USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

300 підприємців не шантажуватимуть лучан: Ігор Палиця розповів, що буде на місці Центрального ринку

28 Листопада 2019 21:42
Народний депутат від Луцька Ігор Палиця заявив, що біля замку на місці Центрального ринку не буде торгових центрів та незаконних павільйонів. Також зазначив, що він принципово не збирається мати будь-які бізнесові інтереси, пов’язані з цим місцем.

Про це він повідомив під час прямого ефіру на телеканал «Аверс» 28 листопада.

На думку народного депутата, площа перед замком Любарта має стилістично відповідати автентиці Старого міста.

«Там не буде ніякого торгового центру, буде оголошуватися конкурс серед архітекторів, проектантів, буде громадське обговорення, але там буде чиста, відкрита площа, яка має зберегти автентичність. Ніяких торгових центрів там не буде», – наголосив він.

Крім того, Ігор Палиця відкинув звинувачення у тому, що він начебто зацікавлений у звільнені від ринку земельної ділянки біля замку заради своїх бізнес-інтересів.

«Я особисто принципово не збираюся там будувати навіть ні маленької крамнички», – заявив нардеп
З його слів, на місці ринку не залишиться ні одного торгового павільйону, встановленого незаконно. А шантажувати лучан підприємцям ринку не вийде.

«Лучани не будуть заручниками тих 300 підприємців. Будуть перекривати дороги – будуть відповідати за це згідно з чинним законодавством», – резюмував Ігор Палиця та додав, що має на увазі ту кількість підприємців, які оформлені офіційно та платять податки в бюджет.

