USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Ягодин» заблокований, активісти палять шини. Відео

25 Листопада 2018 15:16
На пункті пропуску Ягодин – Дорогуськ 25 листопада заблокований рух транспорту, сформувалися довгі черги з автомобілів з обох сторін.

Активісти, які заблокували митницю, вимагають від влади знизити ціну на газ та компослуги.

Як повідомили очевидці Інформаційному агентству Волинські Новини, з Луцька на митниці вирушили два авто з правоохоронцями, вочевидь, для підтримання там порядку.

Натомість активісти, які зараз присутні на ПП "Ягодин", журналісту Інформаційного агентства Волинські Новини розповіли, що вони не можуть додзвонитися на жоден канал телебачення, мовляв, на митниці глушать будь-який зв'язок. За станом на 14 годину, водії з Ковеля, Любомля, Луцька, а також прилеглих сіл палять шини, та вимагають, аби їх почула влада.


Фото Сергія Рижкова:
Самі ж правоохоронці кажуть, що вони на митниці для забезпечення правопорядку, та проти людей не підуть.

Дещо раніше керівник ГО «Автомайдан Волині» Сергій Поха у своєму стрімі з ПП "Ягодин" повідомив, з польської сторони колона з автівок простяглася аж до Холма. Поха зазначає, що у водіїв, які повертаються в Україну, на митниці вимагають заставу за авто на єврономерах, сума якої, з його слів, складає від 4 до 5 тисяч євро. Натомість люди не мають з собою таких грошей, адже не знали про те, що доведеться платити заставу.

