USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

6-річна волинянка вистрілила з гвинтівки в голову молодшій сестричці

22 Березня 2018 13:15
В одному з сіл Ратнівського району 6-річна дитина, граючись з пневматичною гвинтівкою, вистрілила з неї у голову 3-річній сестричці. Дівчинку у важкому стані «швидка» доставила в обласну лікарню, де її прооперували.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в оперативній диспетчерській Волинського обласного центру медичної допомоги.

Попередньо відомо, що дідусь няньчив вдома онучок та недогледів: старша взяла до рук пневматичну гвинтівку, з якої вистрілила трирічній сестричці в голову. В результаті вистрілу дівчинка отримала проникаюче кульове поранення в ділянку правої скроні.

Бригада «швидкої» надала першу допомогу і терміново доставила постраждалу у Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання до Луцька.

Заступник генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних повідомив, що вчора вночі дівчинку прооперували. Наразі вона в післяопераційному стані знаходить в реанімації. Операція пройшла успішно, проте жодних прогнозів лікарі давати поки не беруться.

В поліції пообіцяли надати інформацію щодо цього інциденту згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Це Показати IP 22 Березня 2018 13:20
повний п...ць!
Лучанин до Це Показати IP 22 Березня 2018 15:08
А ще хочуть в такій країні дати дозвіл на вогнепальну. То ще не такий п..ць буде. Це як дикарям мушкети, аби себе швидше перебили...
911 Показати IP 22 Березня 2018 13:45
Вже діти зброєю граються,дурдом!!!!!!!!!
bob Показати IP 22 Березня 2018 15:28
Тут все просто. Зброя має бути в сейфі. Власника за грати (хоча маю надію, що він сам себе покарає більше ніж тюрма)
bob Показати IP 22 Березня 2018 15:30
Ще додам, що за дітьми має бути догляд. Бо замість рушниці могла бути сокира, яка є в кожному селянському дворі.
Ольга Показати IP 22 Березня 2018 15:40
Батьків, або - чия зброя - до відповідальності!!!, вилучення зброї назавжди!!!
Андрій Показати IP 22 Березня 2018 20:55
1. Пневматична гвинтівка не зброя, а виріб, що нагадує зброю. 2. Зарядити гвинтівку не так просто, там сильна пружина, отже вона була заряджена. Питання для чого її тримати заряджену, коли в інструкції написано, що не можна довго тримати заряджену, пружина сяде. 3. Щось є сумніви, що дитина стріляла, вага гвинтівки від 3 кг., втримати горизонтально навіть для 10-ої дитини тяжко, її довжина до 1 м., порахуйте момент.
читач до Андрій Показати IP 23 Березня 2018 00:11
Пневматична гвинтівка- це пневматична ЗБРОЯ.
Андрій до читач Показати IP 23 Березня 2018 21:10
В калібрі 4.5 мм іграшка, плюс не потрібно ніяких дозволів.