USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Унікальний ретро-автомобіль в Луцьку

13 Листопада 2014 19:00
Оновлену BMW 1940-го року показали у Луцьку. Від гидкого каченяти автівка стала прекрасним лебедем з відкидним верхом. Волинський автореставратор трудився над нею два роки.

Стареньке авто BMW 321, у яке вдихнув нове життя Олександр Іовхімчук показали спеціально для читачів Інформаційного агентства Волинські Новини.

«Над цією машиною працював більше двох років. Тут і об’єктивні обставини, і суб’єктивні. Авто старовинне, тому немає до нього стандартних деталей – доводилося сто разів розбирати і складати, аби їх підігнати під потрібний розмір. Було й таке, що деякі деталі замовляв із США. Окрім того, було таке, що невдало вибрав помічника, через якого салон обшивали 7 місяців. Втім, вчора, 12-ого листопада, вона отримала нову зовнішність», - розповідає автореставратор.
Не дивлячись на свій ветеранський вік, автомобіль досить жвавий, адже під капотом майстер встановив потужний двигун від BMW третьої серії.

Зауважимо, що в оригіналі BMW 321 не був кабріолетом, втім цій «старушці» зрізали дах, підсилили кузов швелерами і зробили відкидний верх. Окрім того, в машині встановлена сучасна трансмісія та електроніка, комфортний салон з італійської шкіри та всі зручності нових автомобілів.
Про минуле життя цієї кралечки розповідає майстер.


«Свій початок автомобіль бере із довоєнного періоду.

Зробили цю красуню на німецькому заводі, який офіційно зареєстрований у 1917-му році. Зауважу, що BMW розшифровується як «Баварські моторні заводи» і емблема – це зображення пропелера до літаків, бо саме на цьому вони і спеціалізувалися. Там і виготовили у 1940-му році наш автомобіль.

Цікавим є той факт, що після другої світової війни на одному із німецьких заводів виготовляли ці BMW, але під керівництвом Радянського Союзу. То німці відсудили авторське право емблеми і у 1950-му році виходили машини під тією ж маркою, але замість синього кольору на значку використовували червоний.

Це був один із найкращих автомобілів, адже він на 300 кілограмів був легшим за своїх попередників, став швидшим і з доступною ціною для пересічних німців. Їх виготовляли більше 2 тисяч в рік», - розповідає Олександр Іовхімчук.

Зі слів майстра, цей ретро-автомобіль замовник отримав як подарунок на день народження.

Орієнтовна вартість подібних авто 40-70 тисяч доларів.

Олександр висловлює подяку своїй помічниці Троцюк Наталії, яка допомогла зробити вигляд BMW 321 довершеним, елегантним, витонченим і привабливим.

«Вийшло надзвичайно гарно. Це машина вихідного дня, для душі», - підсумовує Олександр.

Варто зазначити, коли ретро-автомобіль виїхав з гаража на фотосесію, як перехожі, так і водії не могли звести з автівки очей.

Нагадаємо, торік ІА Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку засяяв волинський «авто-брильянт».

Також говорили й про те, що свого часу з «лади» зробили лімузин.