Нагадаємо, 25 листопада з 00.00 у дію вступили нові правила розмитнення авто на єврономерах. Згідно з ними, громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу або сплатити митні платежі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
опа Показати IP 25 Листопада 2018 12:38
Потрібно вимагати не ціну на компослуги знизити, а зарплати та пенсії до рівня європейських збільшити.
вася до опа Показати IP 25 Листопада 2018 14:14
Плати ПОДАТКИ і не патякай - виконкуй свої обов'яки. Чому це я маю утримувати за свої податки тебе ще й і твою бабусю
опа до вася Показати IP 25 Листопада 2018 14:58
В даному випадку, Вася-це діагноз(((
Марійка до вася Показати IP 26 Листопада 2018 09:58
Молодець, гарно сказав! Навіщо нам за його бабусю платити! Віджила своє вже... А от податки платити за НАШИХ народних депутатів - це треба, їм ще треба пожити! Умнічка!!!!!
666 до опа Показати IP 25 Листопада 2018 16:17
Цікаво, які недоумки цьому посту мінусують?
сомалюк до 666 Показати IP 25 Листопада 2018 17:10
Це мабуть ті, хто розуміє що вам до "європейських" зарплат як до Місяця рачки
Анонім до опа Показати IP 25 Листопада 2018 16:31
В нормальній країні ФРАНЦІЯ зараз таке саме робиться, і шо? Поліція стріляє по натовпу резиновими кулями і газом розганяє. Того Франція і є 5 чи 6 економіка світу, бо порядок наводять жорстко. А там де все всім можна - буде "порядок" тіпа як в нас.
сомалюк до опа Показати IP 25 Листопада 2018 17:34
Щоб в тебе була європейська зарплата, тобто щоб отримував ти її безпосередньо в Європі, для цього тобі дали безвіз.
опа до сомалюк Показати IP 25 Листопада 2018 19:22
А Україна по-твоєму не Європа?
сомалюк до опа Показати IP 25 Листопада 2018 23:07
як би то тобі пояснити. вот Канада - це Америка. і Гондурас - це теж Америка. зрозумів?
Лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 12:42
Бугагага ) Надурили систему? )
лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 12:47
А що також не пускають на укр. реєстрації, чи бляхарі все заблокували, якщо так то всі бляхі бульдозером в сторону
Stalker Показати IP 25 Листопада 2018 12:48
Це бляхофіли вам за перекриття доріг ,приємно?
123 Показати IP 25 Листопада 2018 12:54
А хто такий поха? Шестірка провладна!!!!!!!!!!! Скоро буде знов морозиво продавати.......
лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 12:55
Цей горе-президент хоче закінчити свій термін достроково,як і його папєрєднік Янукович.Це ж на скільки треба бути таким ідіотом,щоб дати команду відключити Фейсбук. "Привіти" на його адресу з вчорашнього дня напевно зашкалюють.
ігор луцький до лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 13:25
Ще одна ,,перемога"!!!
Анонім до лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 13:35
Ніяких "достроково" -поки Америка не проплатить Майданів не буде.
ха-ха-ПОХА Показати IP 25 Листопада 2018 12:59
ХА-ХА і там ПОХА! Мудрагель ПОХА нехай запита у свого брата стосовно законів. А саме про відповідальність за їх незнання. Піариться і там - але зараз не пройде. Нехай масам розповість скільки авто затарабанив на митну територію, скільки продав і скільки відповідно заробив.
Європа Показати IP 25 Листопада 2018 13:15
Україна засралася по самі вуха. Корупція, Олігархи, Прокурори.....
дідо Показати IP 25 Листопада 2018 13:24
Поліція повинна навести порядок, розігнати це автосміття.
123 Показати IP 25 Листопада 2018 13:33
Вже давно так потрібно було зробити. Вже бляхи дістали всіх!
лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 13:47
щось Радіма не чути , де пропав
Євробидло Показати IP 25 Листопада 2018 14:11
І знову через бляхоб*дло страждатимуть нормальні люди. Може хоч на бляхах перестане леваком на митниці без черги проїзджати і норм люди не будуть по 10 год в черзі стояти.
макар Показати IP 25 Листопада 2018 14:20
цим законом дупутати та презедент нам*хали себе двічі перший раз коли не прислухались до думки "протестуючих" другий раз коли прийняли законопроект який нам*хав всіх остальних громадян котрі не входять в групу "євробляхерів" ....наскільки пригадую новітню історію України то таких законів було два перший це закон імені луценка який виписувався під одну людину а другий закон про євробляхи яким дали прівілеї/знижку малій групі громадян кинувши всіх інших....
