 20:03
Яка різниця ким він був, інтервю то чесно написав
Юля до Олег Показати IP 7 Квітня 2017 20:28
Тільки от "регіонала" Олег впустив в хату і посадив поряд з собою, а Лапін тільки хвіртку поцілував
До Віті до Вітя К Показати IP 7 Квітня 2017 20:25
Не важливо ким він був, важливо хто він зараз. Правду ж написав, і чому саме він такий поганий регіонал опинився поряд з Олегом?
Спілка воїнів АТО Во Показати IP 7 Квітня 2017 19:46
Олег завжди каже правду, не сумнівайтеся
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2017 21:13
Вам що не чутно з відео- Твердохліб нічого конкретно не сказав. Таке враження що це вирізано із якогось запису.....
Тарас до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2017 22:14
То мабуть ти глухий, він сказав, що давав інтервю і все це правда, не вигадка, Не думаю, що багато хто записував Олега в нього вдома в такому стані. Не молоти дурниць. Треба визнати, що лапін просто хотів нас розвести, та не вдалось
свідомий Показати IP 7 Квітня 2017 21:46
В такому стані як цей боєць зараз, йому немає сенсу щось вигадувати. Він як ніколи розуміє минущість всьго земного і відчуває що скоро стане перед лицем Господа. Лише правдивість і покаяння зараз є сенсом його життя. Повірте таких людей вже не купиш і не залякаєш.
Алексей Показати IP 7 Квітня 2017 22:22
Как ни горько это осознавать, но такова реальность: в "Айдаре" были и чисто идейные,- это майдановцы, настоящие, а не самозванцы, которые головы положили за идею, но были там, оказывается, и явные мародеры. Военная прокуратура должна дать оценку их "деяниям". А что Лапин? Разве он один был? Пусть проверят теперь на предмет мародерства и его друга, его "правую руку".
Багір до Алексей Показати IP 7 Квітня 2017 23:38
кто его правая рука ?
Анонім Показати IP 7 Квітня 2017 23:29
. Бывший командир батальона "Айдар", народный депутат Верховной рады Украины Сергей Мельничук задекларировал 38,7 миллиарда долларов.,.Ну ось взяти Старшину полічити в на заході,чи в Госпитале Бурденко,
1232 Показати IP 7 Квітня 2017 23:51
От собака москальська і потрапила в пастку.
Олександр Показати IP 8 Квітня 2017 14:10
Вірю кожному слову Олега. Одне лише запитання чому, чому лише зараз оприлюднив дану інформацію??? Впевнений якби він це зробив перед виборами Луцьк мав би іншого народного депутата. А так будемо ще довго терпіти Лапіна, який тільки те і вміє що піаритися на 112. Лапін повинен відповісти за загибель кращих Айдарівців, справжніх патріотів України.
Олександру Показати IP 8 Квітня 2017 17:39
Чого це ви так розманіжились. Терпіти. Не треба терпіти. Треба зібратись на сили. Розпочати збір підписів про відкликання цього сина юриста з ВРУ. Треба вимагати від військової прокуратури відкриття кримінального провадження. Треба довести справу до суду. Треба соплі витерти і більш не розпускати. Треба боротись, бо саме завдяки сопливості незгідних живуть лапіни та їм подібні.
IGOR Показати IP 9 Квітня 2017 12:05
А де реакція прокуратури ?
Логічно Показати IP 9 Квітня 2017 18:20
Порівняйте хатину "Сармата" з деклараціями "ВеРховних" командирів і їх хороми. Невже всім Айдарівцям так добре живеться?