На сторінках видання можна прочитати й статтю на тему: «Автореставратор: професія, покликання, стиль життя. інтерв'ю, фото».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
123 Показати IP 13 Листопада 2014 19:14
Просто немає слів! Респект майстру, Луцьк має чим гордитись в плані авто-історії!
мішка Показати IP 13 Листопада 2014 20:25
непогано, але багато "новодєла", відповідно її колекційна цінність - нульова
вдв до мішка Показати IP 13 Листопада 2014 21:04
Людина зробила для себе, для свого задоволення, а не для твоеi оцiнки, а шо ти зробив в цьому життi ???
мішка до вдв Показати IP 13 Листопада 2014 22:36
потролив таких недалеких як ти, влаштовує?)
ТОполь до мішка Показати IP 13 Листопада 2014 22:12
А что ты сделал для хип-хопа в своей жизни?
Семен Показати IP 13 Листопада 2014 21:06
При встречном разезде я на бордюр выскочил - то ли водила был под градусом, то ли рулевое.
Васьо до Семен Показати IP 13 Листопада 2014 22:11
Ну і для чого ти за кермо бухий сідаєш?
люкс Показати IP 13 Листопада 2014 22:25
Хороша робота! Респект! Тiльки емблема зображує не пропелер, а кольори прапору Баварiї )
титушко до люкс Показати IP 13 Листопада 2014 23:54
Таки да ,цвета флага республики Бавария в составе федеральной Германии
вася до титушко Показати IP 14 Листопада 2014 09:11
Есть 2 версии флага Баварии — 1) белая и синяя полоски, 2) в белые и синие ромбы, оба были официально приняты в 1953 году. Типа белый и синий являются традиционными цветами Баварии. А знак БМВ, думаю, это, все-таки, пропеллер самолета в традиционных цветах Баварии. Кто со мной согласен?
Тит до вася Показати IP 15 Листопада 2014 00:13
Я про цвета.
добрій Показати IP 14 Листопада 2014 09:04
майстру респект і уважуха.заздрю власнику
сеня Показати IP 14 Листопада 2014 10:09
машинка просто обалдеть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! дайте хоть сфоткаться рядом.у реставратора руки ростут откуда надо.Мое почтение Александру.
укроп Показати IP 14 Листопада 2014 10:44
отримали естетичне задоволення.побільше б таких людей що вміють робити щось гарне.в луцьку такоі красоти ще небуло.Цікаво хто ж власник.буде шкода якщо авто поіде з луцька
ну шо я скажу Показати IP 14 Листопада 2014 10:57
повага за роботу, старання...... але то називається не реставрація, а "калхоз" набагато більша б повага була за тру реставрацію, а це по суті взяв стару тройку беху, тільки на інший кузов....... шо там робити 2 роки - хз........ це вже не класика..... міг інвестувати і зробити коштовне авто, яке було б в ціні після реставрації, а то зробив хіба шо весілля фоткати і самому їздити
сем до ну шо я скажу Показати IP 14 Листопада 2014 16:53
Ай бідолаха як же тебе жаба придавила.зроби щось гарне а потім кукурікай.а авто гарнюнє
сергій Показати IP 14 Листопада 2014 12:09
Мені подобається а скільки вона коштує
Олександр Показати IP 14 Листопада 2014 12:13
Олександр а скільки коштував вам салон до цього автомобіля
МВ Показати IP 14 Листопада 2014 13:08
Мав необережність взяв в Олександра автомобіль на початку Травня для Обшивкі салона ,домовились щьо за два-два з половиною місяці зробимо ,за 1300 $ зі шкіри не знаючи що це за людина під чяс Обшивкі салона було багато не порозумінь потім вже люди сказали щьо будеш мати проблеми з ним в нього ніхто не хтів брати автомобіль для роботи одні сказали що візьмуть но сказали велику ціну,ідемо далі то ми робим так то ми робим не так,ну як терпимо,домовлялись про одне виходить друге доплачувати людина не хоче,і як поступити в цій ситуації,віддав автомобіль в кінці жовтня машина поїхала на полірування і підкраску декілька царапин було і шпаклівка полопала,я правда ще під'їзжав на пів дня щьоб доробити.Можна було ще краще зробити і з підлогою і сидіннями но Олександр не хотів вкладати гроші.
сусід до МВ Показати IP 14 Листопада 2014 17:08
ой брехун скількі раз чули як Олександр сварився з тобою бо ти нічого неробив і мати твоя чокнута теж навсю вулицю кричала вообще то воно весь час кричіть лічіться -прохання всіх сусідів
Анонім до сусід Показати IP 15 Листопада 2014 19:01
Саменькій полікуйся і своїх батьків чокнутих полікуй заодно. Все повертаеться бумерангом за твої слова брехливі язик відсохне.
Лєна Показати IP 14 Листопада 2014 13:18
Краса! Я дуже люблю старі авто, ця теж гарна хоч і не оригінал.
правий Показати IP 14 Листопада 2014 16:06