Євробидло Показати IP 25 Листопада 2018 14:40
Активісти з Ковеля і Любомля це мається на увазі контрабандисти на бляхах?
місцевий Показати IP 25 Листопада 2018 14:53
Збираємося палити шини під будинками бляхарів, збір о 18 на площі
Степан Т. Показати IP 25 Листопада 2018 15:05
Навести порядок за допомогою відповідних силових структур !!! Скільки цей хаос буде продовжуватися ??? Закон вступив в силу - дотримуйся . Незнання закону не звільняє від відповідальності. Кучка негодяїв робить погоду ... Завтра алкаші і наркомани та інші подібні почнуть качати свої права, щось перекривати і всіх шантужувати ... ЖАХ ...!!!!!!!!!!
ххх до Степан Т. Показати IP 25 Листопада 2018 15:41
а закони 16 січня вже забув..... .
не євробляха до Степан Т. Показати IP 25 Листопада 2018 15:54
а ви всі закони дотримуєтесь? наприклад їздите 50км з ременем безпеки?
Свідомий Показати IP 25 Листопада 2018 15:46
Які активісти, бізнес сігаретчики протестуют
Валєра Показати IP 25 Листопада 2018 15:48
ЛЮДИ БУДЬ ЛАСКА НЕ РОБІТЬ НОВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ - УКРАЇНА ЦЬОГО НЕ ПЕРЕЖИВЕ!!!
Alex до Валєра Показати IP 25 Листопада 2018 16:57
Та їм наплювати на країну та на всіх, головне аби в себе було добре і кармани набити!!!
Зорян Шкіряк Показати IP 25 Листопада 2018 15:57
Посмердите трохи і розійдитеся
баба яга ДО СТЕПАН Показати IP 25 Листопада 2018 16:07
НЕДУМАЇШ ПРО СЕБЕ ТО ПОДУМАЙ ПРО ДІТЕЙ ЧИ ВНУКІВ ДЯТЛИКУ ВЗАВТРА БУДЕШ САМ ЗА ПОВІТРЯ ПЛАТИТИ.
Корiнний лучанин до баба яга ДО СТЕПАН Показати IP 25 Листопада 2018 17:09
В 2014 потрiбно було думать.
Жесть Показати IP 25 Листопада 2018 16:32
"Активіст" в інстаграмі з ім'ям "Пригон Авто з Польщі та Литви" Активісти на яких ми заслуговуємо..
Дмитро Показати IP 25 Листопада 2018 16:32
Через цих бляхо-поліщуків стали такі черги, раніше всі спокійно їздили по справах, а зараз непотріб совають всі підряд. На завод скоро до мене прийдете!!!
Роман Показати IP 25 Листопада 2018 16:58
Правильно роблять що протестують, якби кожен показував своє невдоволення перед тим як піднімати ціну на газ, світло і так далі вони би задумувались . Подивіться як в Європі люди реагують на любі необгрунтовані підняття , в нас газ по 30 грн і скажуть ну так треба і всі будуть платити.
Анонім до Роман Показати IP 25 Листопада 2018 17:21
А ти подивись як там влада реагує на такі протести. Зараз можна подивитись і французькі і інші канали без проблем. Кинеш каменюку в поліцейського - сядеш, якщо зловлять. За молотова ще більше дадуть.
Укр бидло Показати IP 25 Листопада 2018 16:58
Молоці за за євро хочу євро номера не хочу Укр номера
Всім гандонам і бота Показати IP 25 Листопада 2018 17:03
люди з середньою з/п 7000 гривень вийшли на протест за майбутнє України і Вас в тому числі ган**нів диванних! Що поганого в тому щоб розмитнення було як в тій Польщі до 1000€?
Євробидло до Всім гандонам і бота Показати IP 25 Листопада 2018 18:03
Погано те, що через вас митниця стоїть, і нормальні люди додому попасти не можуть. Хочеш розмитнення доступного - або заробляй більше, або блокуй рошен і їдь в Київ на мітинг. А дороги і митницю не перекривай.
Ен Показати IP 25 Листопада 2018 17:10
Яка революція? Любомльська алкашня, полішуки-контрабандисти бояться, що знов прийдеться на Москвічах сигарети возити. Краще б ішли працювати!
Анонім до Ен Показати IP 25 Листопада 2018 17:23
Покажи де в Любомлі або в Луцьку стільки заводів щоб всім вистачило роботи і щоб на ті гроші можна було нормально сім'ю прогодувати?
проста математика до Ен Показати IP 25 Листопада 2018 17:28
5 років тому люди з середнью зарлатою 3000грн тобто 400$ вийшли протестувати за краще життя. Зараз "люди з середньою з/п 7000грн тобто 250$ знов вийшли на протест за майбутнє України". Питання: яка буде середня з/п через 5 років? 20000грн тобто 100$ ?
123 Показати IP 25 Листопада 2018 17:16
До чого ж не нудно в Україні. Кожні 5-10 років революція
Вася 2 Показати IP 25 Листопада 2018 17:41