Нагадаємо, до 15 грудня підприємці мають демонтувати свої кіоски добровільно. Ті, хто не погодиться – будуть виселені примусово, відповідно до чинного законодавства. Під час перевірок контролюючі органи виявили 50 неоформлених продавців і 45 підприємців, близько 400 – закрилися. Зазначимо, що у грудні в місті планують оголосити конкурс на найкращу концепцію облаштування території Центрального ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2019 22:07
Власне я не замітив що підприємці когось шантажували, мене і мою сім'ю, то точно ні, а от те що шантажують їх і разом з тим мешканців міста люди, які хочуть знищити центральний ринок, то так. Може там просто порядок треба навести? До ВН: будь ласка, не редагуйте і не видаляйте. Цей комент повністю відповідає дійсності та вашим правилам. Можете банити - задовбу з ВПН ще й опублікую цю ситуацію на інших сайтах та форумах. Це суттєве питання!
Анонім до Лучанин Показати IP 28 Листопада 2019 22:51
Я теж лучанин і мою думку тут не публікують,редагують,а я категорично проти перенесення ринку,багато людей проти,навіть опитування було і більшість людей за те,щоб ринок ЗАЛИШИТИ!!!!!!!В.Н не редагуйте,а то теж свою думку висловлю всюди де можливо....
Лучаночка Показати IP 28 Листопада 2019 22:09
Будемо надіятися .що це не пусті слова .а дійсно зроблять гарне історічне місто .щоб лучани і гості міста були в захваті Повіримо
Анонім до Лучаночка Показати IP 28 Листопада 2019 23:00
Воно і так історичне,з таким транспортом і дорогами,особливо вигорівші маршрутки і гнилі тролейбуси,а про будинкі я промовчу,але кому я це пояснюю,фабрика тролів працює.Ринок потрібний лучанам і гостям міста!!!
Лучанин до Лучаночка Показати IP 28 Листопада 2019 23:29
Для того щоб щось зробити гарним не обов'язково треба щось нищити, достатньо навести лад! Я абсолютно не проти того щоб навіть вигляд ринку наближено привели до історичного стану, але зносити для чого? Нищити дуже легко, це видно довкола неозброєним оком, сам же депутат про це і говорить дуже часто, а от будувати важко, особливо реставрувати. Проте найбільшу насолоду приносить саме реставрація, далі будівництво, бо бачиш що ти створив, а от знищеного не видно, лише згадки. Можливо треба зробити щоб було і якісно і гарно, а не лише гарно без нічого?
та что любит свой го Показати IP 28 Листопада 2019 22:15
Віримо і надяємося ,що так буде Несормно буде показати усім туристам і наше місто буде найкращим
Анонім до та что любит свой го Показати IP 28 Листопада 2019 22:54
Та хватить про цих туристів марити,ця маячня вже не проходить і надоїла!!!Ринок потрібний людям,а вам земля.
Лучанка Показати IP 28 Листопада 2019 22:38
Як гарно слуга Волині маніпулює цифрами... уточнення 2 тис підприємців... не тристи як вам хочеться... не гарно брехати! Чи вам все можна?
Лучани Показати IP 28 Листопада 2019 22:41
Засранці !!!! 1. звільніть авто стоянку для початку від буд торговельних. 2. очістіть усе що виходить за паркан ринку. 3. тоді беріться за Старий ринок
Яяя Показати IP 28 Листопада 2019 22:55
Як по москальски, розкуркулити 300 підприємців, хай валять в поле до токсичних заводів, знову беруть кредити на бляхи. І нема проблем. Всі проблеми тільки у підприємців.
Містянин Показати IP 28 Листопада 2019 23:12
Вірю, що дійсно Палиця був би зовсім нерозумний, якби чи то сам, чи то через когось взявся би там будувати торговий центр. Йому то політично недоцільно і невигідно. Головне, що ніяким планувальним документом таке будівництво там не передбачено і він це добре розуміє. Але пригадайте минулий, так званий конкурс, коли продажні і навіть до певної міри відомі в узкіх кругах ограніченних людей, архітектори самі взялися пропонувати, догідливо заглядаючи в очі власть імущим, розміщення там якраз таких п'ятиповерхових торгових центрів. За тридцять срібників продадуться, і лизнуть там, де треба, і в очі заглядатимуть із запитанням : "А шо ізволітє ?". На той раз треба просто не допустити їх до конкурсу !
Анонім Показати IP 28 Листопада 2019 23:12
Шановний Палиця,якщо ваших інтересів немає,то ви показуєте свої амбіції,принципи чи як це назвати?Думка лучан вас не цікавить?Я завжди купую на тому ринку і проти перенесення,якщо ви такий чесний,то зробіть опитування і хай лучани висловлять свою думку.
скептик до Анонім Показати IP 29 Листопада 2019 00:06
вже робили. третина проти перенесення ринку
ЗЮЮ Показати IP 28 Листопада 2019 23:18
Напевно під автентичністю даної території мається на увазі болото. Але для цього необхідно річку Глушець випустити з труб. Якби пан Палиця ІП погодився вислухати пропозицію підприємців щодо реконструкції ринку та маркетингу щодо проведення свят на території ринку, думаю він би змінив думку. А для цього необхідно просто зустрітись з людьми - підприємцями з центрального ринку
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2019 23:35
Не потрібний той смітник у центрі. А якщо не забрати то так і залишатиметься. Що ви так пристали до того ринку, що там можна купити таке чого не можна купити в магазині чи супермаркеті?
Лучанин до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 00:30
А Ви звідки знаєте що там смітник, Ви ж в супермаркет ходите? Якщо Вас він не обходить, тоді чому ви народу пхаєте палки в колеса, люди ж не виступають за те щоб знищити ваш супермаркет, бо вони туди не ходять. А якщо ходите на ринок, тоді не зрозуміло чому Ви туди йдете якщо хочете щоб його там не було і він вам заважає. Ви з собою спочатку розберіться, бо протиречите собі в усьому. А смітник дійсно треба забрати, а ринок залишити і підприємців змусити тримати свої місця в порядку. Нехай муніципали штрафують за те що сміття кидають повз урн, а не бабок ганяють, тоді і чисто буде!
Лучанин до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 09:51