машина просто бомба а салон цього авта робив валік живе в районі туб лікарні .опшивав мені буса два місяці а обіцяв за дві неділі брехун з брехунів роботу неробить а все гасае по городу .робить так собі звертатись нераджу.
МВ до правий Показати IP 14 Листопада 2014 16:17
якого буса обшивав два місяці напиши
sos Показати IP 14 Листопада 2014 16:46
і мені цей валік пів місяця скло клеів,а роботи на пару годин .А то шо брехун то правда лапшист ще той і на матеріалах любить надурити.сім місяців робив салон?це на нього схоже.хто попав до того дурня то всі стогнуть.хто хоче проблем звертайтесь до нього
МВ до sos Показати IP 14 Листопада 2014 18:49
А чьому ти чекав пів місяця щоб я тобі скло вклеїв треба було поїхати до тих хто це тобі зробив би за паро годин, значить тобі було вигідно в мене ставити я ш в тебе гроші не беру наперед.
МВ до sos Показати IP 15 Листопада 2014 18:48
На такіх дурнях як ти заробляють.)
чех Показати IP 14 Листопада 2014 17:17
машина гарна милує око.а на брехунів і дурнів незвертайте уваги.собакі гавкають а машина їде
МВ Показати IP 14 Листопада 2014 18:41
Да бувала затримка в роботі Як і у всіх хлопців хто займається цією роботою вона є,і хто дурить вас на матеріалах є магазин і є ціна,я принаймі коли домовляюся то просто так ціни не міняю як в нас в Луцьку роблять.Не подобається їдьте до другіх хлопців обшивайте бердичівські салони,да е в нас хлопці які гарно роблять на фірмах в них також затримкі є,ціна гарна кусаеться для деяких.Комусь подобається моя робота а комусь і неподобається,всім не вгодиш.
чех до МВ Показати IP 15 Листопада 2014 23:45
я бачу як ти роботой займаєшся.від компа не відходиш тебе послухати то дурять в магазінах і брешуть всі,один ти молодець.я вважаю що люди правду тут пишуть ти звичайний брехун
МВ до чех Показати IP 16 Листопада 2014 02:01
Не має потреби в цьому,мені всерівно хто тут шо пише хотів би написати,написав би багато про такіх як ти,рахую що ви не варті того щьоб на вас звертати увагу,я не вкрав а працюю правильно хоть буває затримка в роботі,мені вас жалко шо ви не .рена не вмієте робити а тількі писати коментарі,за компом.Стань і зроби включі свій жалкій мозок і попрацюй руками створи шось своє,то сидиш і судиш брехуном обзиваеш ти на себе подивись мені тебе жалко.
маршрутчик Шніпельсо Показати IP 14 Листопада 2014 21:14
коментар було видалено
Титушко Показати IP 15 Листопада 2014 00:10
Лет восемь или шесть назад обшивал кожей в Зосе свою красавицу,работал там паренек,Вова ковальчик чи ковальчук,во это мастер .
Коля Показати IP 15 Листопада 2014 19:48
Всім Привіт,хотів би спитати у вас хто так грамотно судить,а ви за собою дивилися робили такі роботи,скажіть де вас не обманювали я робив Спрінтера на Вишкові,мені Там сказали три неділі а забрав через півтора місяці,заплатив на триста доларів більше ніж домовлялись,обшивкою не задоволений,хто в Луцьку робить гарно і в срокі напишіть дякую.
Льоня Показати IP 15 Листопада 2014 20:08
Я робив авто у валіка мені нравиться його робота,і ціна якраз і стояло це бмв у нього в гаражі,я дивився всередині яка вона з кусочків профіля ,шпаклівка в сантиметр і більше,побачимо скільки вона буде в нас їздити.
Юра Показати IP 15 Листопада 2014 21:05
бачів це Бмв як Валік робив,зробив класно меніособливо диван задній понравився сидіти зручно,стекло кльово зробив лобове,я не думав шо так гарно получіться,ти не придавай значення тим хто так пише,це пишуть ті які не вміють робити,а взяли в Тата або Мами гроші поїхали за кордон пригнали Трафіка чи Кенго,і вже перци,стань один і другий зроби лучше,ненавиджу такій тип людей,Валік робить на совість не то щьо деякі,язиками трепають те г*мно щьо у Батьків на шиї сидить тількі на те і способні
коля Показати IP 15 Листопада 2014 23:27
валік дуже хороший майстер він завжди дуже добре робить салони і заавжди вчасно і якість дуже хороша я обшевав в нього салон авто все дуже гарно і добре він майстер своєї справи і висококласний спеціаліст найкращій в області а ще чесна і порядна людина він ніколи і нікого не обманює звертайтесь до нього
чех до коля Показати IP 16 Листопада 2014 11:30
що це за коментарій? чуєте як смердить
коля Показати IP 16 Листопада 2014 13:41
коментар було видалено
олена Показати IP 2 Вересня 2015 14:27
доброго дня. можете дати контакти автореставратора. хочемо запросити його на автовиставку?