До чого тут євробляхи? Не плутайте Устилуг з Ягодином, боти!
Максим Показати IP 25 Листопада 2018 17:42
Скільки шуму проти євроблях,а я їх підтримую.На черзі укробляхи,не за горами той час коли і з вас будуть дерти по повній. Цікаво що ви тоді заспіваєте.
Приг скок Показати IP 25 Листопада 2018 17:45
В історію це ввійде як революція шкурників.)
Естет Показати IP 25 Листопада 2018 18:41
Краще б бляхи палили а не шини.
Володя Показати IP 25 Листопада 2018 19:03
Добре що протестують,а по іншому влада людей не чуе. Евробляхи мені теж не до вподоби але нехай зроблять так щоб було легше заплатити помірні гроші за розтаможку , ніж проганяти автомобілі по різних корупційних схемах. А поліціею нехай не лякають. Нехай пригадае наша влада ,як вони клялися у вірності украінському народу,гасло Поліція з народом це вже вони забули?
Тетяна Показати IP 25 Листопада 2018 19:04
Люди де ви бачили щоб по Варшаві їздили таксі на українських номерах чи литовських,а в нас хал** накупляли бляхи і ганяють як скажені, ще й черги на митницях, вже нарешті вступив цей закон
опа до Тетяна Показати IP 25 Листопада 2018 19:24
Де ви бачили щоб при найнижчих зарплатах були найвищі податки?
Васіл Показати IP 25 Листопада 2018 19:15
Розігнати бдло
Марійка до Васіл Показати IP 26 Листопада 2018 10:01
От де справжній співвітчизник!! Видно, що бойовий дух!! Мабуть, десь тільки з АТО прийшов!! Взагалі, головою ще думаєш? Люди їдуть на тих євробляхах хоч якійсь гроші заробити, щоб їхні діти не мерзнули в домівках при таких цінах на газ! Тут реальне БИДЛО - це ТИ!!!!
Авто Показати IP 25 Листопада 2018 19:36
Платити податки обовязок! В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ чотири основні «свободи» - вільне переміщення товарів, послуг, капіталу і праці. В свою чергу, висока ступінь гармонізації та уніфікації митних процедур та практики їх використання є однією з ключових умов вступу України в ЄС. Джерелами митного права ЄС є акти первинного та вторинного права. Закон один для всіх! Конституційних прав не порушено, дискрімінація і узурпація... Але закон написали для олігархів та їх автосалонів для купівлі дорогих машин без мита. Злочин лише в тому що митні правила були змінені по різному для ua-машин, евроблях і головне для vip. Окремо для Южаніної і пенсійного фонду. Податків держава і олігархи, більше отрималиб від експлуатації громадянами тз -евроблях, пенсія в 65 і далі 70 (МВФ) нікому не потрібна середній вік життя українця не дозволяє, а от пенсія і зарплата чиновникам треба високі!
Валентин до Авто Показати IP 25 Листопада 2018 20:51
Даю гарантію, що ватники будуть мінусувати.
Воєнком Показати IP 25 Листопада 2018 20:26
Завтра підєдемо з офіцерами вам "допомогти" вирішити деякі проблеми.По кущах тільки не розбігайтесь.
Їду додому Показати IP 26 Листопада 2018 00:30
Валіть до белого дома і там протестуйте. А не закрили суки, дорогу тим людям що їдуть додому!!!!!
Ромка Показати IP 26 Листопада 2018 09:20
Пишу на "руськом" потому что нет украинского языка на компе, (нахожусь в польше) Евробляхи по своей сути обман. Автомобили в хорошем состоянии даже годов 90-х , стоят тут свыше 10-15 тысяч злотых, не намного дешевле чем на Украине. Автохлам по 700 долларов, требует больших капиталовложений как в польше так и на Украине, но на Украине будет конечно дешевле. Проблема сегодня не только в стоимости растаможки, а и в возможности регистрации автомобиля, а от этого и возростает преступность и безнаказанность на дорогах. Любая машина имеет свой VIN номер и при разумнм подходе можно в ГАИ зарегистрировать автомобиль на конкретного владельца, + не растаможенные автомобили лишить права реализации как транспортного средства, чтобы небыло контрабанды. (Продажа товара без уплаты пошлины). Брать единоразывый платёж в размере 500 евро не больше за машину и катайся себе дома на ауди или бмв, А ЭТО ЗНАЧИТ РЕМОНТИРУЙ, ЗАПРАВЛЯЙ, СТРАХУЙ...... ВОБЩЕМ ПЛАТИ НАЛОГИ В СВОЕЙ СТРАНЕ И ДАВАЙ РАБОТУ ЛЮДЯМ!!!!!!!!!!!!!
Вова Показати IP 26 Листопада 2018 11:44
Люди добрие пропустить дальнобойщикив в нас симьйи, що вы робите идьте блокуйте миста велики и меньше слухайте там якогось Поху