Де це я собі противорічу? Там повна антисанітарія, одне лахміття з Турції. Пройти нормально не можна, сморід і сміття. Бачили що там робиться після вихідних? Напевно там працюєте, тому і переживаєте. А ціни в супермаркетах нижчі від ринкових. Турбуючись за своє здоров'я я б не ризикував би купувати там продукцію.
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 12:41
Шо ти мелеш,чоловіче.Ти в гумці купуєш одежу з трупів,а нову турецьку називаєш лахміттям?Ти видаєш себе своєю"антисанітарією",тобі той ринок зовсім не заважає,ти відробляєш свої копійки за коментар.Але я тобі розкажу,що на ринку продають нові,хороші,якісні речі,а те що ти називаєш"лахміття" то воно всюди є,навіть в твому супермаркеті,по акції,зі знижкою.Ціни нижчі в супермаркеті?На що саме,на гнилі помідори?Чи ти думаєш продавці на касі і охорона,прибиральниці всі вони волонтери і їм зарплату не платять????Якщо ти не розумієш то краще не пиши,а то виглядаєш ти не розумною людиною,або людиною зацікавленою в перенесені ринку.
скептик Показати IP 28 Листопада 2019 23:39
ринок має залишитись, але, звичайно, не в такому дикому вигляді.
Катерина Показати IP 29 Листопада 2019 08:50
Цей ринок абсолютно не потрібен. Бруд, цигани та антисанітарія. І це в історичному куточку нашого прекрасного міста. Знести його потрібно.
Анонім до Катерина Показати IP 29 Листопада 2019 12:45
Троль,вітаю тебе,в твому словнику з'явилось нове слово"цигани".Зразу видно,що ти навіть не був на тому ринку.Вас легко впізнати по набору слів,то ти лучанин,тепер ти катерина.П.С.опублікуйте будь ласка.
123 Показати IP 29 Листопада 2019 08:50
Все це дуже добре, але в цій державі як ніхто не думав про людей так і не думає, людям навіть не дають можливості продати товар який вони закупили на свята. Навіщо чіпати людей до святів, хай би до торгували і все.
Галина Показати IP 29 Листопада 2019 09:46
Шкода звичайно.мешканцям зручно.,але я за знесення,там вже таке розвелося.вранці неможливо проїхати,бруд,шум,а це наша історія.
Лучанин до Галина Показати IP 29 Листопада 2019 11:41
Вас можна перефразувати: Шкода звичайно Україну, гарна країна, але там стільки непорядку, стільки корупції, що її потрібно знищити... Звучить дико, але ви зараз говорите в подібному стилі. Модернізуйте той ринок і все буде добре. Ринки є у всьому світі і в цьому немає проблеми.
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 12:54
100%
Анонім до Галина Показати IP 29 Листопада 2019 12:49
То чому на вашій історії,тобто в Замку,п'ють пиво і їдять,можна сказати на кістках?Це ж історична пам'ятка,а не розважальний центр.Шкода що люди не розуміють,або не хочуть розуміти.
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 09:57
Що мається на увазі під автентичністю? Болото, хащі? Чи раніше ринків не було? Ота трикутна площа, що біля аптеки-музею, якраз і була ринком... Невже не можна той ринок модернізувати? І ще одне, зараз ще тільки збираються оголошувати конкурс на тему, що буде на місті ринку: тобто не знають, що буде.
123 Показати IP 29 Листопада 2019 10:16
ринок не потрібно зносити це факт, людям вигіно там скуповлюватись. На нове місце їздити ніхто не буде. Поперше туда ні тролейбуси не їдуть ні маршрутки.
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 12:22
Йдіть в інше місце, вам ніхто не забороняє, є альтернатива. Але в центрі такий бомжатник не має бути. Нічого там на ринку хорошого нема
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 12:53
Що саме"хорошого нема"?Видно що ти брешеш.Для мене в супермаркеті хорошого нема нічого,я молоко купую на ринку,свіже,домашнє,ти в супермаркеті теж його купуєш?Який тобі приклад привести?
Коля Показати IP 29 Листопада 2019 15:00
Никитюки возять продавати домашню птицю велику і малу великими партіями, при тому не зареєстровані як підприємці. Тобто, податок роками не сплачують. Сморід який стоїть біля замку Любарта коли вони там продають.
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 15:46
ринок має бути, але впорядкований і продовольий.
Марія до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2019 17:39
Підтримую. Тільки продовольчий . Під накриттям і з великою зручною парковкою
ббс Показати IP 29 Листопада 2019 16:31
чому ж турбуються тільки про туристів, які невеликими групами іноді бувють у Луцьку і чому не турбуються про жителів Луцька та навколішніх сіл, які майже щодня користуються ринком?.. зробіть ринок таким, щоб не соромно було ні перед туристами ні перед мешканцями Луцька. невже туристи не зацікавлені придбати щось на пам"ять про місто, не важливо: сувенір, светер чи ковбаси на дорогу...
111 Показати IP 29 Листопада 2019 17:38
Без ринку цей історичний куточок заросте бур'янами. Ломати - не будувати. Дурні амбіції керівників перемагають здоровий глузд. Влучно пасує під ситуацію приказка: "На зло ворогам корову продам, щоб діти молока не пили". Які туристи? Люди йдуть до замку і на базар. Без базару замок втратить до себе інтерес. Краще б зробили реконструкцію того базару. І рано чи пізно базар повернеться назад до замку. Не будьте сліпцями. Дивітесь на світ реально, а не через рожеві окуляри.
Андрій Миколайович Показати IP 30 Листопада 2019 06:31
Мабуть, треба знайти компроміс. Ринок страшний, але він має ЧАСТКОВО залишитися. В багатьох містах є такий об'єкт, який зветься "Площа Ринок". Навіть в Польщі є таке: торгують лише в неділю. Але там це швидше "блошиний ринок". А в Україні - просто шанс вижити. Можливо, перенести торгівлю в прилеглу територію парку, тільки зробити це благородно і назвати ЯРМАРКОМ
Анонім Показати IP 30 Листопада 2019 11:57
Взагалі планую перенести туди центральну новорічну ялинку і зробити там всякі різдвяні ярмарки і зону де можна посидіти і т д
Павло Показати IP 30 Листопада 2019 19:53
Мудро. Мабуть майбутній голова О Д А
Лучанка Показати IP 30 Листопада 2019 20:10
Ринок повинен залишитися на тому ж місці, але потрібно сучасно облаштивутати територію, і створити умови для продавців і покупців. Хай туристи заходять і кажуть: який у вас сучасний, європейський ринок!